Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfwsvhsh ;))))

Jakich postaci TV / dziennikarzy nie znosicie oglądać na ekranie ???

Polecane posty

Gość lao chelao che
gin 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaaaa
-kraśko, -ibisz -szulim -lis -smoktunowicz _moro-figurska -młynarska (obie w zasadzie) -kurzajewski -pospieszalski - resich-modlińska -Kammel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czasu na sex
Chemielowskiej z telexpresu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgmf
Smontunowicz na szczęście wyrzucili:) Tomasz Lis No i ta gruba Dorota nie wiem jak ma na nazwisko, jakim cudem się tam dostała!! Anna Mucha, jak tylko widzę, że gdzieś gra lub jest obecna nie oglądam A Prochankę nie wiem czemu uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cejrowski, pospieszalski,
olech, wojewodzki, kurzajka, szulim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nie podoba mi się Jolanta Pieńkowska jako prowadząca w Dzień Dobry TVN. Jest nudna, bez polotu, bez poczucia humoru, często potrafi zepsuć fajną dyskusję. Kompletnie nie nadaje się osobowościowo do tego typu programów. Jeśli chodzi o wywiady jest nieco lepiej ale szału nie ma. Kiedyś podobno była tłumaczką, niestety tekst o tym jak tłumaczyła rozmowę Danuty Wałęsy ówczesnej pierwszej damy z pierwszą damą bodajże Francji powiedziała w wywiadzie, że żona Chiraca pochwaliła p. Wałęsową, że to wspaniała prezydentowa a pani Pieńkowska wg własnych słów redagowała, poprawiała, dopowiadała Danucie bo wg niej najwyraźniej prosta, nieobyta i nieoczytana. Oczywiście zgadzam się, że jeśli chodzi o prezydentową Wałęsową nie jest to wymarzona przedstawicielka ale czy należy ją tak poniżać i mówić o tym? Nieładnie, nie lubię bufonady. Podobnie sytuacja wygląda z Kingą Rusin. Lubię za to duet Prokop, Welman oraz Sołtysik (jest przezabawny:)) i Mołek (mimo jej wpadek:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajanka2
Kammel i Ibisz a Mołek lubię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaci mlynarskiej!!!!!!!!!!!
preciez ona sie nie wiem skad urwala! jak mowi coss, to robi mi sie cos niedobrego w srodku, mam wrazenie, ze przemawia do niedorozwinietych dzieci, i te jej dziubki i usmieszki do kamery, ble...........Kto jej w ogole pozwolil drzwi do gmachu tv przekroczyc...Mysle, ze tego kogos jakas kara spotkac musi za tą zlą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajanka2
a jeszcze Wojewódzki i Majewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu sritu
Hm.......Kraśko-buduje zawsze napięcie jak prowadzi wiadomosci, jakby w teatrze był. Głupio tyo wygląda. I on sam głupio wygląda :D Jak taki kujonek troche :D IBISZ- nawet nie wiem, co powiedziec, ten czlowiek mnie przeraza, boje sie go. Kojarzy mi sie z cyborgiem. A duet on i cichopek, to juz kwintesencja kiczu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cejrowski zacznie pierdo..
to ni ma ch­uja we wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sramela pamderson
Kurzajewski, Cichopkowa, Lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9436988236
JAWOROWICZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9436988236
a i Kurzajewski oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.....nie
Dziennikarze są, jacy są, a zadane pytanie, nie jest problemowe samo w sobie. Świadczy tylko i wyłącznie o autorze, który jest nieudolny życiowo i nie umie sobie poradzić ze swoimi problemami. Dlatego szuka Bogu Ducha winnych w koło siebie, obwiniając ich, tak poprostu ZA NIC, wymyślając niedorzeczne zarzuty i wszystko po to, aby przynieść ullgę sobie, swojej nieudacznej osobie, aby odwrócić uwagę innych od własnej osoby i wkońcu po to, że jego IQ nie sięga na tyle, aby umiał podejmować ciekawe tematy, knstruktywne i budujące posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasssd
Jureczka z Klanu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o.....nie
wiesz jak jest... niektórzy są za głupi, żeby znaleźć wyłącznik na pilocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o.....nie
albo sami masochiści piszą na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o nie:
Nie masz nikogo, kto by Cie irytował, wkurzał, drażnił swoją osobą? Dlaczego fakt, że ktoś mnie irytuje, albo jest niekompetenty ma świiadczyć o moim czy cudzym IQ? Czuc na odleglosc, ze niezla z ciebie sztywniara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.....nie
Czuj sobie co chcesz, mnie to lata. Mam trochę psychologii za sobą i to co napisane powyżej przeze mnie, to nie mój wymysł, tylko stwierdzenia naukowe! Taka jest prawda. Takie czepianie się, rozmowy bez sensu nie prowadzą do niczego dobrego i wcześniej czy później sami sie o tym przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivianaaaa
Ibisz - ja nie wiem co temu człowiekowi odbiło :O kiedyś był normalny, wyglądał normalnie a teraz pręży tą swoją chudą klatę do kamery, wydyma nabotoksowane usteczka i świeci naciągniętym czołem :O Pieńkowska to samo - pamiętam jak Wiadomości prowadziła, normalna babeczka, a teraz odkąd jest z tym całym Czarneckim no to normalnie bufon warszawski pierwsza klasa, w ogóle prawie całe to towarzystwo (oprócz Wellman i Prokopa) wydaje mi się takie nadęte i bucowate bo co bo z warszaffki to lepsi czy jak? zenadaaa :O O Cichopek to ja sie nawet nie wypowiadam bo szkoda palcow na tego kloca z przyklejonym wyszczerzem A w ogóle mało jest fajnych, nie nadętych osób w tej polskiej telewizji, na palcach można zliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry bolek
DO O NIE: To po co wypowiadasz sie na forum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o.....nie
mądry bolek :D to chyba oksymoron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa całego tvnu tzw. "aktorów" z podrzędnych seriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaRinKa_
macie problemy - jest takie urządzenie jak pilot do telewizora i opcja przełącz/ wyłącz - nikt nikogo nie zmusza do oglądania telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry bolek
ani do udzielania sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udany
znowu ten nieudany frondziarz :) tvn mu się nie podoba :) to nie włączaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×