Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike17

misja cellulitis

Polecane posty

U siebie najlepsze efekty zauważyłam jak zaczęłam chodzić na zajęcia cellulit killer :) i do tego masaże, jakieś kremy, żele, dobrze też jest się masować w kąpieli specjalną gąbką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka4566778
Vacu, rollmasaz , biostymulacja itp :) zdrowa dieta i cwiczenia aerobowe :) przede wszystkim ograniczyc tluszcze :) ja chodze na Vacu od kilku miesiecy i bardzo duzo mi to daje :) kozystam z wszystkich tego typu zabiegow jakie sie pojawiaja na grupowych bo duzo taniej wychodzi :) teraz kupilam na Frupi m 3 zabiegi vacu za 19 zl gdzie czasem jeden tyle kosztuje wiec warto zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka4566778
Vacu, rollmasaz , biostymulacja itp :) zdrowa dieta i cwiczenia aerobowe :) przede wszystkim ograniczyc tluszcze :) ja chodze na Vacu od kilku miesiecy i bardzo duzo mi to daje :) kozystam z wszystkich tego typu zabiegow jakie sie pojawiaja na grupowych bo duzo taniej wychodzi :) teraz kupilam na Frupi m 3 zabiegi vacu za 19 zl gdzie czasem jeden tyle kosztuje wiec warto zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się w 100 % rolmasaż, fitness itp. Przydałby się w domu jakiś sprzęcik, nawet taki rowerek treningowy, stepper albo orbitrek. Zmachasz się przy tym nieźle i wytopisz tłuszczyk;) Taka tańsza wersja to stepper, ja mam Body Supculture, niezły jest i nie zapowiada się żeby szybko się zepsuł, w przeciwieństwie do ostatniego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessss
zdecydowanie najlepszy. Zapisać się do jakiegoś dobrego klubu i zasuwać na treningi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessss
heh masz rację :) no i odpowiednie ćwiczenia trzeba wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, najważniejszy jest ruch dobranie odpowiednich ćwiczeń.Warto też zadbać o to, żeby po schudnięciu skóra "nie wisiała" i dbać już teraz o jej jędrność i gęstość. Moim zdaniem warto zainwestować w siebie i oprócz cwieczeń, włączyć odpowiednią dietę i zabiegi. Jak patrze na takie rezultaty jak po programie stop cellulit :http://www.stop-cellulit.com/klientki/stopcellulit__galeria.html to mam coraz większą ochotę odkładać pieniądze na taki program. Podobno Madonna korzysta z takich cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie zapisanie się na fitness to połowa sukcesu. Trzeba jeszcze ćwiczyć w domu. No i jak mówi pinezzka oczywiście dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessss
Oczywiście zgadzam się z dietą :) W domu raczej nie ćwiczę, bo mam super zajęcia na fitnesie i myślę, że są wystarczające. Czasem biegam na świeżym powietrzu. Po zajęciach też często idę na masaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta, ćwiczenia, masaże, kremy... dieta, ćwiczenia, masaże itd... bez końca. Chociaż muszę przyznać, że standardowe treningi mimo, iż sprawiają, że chudnę i moja sylwetka się zmienia, to na cellulit raczej większego wpływu nie mają. Pisałyście tu już o vacu. Ja jeszcze tego nie próbowałam. Znalazłam artykuł, gdzie można się dowiedzieć kilka ciekawych rzeczy o tym systemie ćwiczeń http://kobieceprawdy.pl/article_uni/uroda/technologia_w_fitness_klubie.html Brzmi zachęcająco. Tym bardziej, że nie mam póki co ochoty na jakieś poważne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam na to ...
dziewczyny, caaaałe życie zmagałam się z cellulitem, wyglądałam strasznie... Byłam szczupła, ale we wszystkich podatnych na cellulit miejscach wyglądałam fatalnie, moja skóra była straszna.. Mimo że nosiłam rozmiar S nie byłam w stanie wyjść na plażę w bikini.. Próbowałam wszystkiego, zapomniałam już jak smakuje cukier, na kremy/balsamy/masaże wydałam majątek :( pomogła mi kosmetyczka- doradziła mi stosowanie "prądów" kupiłam sobie takie małe urządzonko galwanizujące galvanic już ładny czas temu i stosuję do z dopasowanym balsamem i nie mam problemu. Wierzcie lub nie ale tylko to mi pomogło i mnie "wyleczyło" i tetaz mam naprawde ładne nogi chociaż w poza sezonem używam urzadzenia tylko sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam na to ...
ahaaa i kochane to na co wy cierpicie to CELLULIT a nie CELLULITIS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessss
a ja wam na to - masz rację, nie zwróciłam uwagi na to zupełnie, ale w temacie rzeczywiście jest nazwa cellulitis. A więc na cellulit FITNEEEEEESSS :D a na cellulitis to tylko antybiotyki bo to jest zapalenie skóry i tkanki podskórnej spowodowane bakteriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamellaBarytowska
Ja tez mialam cellulit łoooo i to jaki... ale kremik i spodnie neoprenowe go wypedzily http://bodytemple.pl/index.php?p437 Na tej stronie tez gdzies tam jest ten kremik. Wszystkim moge goraco polecic bo wszystkie inne "eksperymenty" ktore przeprowadzalam nie zdaly rezultatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessss
