Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neverleavethisbed

zabawy w kinie

Polecane posty

Gość neverleavethisbed

Cześć kobietki. Słuchajcie. Rocznikowo mam 17 lat, wczoraj umówiłam się w 25-letnim factem do kina. jest przystojny, ładnie pachnie, jest miły. poznaliśmy się przez portal randkowy. W tym problem, że wczoraj spotkaliśmy sie w kinie, a on zaczął mnie dotykać miedzy nogami. Moją rękę położył na swoim członku, (oczywiście miał spodnie na sobie). Początkowo się obawiałam, nie chciałam tego.. Ale potem się wyluzowałam i właściwie pozwalałam mu na co raz więcej. Film i tak był nudny.. To było nasze pierwsze spotkanie. W pewnym momencie zaczął mocniej napierać ręką a gdy poczuł się pewniej zaczął rozpinać mi spodnie.. Powiedziałam mu żeby nie przesadzał, a on pocałował mnie w szyje i powiedział, żebym oglądała film.. no i mu pozwoliłam włożyć rękę do majtek. szybko odleciałam. był to mój pierwszy raz.. robił to pewnie i zarazem delikatnie. ja w tym czasie dotykałam jego męskości. w piątek widzimy się znowu. tym razem przyjedzie autem. nie chce się z nim kochać, to dla mnie za wcześnie, poczekam do mojej osiemnastki. i teraz moje pytanie - czy będę bardziej odpowiedzialna i dojrzała pozwalając mu tylko na takie pieszczoty? czy wypada robić takie rzeczy? czy powinnam przystopować, albo najlepiej zerwać z nim? jestem uparta więc nie pozwolę mu na nic więcej, wystarczy mi to co jest. chciałabym czasem z nim gdzieś wyjść na spacer, pogadać, przytulić się, a nie tylko obmacywać..dużo z nim rozmawiałam za nim się spotkaliśmy, twierdzi, że to ma nie być wyłącznie spotykanie się dla przyjemności tylko dłuższa znajomość.. mówi mi , że nie będzie marudził i jeżeli czegoś nie chce to zrozumie. powiedzcie coś co może mi się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahah hahahahahahah hahahahhahaha hahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci autorko proponuje
hahahahahahahahahaha buhahahahahahahahahahaha zapytaj rodziców oni ci powiedzą co i jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest pytanie
nie dawaj mu cipki nawet piescic co to ma byc ze w pierszej randce juz cie obmacuje to jakis kuzwa zboczeniec byle nie bedziesz miala takiej przygody ze cie autem wywiezie do lasu i tam zacznie obmacywac a pozniej stosunek z toba robic a ty mu sie bedziesz opierala i mowila ze niechcesz a takich typow to podnieca i dojdzie do nie milych rzeczy a mam kolezanke co to przezyla 5 lat temu to do dzisiaj nie chce miec chlopaka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekkkk
Dziewczyny zapraszam: www.poszukujetancerki.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie jest prowokacja, a Ty nie chcesz zostać zerżnięta i porzucona, to już się z nim nie spotykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdftuuu
Nie no faktycznie, masz zasady. Będziesz się rżnąć dopiero po 18. Dama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
sama doszłam do tego wniosku, że to nie ma sensu, nie spotkamy się prędko, może nawet nigdy. nie żałuje, że tak zrobiłam, bardzo mi z tym dobrze.nie wiem dlaczego wogóle sie z nim spotkałam, to nie jest ważne. tylko jemu podobało się to co robi, więc nie chce się spotykać, a on to zrozumiał. a ty gdftuuu: bardzo nieinteligentna i dwuznaczna odpowiedź. szanujmy się.. nawet mnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerresdffd
Jaka kurvva o ja :D sikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
gerresdffd:chyba nie wiesz kto to jest kurwa. ale może Ty wiesz jak to jest nią być :) wypowiedz się, bo nic mądrego narazie nie odkryłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoanalityk44
obowiązkowo musisz spełnić wszystkie jego życzenia, a tak na poważnie, to w tym kinie powinnaś dać mu w pysk i wyjść, wtedy by o ciebie zaczął walczyć, być może nawet szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
Najgorsza była ta niemoc. Brak jakichkolwiek zahamowań. Serce mówiło jedno a ciało robiło to co chciało. Bylam głupia, że na to pozwoliłam. Błędy młodości, zdarza się. Najważniejsze, że to skończyłam. Wszystko było wbrew mnie. Ale nie jestem krwą i szmatą, nic z tego, nikt mnie tak nie będzie nazywał, bo są dziewczyny w moim wieku i młodsze, które robią gorsze rzeczy i nie szanują swojego ciała.. Nic mnie nie usprawiedliwia, ale już wiem czego oczekuje i czego się wystrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcesz się bzykać to po cholere pozwoliłaś mu wsadzić tą rękę. To było jak zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmjh,jh,
no faktycznie, masz zasady. Będziesz się rżnąć dopiero po 18. Dama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
Właśnie przed chwilą zadzwonił i powiedział, że ma bilety na super premierę a jak się zaczęłam wykręcać to powiedział, że to jusz się więcej nie powtórzy i tylko będziemy oglądali ten film,sama nie wiem co robić ? Z jednej strony bym chciała a z drugiej ....sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
fajnie, że komuś sie nudzi i się podszywa. hahahaha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
fajnie, że komuś sie nudzi i się podszywa pode mnie. hahahaha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
fajnie, że ktoś się podszywa pode mnie. życze dobrej zabawy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
fajnie, że ktoś się podszywa pode mnie. życze dobrej zabawy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
szkoda, że nie blokują takich osób, które się podszywają. życze dobrej zabawy. jak kogoś rajcuje takie dopowiadanie, to niech napisze książkę, znajdzie tu dużo ciekawych tematów. ale na takim forum gdzie nie trzeba się logować tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
szkoda, że nie blokują takich osób, które się podszywają. życze dobrej zabawy. jak kogoś rajcuje takie dopowiadanie, to niech napisze książkę, znajdzie tu dużo ciekawych tematów. ale na takim forum gdzie nie trzeba się logować tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
szkoda, że nie blokują takich osób, które się podszywają. życze dobrej zabawy. jak kogoś rajcuje takie dopowiadanie, to niech napisze książkę, znajdzie tu dużo ciekawych tematów. ale na takim forum gdzie nie trzeba się logować tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverleavethisbed
szkoda, że nie blokują takich osób, które się podszywają. życze dobrej zabawy. jak kogoś rajcuje takie dopowiadanie, to niech napisze książkę, znajdzie tu dużo ciekawych tematów. ale na takim forum gdzie nie trzeba się logować tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to był film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×