Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cytrynowa88

Zrobiłam test ciążowy i...

Polecane posty

obok pojawila sie druga kreska-cienka i do tego dziwnie ukosnie;p chyba test był wadliwy??juz sama nie wiem okres spoznia mi sie dopiero 3 dni ale czuje ze jestem w ciazy .Co z ta kreska na tescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzyx
kochana z tego co się orientuję to nawet pojawienie się drugiej jasnej kreski oznacza ciąze. dla pewnosci zrób drugi test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzzyk ta druga kreska byla dziwna nie prosta tylko tak na ukos(?)ale czuje po sobie jakbym byla w ciazy nie wiem moze dlatego ze chce byc heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzyx
to tymbardziej pędź do apteki po następny test i poproś o jakiś dobry;) trzymam kciuki🌼 i daj znac potem czy bedzie dzidzius;) ps. objawy kobiety potrafią sobie różne tworzyć;)ale jesli Ty chcesz byc w ciązy to mam nadzieje ze twoje objawy są jak najbardziej prawdziwe i ze jestes w ciązy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzyx
jesli masz mozliwosc pojscia dzis do lekarza to pewnie ze idz;) a jesli nie to ja bym zrobila drugi test dla upewnienia się i wizyta na najblizszy mozliwy termin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinulka
Hmmm test mógł byc wadliwy co prawda więc dla pewności radziłabym zrobic drugi...Albo tak jak piszesz odrazu iść do ginekologa on już stwierdzi tak wczesną ciąże to gdzieś 4-5 tydz.Powodzenia i napisz nam co wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzzyk do lekarza moge isc w kazdej chwili oby do 18-nie ma zapisów sporo przytylam jak w pierwszej ciazy to samo-w 2 tyg 6kg i maz mowi ze dziwnie wygladam ale chyba ten test jeszcze raz dla pewnosci zrobie bo przy pierwszej ciazy zrobilam 3 i dawaly negatywny wynik a bylam juz w 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jestem;))brakuje mi takiego malutkiego bobaska;))a jak widze na allegro te wszystkie wozki ciuszki i łozeczka to ...;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzyx
kochana skoro tak bardzo chcesz dzidziusia to moge sie zalozyc ze jestes w ciązy;) w kazdym bądź razie życze Ci tego z całego serca;) ja jeszcze studiuje i nie moge sobie pozwolic ale instynkt macierzynski sie we mnie budzi;) buziak dla Ciebie i dzidziusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzzyx dzięki;)))mój mąż robił porzadki w domu i wywalił starą szafę no i po prostu znalazło się idealne miejsce na ł.óżeczko;))więc jak się okaze ze jestem w ciazy to bede skakac z radości;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×