nie wierzę w to.. to jakaś reklama? Bez ruchu i diety nie masz szans na pożegnanie się z cellulitem. Same kremy i inne mazidła nie pomogą... Przede wszystkim ćwiczenia! Harówa i to porządna, nie ma nic za darmo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredaster
Wszystko zależy przede wszystkim od diety i stylu życia. Jeśli nie masz czasu na aktywność w rozumieniu kształtowania ciała i na dodatek obżerasz się fast-foodami, no to czego się spodziewać?;-) Za to kiedyś napotkałam na taki produkt masażery chyba na sport-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% styl życia i dieta to podstawa. Niezdrowe jedzenie na szybko to klątwa dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
masaż próżniowo-wibracyjny, miałam celulit pokaźnych rozmiarów, a teraz dostłownie ZERO. co prawda laski kupują sobie w większości na powiększenie cycków ale wydaje mi się, że na celulit daje jeszcze lepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon "MOKA"
Serdecznie zapraszam do skorzystania z ofert Mobilnego Salonu Kosmetycznego "MOKA". W swojej ofecie mamy zabiegi próżniowo-ssące (Body Shaping) bardzo skuteczne w walce z cellulitem, zabiegi poprawiające wygląd pośladków, biustu oraz twarzy. Dokładny opis zabiegów na stronie www.salon-moka.pl. Nie musisz wychodzić z domu - my przyjedziemy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbm
To super z tymi zabiegami! Ja jednak wolę dietę, którą już stosuję przez kilka tygodni, a także „zestaw ćwiczeń na cellulit. I oczywiście dobre kosmetyki antycellulitowe, w których głównymi składnikami są między innym i kofeina, L-karnityna, czy wyciąg z arniki, albo rutyny. Jeżeli chodzi zaś o ćwiczenia, to ciekawy zestaw aktywności na cellulit znajduje się na stronie http://usuwaniecellulitu.info.pl/2011/04/03/jak-cwiczyc-by-zwalczyc-cellulit/ Wypróbowałam, i jestem zadowolona. Po kilku tygodniach widać dobre rezultaty. Dlatego i Wam polecam te ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejsil
na mozgu palo jedna masz cellulitis!!!!!! celulit i cellulitis to dwie rozne rzeczy kiedy sie tego w koncu nauczycie kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasara
według mnie jednym z bardziej skutecznych metod na pozbycie się cellulitu jest dobrze dobrany zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Na przykład taka terapia laserem http://vimed.pl/zabiegi/laser-i-fale-radiowe/ Wiadomo, że by utrzymać efekty po takiej serii trzeba dbać o prawidłową dietę i chociaż w minimalną stopniu zachować aktywność fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżniowo-wibracyjne
jak dla mnie dają nalepsze efekty, zwracajcie tylko uwagę, żeby była wibra nie sama próżnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewoje! od rana przeszukuję wątki cellulitowe i szukam cennych inspiracji. mam cellulit zdaje się 1. stopnia (widoczny po ściśnięciu), ale do wakacji nie chcę mieć go w ogóle. mój plan to: kosmetyk (jeszcze nie wiem, jaki), masaż rękawicą, peeling kawowy, duuużo roweru i pływania. wg Was do lipca się wyrobię? aha, żeby było jasne - odżywiam się normalnie, czasem warzywnie, czasem makaronowo i nie ma bata, nie rzucę palenia:/ wszelki sugestie mile widziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o cellulitis to znalazłam w internecie interesującą ofertę. Generalnie chodzi o zabiegi SPM VACU PRESS i Body Wraping. Poniżej macie fazy terapii (ze strony). I FAZA: Terapia przygotowawcza z wykorzystaniem kremu cynamonowego. Zastosowany tu preparat poprawia metabolozm komórkowy, spala złogi tłuszczu, poprawia krążenie krwi, stymuluje uwalnianie produktów przemiany materii i toksyn z komórek tłuszczowych, prowadzi do naturalnej detoksykacji, zwiększa ciśnienie w tkankach. II FAZA: Terapia kompensyjna, owijanie ciała specjalna folią, zewnętrzny ucisk powoduje dodatkowy wzrost ciśnienia w przestrzeniach międzykomórkowych. W tym czasie naczynia żylne oraz limfatyczne zostają otwarte, gotowe do transportu produktów przemiany materii uwolnionych z kómórek. Dzięki temu zabiegowi toksyny zostają szybko usunięte z organizmu. http://www.fastdeal.pl/oferta/warszawa/zadziw_mlodym/1382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coraz częściej zastanawiam się nad skorzystaniem z urządzenia Venus Freeze. Wiem, że jest ono dostępne w IQ Medispa. Z tego co słyszałam jest ono bardzo skuteczne i poza tym iż pomaga w redukcji jak również i zapobieganiu cellulitu to jeszcze dodatkowo zapewnia doskonałe wyniki w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coraz częściej zastanawiam się nad skorzystaniem z urządzenia Venus Freeze. Wiem, że jest ono dostępne w IQ Medispa. Z tego co słyszałam jest ono bardzo skuteczne i poza tym iż pomaga w redukcji jak również i zapobieganiu cellulitu to jeszcze dodatkowo zapewnia doskonałe wyniki w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka xx56
A ja polecam w tym celu zajrzeć an stronkę www.Frupi.pl można tam znaleźć naprawde super okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×