Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfwsvhsh ;))))

Jakich postaci TV / dziennikarzy nie znosicie oglądać na ekranie ???

Polecane posty

Gość sfwsvhsh ;))))
Dzięki za obronę mnie przed jakimiś beznadziejnymi atakami .... Czego tu się czepiać - temat jak najbardziej normalny, na rozrywkę, o niebo lepszy od tematów ciągle się tu pojawiających, na okrągło od zboczonych osób i jakiś żartownisiów dot. tylko seksu, odchodów, albo "problemów" o randze "światowej" jak skubanie skórek palców czy ocena nagich zdjęć, a przykłdy można mnożyć i mnożyć. Jak ktoś się nie ma czego uczepić, to jednak znajdzie, ale nie tam gdzie trzeba i u kogo ... Co do psychologii, to i ja z nią mam doczynienia, ale jakoś dziwnym trafem lubię ją i nie uważam, by moje zachowanie w jakikolwiek sposób odbiegało od norm społecznych nawet w 1%. Temat ma być okazją do podzielenia poglądów o osobach z telewizji, co kto myśli, dialog i wymiana poglądów to podstawa kontaktów z ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema kluseczko:)
Mucha, Cichopek, Rusin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema kluseczko:)
i jeszcze Popek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema kluseczko:)
sam/a jedz groszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cep
Jacyków, Lis, Chylińska, Foremniak, Wojewódzki i obłudników z PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Górniaczki nie trawię
jak widze Górniak, to mnie na wymiotu zbiera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smdauwy
tego gogusia z tvp info, co prowadzi jakieś wywiady (chyba głównie dotyczące Wschodu). Taki przygruby laluś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimmfa
męzem pieńkowskiej jest jeden z najbogatszych ludzi w tym kraju on chyba musi być zboczony zeby z taka kasą łozenić się z tym czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimmfa
prokop ruchał wellman w dupsko po przeczytaniu książki ibisza,pieńkowska po przeczytaniu książki cichopkowej odbyła stosunek z mikrofonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brattty
a kim są ci ludzie bo ni za bardzo jarze to jacyś wasi znajomi z podwórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdyy
Na 1 miejscu stawiam tego co grał piotra chwilowego męża gosi w na wspólnej, wybitnie mnie irytuje oprócz tego ibisz, rusin, kurzajewski za fryzurę i podniecanie się, rosati, takie dwie co prowadzą na tvn style jakiś program o dietetycznym jedzeniu, popielarska za głos, morozowski, wesołowski, bracia mroczki, natasza urbańska, taki chudziutki co czasem prowadzi poranki w tvn24 jak dla mnie zupełnie się do tego nie nadaje usypia mnie sam jego widok. może ktoś jeszcze mi się później przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiają
rusin!!- za całokształt górniak- nabotoksowany pustak ibisz- następny pusty botoks, żałosny majewski- czub całe towarzystwo wzajemnej adoracji z tvn-u ta z zębami jak królik co założyła sobie aparat- chyba popielewicz znalazło by się jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiają
jeszcze mucha- no po prostu niedobrze mi jak ją widzę, jest wszędzie, myślę że nawet może wsykoczyć z kontaktu, otwieram lodówkę a tam mucha no i cichopek, słodka aż mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha jest okropna
aktorskie zero, rzygam nią, na szczęście jej nowy serial w tvn to klapa jak chooy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze młynarskie- obie
ostatnio jakoś było cicho o niej ( chyba agata) to teraz w reklamie nas raczy swoją gębą i głosem no a z innej beczki- rodowicz, tej pani już dziękujemy, ze swoimi ubiorami, makijażem, fryzurą, generalnie całokształt ( ostatnio gala telekamer)to na haloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEŃKKOWSKIEJ to koorva nkt nie pobije , nienawidze tej kobiety , jak leci dd tvn i jest ona to tego nie oglądam , ścierpie wielu muche , ibisza i innych ale jak ją widze to mi słabo kiedyś ktoś tam robił przegląd prasy a ona zaczęła normalnie orgazmów dostawac bo byla mowa o tych hipopotamach , nienawidze podnietliwych kobiet , jak był ten 18letni bodajze chłopak co naktręcił jakiś film to było tylko "niesamowite " "super" och ach koorva !!!!!!! mam agresora jak o niej mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajdhwuy
Beaty Sadowskiej i takiej jednej z jakichś informacji co tak okropnie skrzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlastu chlastu
Majka z Majki i Majka z Pierwszej Miłości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajca kogucie
"to jest plasterek aromaktiff" :o:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o psia mac jakie wdzianko hehe
wszystkich ktorzy zostali wymienieni!! Plus Monika Richardson i Hubert Urbanski!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres to uczuciowy gej
[zgłoś do usunięcia] campari34 ALBO KUBA WESOŁOWSKI I BRACIA MROCZEK NO K**WA MAĆ!!!!! I TA MAŁA JULKA WRÓBLEWSKA INNYCH DZIECI DO FILMÓW JUŻ NIE MAJĄ CZY CO???? TERAZ JAKIŚ NOWY SERIAL KRĘCĄ no ja tego bachora tez nie trawie ale ja nie ogladam polskich filmow, szkoda czasu na takie badziewia jak ,"TYLKO MNIE KOCHAJ ' JAK MNIE KOCHASZ OHHH" KARAOL KOCHAJ MNIE" zawsze garaja te same smetne iosoby zawsze ta sama fabula. seriali tez juz dawno nie ogladam dosc tych majeczek dupeczek, ogolnie tvn jest do bani kreca durne filmy, seriale i promuja glambow tj, lodziara doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres to uczuciowy gej
dobrze byloby wyslac linka do tego tematu do TVN nie zobacza co ludzie o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byloby wyslac linka
what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jebanego TVN-u z tymi kurevvskimi mordami Rusin Wellman ogólnie wszystich zjebanych przygłupów z TVN a w szczególności tego zarośniętego tłustego faceta wyglądajacego jak wujek pedofil którego TVN uparcie lansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×