Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..pytajaca mama.

od kiedy woda w nocy dla niemowlaka???????????

Polecane posty

Gość ..pytajaca mama.

Moja corka ma ponad 3 mc, na noc dostaje mleko modyfikowane z kleikiem ryzowym, w nocy budzi sie jeszcze na jedzenie. Jednak dzisiaj uslyszalam od mamy ze po 3 mc dziecko nie powinno sie budzic na jedzenie zwlaszcza przy mleku modyfikowanym a jak juz sie obudzi to dac mu wode tak przez 2 dni i pozniej juz nie bedzie sie budzic, i nie mam pojecia czy tak zrobic. Co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee trochę jeszcze za mała na takie akcje... generalnie często półroczne dzieci nie mają już potrzeby jedzenia w nocy... jak wyjdą ząbki dobrze by było, by mała już nie jadła po ich umyciu... Twoja ma jeszcze do tego pełne prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa miała 7 miesięcy jak przez 2 noce dostała wodę i więcej się na jedzenie nie obudziła :) (wiem że późno ale ona wcześniak i wolniej do tego dojrzewała) normalnie jak dziecko ma 5-6 miesięcy to powinno pomału już nie jeść w nocy twoje maleństwo ma jeszcze 3 miesiące czasu na to :) w wieku 3 miesięcy dziecko je co 4-6 godzin i niech tak jeszcze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka mała
juz chyba mozesz podawac wode wnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filippo09
jezeli sie budz to znaczy ze jest glodna!!!a woda raczej sie nie naje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pytajaca mama.
czy ktos mi jeszcze podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co chcesz usłyszeć?
Twoja córka jest jeszcze na tyle mała, że nie ma powodu by nie jadła w nocy... jak będzie miała pół roku możesz zaczać ją oduczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzko-słodka
ja próbowalam swojemu synowi dawac w nocy wode i darl sie z glodu jak oszalaly juz po 5miniutach wiec od razu zrezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalikajaha
jak to od 6 miie juz niama sie budzic? a co to roboty zaprogramowane? kazde dzicko jest inne. SYn mojej sasiadki ma 2.6 lata i budzi sie w nocy wola mleko lub herbate zalezy co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkllkjhgcv
jeśli się budzi to może nie tyle głodne to spragnione potem rosną obtłuszczone dzieci bo zamiast picia dostaJĄ żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie powinnaś jej jeszcze poić w nocy wodą. jest na tyle mała, że potrzebuje jeść co kilka godzin. ja synka karmiłam co 3 godziny w nocy jak miał 3 miesiące. jak skończył 4 mies. to przespał pierwsze 8 godzin bez pobudki i karmienia. w ciągu miesiąca przesypiał spokojnie 10 godzin a czasami i więcej. teraz śpi po 12 godzin i niczego mu w nocy nie podaję odkąd skończył te 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja daje dziecku jesc zawsze
kiedy chce i wierz mi ze nie ma nic gorszego jak mamusie dobra rada :O mam juz 2 dziecko i kazde jest inne ...jak sie budzi daj jesc i konidec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zmyciem ząbków? jak dziecko śkończy pól roku spokojnie można wprowadzać picie zamiast jedzenia nocnego to nauczanie nawyków żywieniowych ot co.... tylko zadbać o porządną kolacja przed spaniem ja widziałam to po moim dziecku karmiłam piersią i z czasem w nocy pociągnęło kilka łyków i spało a wiadomo, że pierwsze łyki z cyca to na pragnienie więc zaczęłam "oszukiwać" butelką z wodą i było ok a dla mnie super bo wracałm do pracy i byłam bardziej wyspana bo butelkę z woda mógł podać mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie możesz dać już wodę ;) Moja od noworodka budziła się tylko raz lub 2 razy w nocy, więc jak miała niecały miesiąc podałam wodę i już się nie budziła. Gdyby potrzebowała faktycznie jedzenia to woda by nie pomogła. W ten sposób zwyczajnie sprawdzasz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×