Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może nie w temaciiie

Znacie jakieś kobiety albo małżeństwa, które nie chciały mieć dzieci i nie mają?

Polecane posty

'po cholere siedzicie na forum ciaza, macierzynstwo" Nie siedzimy, temat wyskakuje na głównej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dziwię, ze jak mogą kobiety z psycholami, pijakami itp., mieć dzieci. Przecież te dzieci są skrzywdzone. Co z tego, że kobieta jest spełniona jako matka, ale winny brać pod uwagę dzieci.... dzieci ...... . .. . najgorsze jeszcze jak rodza aby malzenstwo ratowac albo... chlopa zmienic, to dopiero szczytny cel dla nowonarodzonego. zenada po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekekek
no niestety, znam taką kobietę, co urodziła trzecie niby po to aby męża zatrzymać przy sobie i co, została samotną matką z trójką dzieci do tego matka leń, nie pracująca. Także niestety widać , ze są głupie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekek - po wielu widac jakim sa typem rodzica jak sie do dziecka zwracaja publicznie, bez szacunku, bez cierpliwosci, nerwowo, jak do kogos gorszego... no i naprawde ktos taki powinien miec tlum dzieci i ciezko zrozumiec kogos kto nie chce, moze ci co nie chca to robia to tez z wyboru by nie skrzywdzic bo moze nie sa pewni ze sie na rodzica nadaja prawda jest taka, ze bezdzietne malzenstwo by adoptowac musi przejsc badania, szereg wyczerpujacych testow a ojcem / matka moze byle szumowina albo glab zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sodalite
skoncz bo przynudzasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TE, anonim powyzej! mOW ZA SIEBIE, To ze sie tobie nie podoba nie znaczy ze ktos inny nie poczyta i nie zgodzi sie z moim zdaniem nic nudnego tu nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to forum jest tylko dla dzidzi, mamuni, brzusia, kupki, wozeczka, cycusia, itp... jak tego nie chcesz, albo nie ciumkasz to ne zagladaj. A wy przemadre pomarancze, chociaz piszcie pod swoimi czarnymi nickami jak chceci einnym ublizac. Ja nie chce, nie dlatego, ze nie czuje sie gotowa, albo odpowiedzialnbosc mnie przeraza... ja po prostu nie chce, nie czuje, nie potrzebuje ... nie ogladam sie za dziecmi, nie zachwyma sie dzieciorami w metrze czy na ulicy...i tak jest mi dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biancaaa - i tak trzymaj, lepsza szczesliwa spelniona po swojemu kobieta niz zla matka, ktorej poglady otoczenia wypraly mozg i mysli, ze jak nie urodzi to nie jest kobieta, ze jak jest to musi, kazdy lubi co innego i to jest okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biankaaa
a co tępa kurwo kazdy tu musi miec czarny nick? jebnij baranka debilko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 nudzisz mnie Sodalite wiesz ja jestem na tyle egoistyczna i egocentryczna, ze najpuerw patrze na siebie, i strama si enie podjmowac w zyciu decyzjo wbrew sobie. bO ktos tak moze chciec, rodzice, maz, sasiedzi.... za przeproszeniem chuj mnie ti obchodzi, i juz si enie raz w zyciu stawialam, i podejmowalam tylko i wylacznie SWOJE decyzje, i zasze n atym dobrze wychodzilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka - i bardzo madrze. Tez nie raz slyszalam, ze powinnam miec dziecko, zawsze mowilam, ze zaczne o tym myslec kiedy zdecyduje, ze posiadanie dziecka to jest za powazna sprawa by sie ot tak na nie decydowac, albo sie... przytrafilo... NIgdy nie chcialam by w taki sposob moje dziecko powstalo, chcialam o tym zadecydowac i chcialam by bylo to swiadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×