Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość ira1
jest Tu kto nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira ja mialam plamienie brazowe i okazalo sie ze ciąza obumarła lepiej jedz do lekarza albo do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
teraz to mnie nastraszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej dziewczyny.. byłam u mojej pani gin...oczywiście, jak mówiłam,że pewnie będzie jeszcze za wcześnie, żeby zobaczyć pęcherzyk..ale powiedziała, że endometrium jest typowe dla ciąży i na 99% jest to ciąża. Umówiłam się na kolejną wizyte na 9 czerwca, będzie już wtedy wszystko widać. (oby się nie myliła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
tak po cichutku - nie dziękuję. Sprawdzałam romiar endometrium jaki miałam przy pierwszej wczesnej ciąży która poroniłam i było bardzo zbliżone( wtedy byłam taka chora i się nie utrzymała ciąża). I zdjęcia z usg z tym endometrium są jak ksero :) z tym ze na pierwszym już widać było zarodek, a tu na razie nie...zobaczymy co będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
a ja dziewczyny rycze i przestac nie moge jutro pojde do gin z samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira ja cie nie nastraszylam tylko u mnie takie plamienia sie zle skączyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira kochana nie placz tylko biegnij lekarza naprawde trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira - spokojnie , ja przy synku też miałam plamienia i wszystko było ok!!! Tylko się nie denerwuj bo zaszkodzisz fasolce!!! Plamienia w ciąży są bardzo częste - problem jest gdy pojawiają się przy tym silne skurcze (tak miałam z Natalią). wtedy nie ma co czekać tylko lepiej się udać do szpitala. Nie martw się jednak na zapas. Połóż się posłuchać muzyczki, poczytaj książkę, po prostu odpręż się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny. dzisiejszy dzień mamy jest dla mnie wyjątkowo trudny. W tamtym roku tego dnia zobaczyłam po raz pierwszy moją Córeńkę na usg. .. Dwa miesiące później już nie żyła..... Brakuje mi jej, ogromnie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
juz sie uspokoilam dziekuje wam.. my mamusie tak mamy...tatusie zreszta tez jak tylko zobaczylam plamienie to wpadlam w panike jaki to ogromny bol., nic mnie boli wiec jutro na spokojnie pojde do gin. koza gratuluje kolejna styczniowka kochane powiem wam ze to forum mi pomaga czyli wy...co za ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
gosia przykro mi.. okropny bol ktory pamieta sie przez zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Was dołować, ale nastroj mój dzisiaj nie najlepszy.... Przed chwilą młody wręczył mi laurkę! :) Jak to dobrze że mam Jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od dziś mam piękny śluzik.....a wiec aaatak....na mojego lubego i do boju.....żołnierzyki!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) Ira nic się nie przejmuj to dopiero początek nie ma co się martwić na zapas:) kozza takie malutkie gratulacje dla Ciebie:):) a ja mam takie pytanie, co to za "przemiłe Panie" się udzielają w rozmowach???bo chyba w d***e były i g***o widziały a tak się mądrują że nie wiem, a tak na marginesie ajlin nie bierz sobie tych głupot do serca Kochana:):)to jakieś wariatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozza to po cichu gratulacje :) ira1 mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze 🌼 gosia 34 współczuję :( bukiecik 🌼 dla Ciebie vixwoman dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nastepne objawy: coraz wiecej bialego sluzu i zaczynaja bolec mnie cale piersi, juz sie boje co wyjdzie na tescie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozza czyli najprawdopodobniej zajmiesz 10 miejsce :D gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zamierzalam testowac na dziec dziecka ale boje sie troche, a co najsmieszniejsze ze boje sie nie tego ze test pokaze jedna kreske tylko dwie, czasami zastanawiam sie czy dam rade, ale wiem ze napewno dam, mozliwe ze mi owulacja sie przesunela i nie wiem czy nie testowac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życzę Ci fasolkowego prezentu z okazji dnia dziecka :) skoro już coś odczuwasz to za tydzień powinno być coś widać na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby odczuwam ale te odczucia moga rowniez byc na @, dzis mam 23dc nie wiem juz sama kiedy owulacja wystapila, podobno zaraz po clo moze wystapic, ale ja zauwazylam sluz plodny troche pozniej, wiec samanie wiem, no ale zatestuje na dzien dziecka moze los mi zesle male ziarenko w taki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej dziewczyny.. no, bardzo chętnie wpisze się na to 10. miejsce, ale umówmy się , że to dopiero 9 czerwca, jak już zobaczę nie na 99% ale na 100% małą fasolkę..a na dzis staram się nie denerwować, doleczyć gardło bo nawala ( n-l wf ;) ) i jeść regularne ciepłe posiłki-wartościowe, a nie śmieciowe jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Anvers dziekuje za uaktualnienie tabelki... choc ja sie tez chyba nie nadaje do niej bo mam 23 lata... haha.. ;] niektore ponad 30 a nawet 40 są gorsze jak 20 paro letnie... wiec to nie zalezy od wieku tylko od charakteru... :D widac charakterek "pani nieznajoma" to ma...ale do dupy :D pozdrawiam :D Kozza czekam d 9 i wtedy pogratuluje :) :) Mam nadzieje ze Ci sie udało i ze bedziesz tą 10 :) :) Ira najlepiej skontaktuj sie jutro z lekarzem... to nie są przelewki... nie mozna tego olać... zapytaj skad takie plamienia i czy wszystko wporzadkuz ciążą... na pewnobedzie dobrze :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ailin nie przejmuj sie kochana głupimy komentarzami... :* Ty jestes tutaj dla nas a nie dla jakies wariatki znudzonej ktora nie ma co robic i sie wcina w rozmowe.... najlepiej zignorowac... :D A reszta dziewczyn MA WROCIC I JUZ SIE WPISYWAC DO TABELKI :D!!! ROZKAZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza na też tak po cichutku gratuluję chociaż ja jak byłam ostatnio u lekarza i test mi wyszedł taki bardzo blady to mi lekarz powiedział że tez wszystko wygląda na to że jestem w ciąży ale okazało się że nie niestety i powiedział mi że takie grube endometrium jest też przed @ ale mam nadzieję że u Ciebie to na ciążę i oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×