Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witam jestem Paulina, mam 26 lat i razem z moim partnerem rozpoczęliśmy starania o dziecko, to nasz drugi cykl. @ powinnam dostać 18 lutego bardzo mym chciała by nie przylazła, ale mam małe problemy z tarczycą nie dawno dowiedziałam się o tym ale czekam na powtórne badanie i potwierdzenie diagnozy :) Nie mogę się już doczekać kiedy zostanę mamą od zawsze chciałam mieć dziecko ale dopiero teraz postanowiliśmy zacząć starania. Mam nadzieję że znajdą się dziewczyny które dołączą do mnie i będziemy mogły razem dzielić się troskami i radościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja również z mężem postanowiłam rozpocząć starania... od tego cyklu. W sumie już w poprzednim myślałam, że zaszłam w ciążę... czułam jakbym w niej była. Okres spóźniał mi się tydzień...postanowiłam zrobić test-negatywny... po dwóch dniach znów go zrobiłam- wyszła druga kreska...bardzo blada i po upływie czasu, zatem- ucieszyłam się, choć nie powinnam była, gdyż wynik był nieważny. Powtórzyłam test następnego dnia, po 10 minutach znów wyszła druga, blada kreska... zaczęłam mocno wierzyć w to, że się udało, mimo, że tego wcześniej nie planowaliśmy (choć się nie zabezpieczamy). Miałam wszelkie objawy ciąży... mdłości, zawroty głowy, strasznie nabrzmiałe piersi-myślałam, ze eksplodują... żyłki na nich...kłujące jajniki. Czułam to. Wczoraj był mój 44 dc, kiedy to postanowiłam nazajutrz (dziś) zrobić beta hcg. Właśnie wczoraj wieczorem już czułam, że coś jest nie tak- dokuczał straszny ucisk w brzuchu-jak na okres... Gdy dziś rano poszłam do toalety, nie mogłam uwierzyć, że dostałam okres. Zawiodłam się... ale nic to. Postanowiliśmy działać... :P Dołączam się zatem do Twojego tematu ... Razem raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Juliette :) bardzo dziwne że dwa testy pokazały dwie kreski, może to była ciąża biochemiczna u każdej kobiety ma prawo taka wystąpić tzn że dochodzi do zapłodnienia ale zarodek się nie zagnieżdża albo miałaś jakieś wadliwe testy nie wiadomo. Ale dobrze że masz pozytywne podejście :) Napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA TEZ SIĘ DO WAS DOŁĄCZĘ TEZ MAM NA IMIE PAULINA I 23 LATKA . we wrzesniu straciłam swoją kruszynkę :( od grudnia staramy się z mężem ALE NIC NIE WYCHODZI WIĘC ZAKUPIŁAM SOBIE ZIOLKA I ZACZEŁAM JE WŁAŚNIE PIC MAM NADZIEJE ZE POMOGA ALE W TYM MIESIĄCU JUZ PRZYSZŁA @ WIEC PRÓBA BEDZIE DALEJ ALE JUZ NA LUZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc... mam 23 lata :) I jestem Twoją imienniczką... Ja też miałam chwilowe problemy z tarczycą. Chwilowe, bo tylko raz na wynikach wyszła niedoczynność tarczycy, unormowałam letroxem, w ciągu miesiąca. Przeszłam kilka wyników powtórnych i już jest dobrze. Ale lekarka powiedziała, żeby zrobić wyniki przed planowaniem ciąży- w tym miesiącu prywatnie je zrobię- tak...dla pewności, że jest ok. Poza tym badanie ginekologiczne- czy nie ma infekcji itp i oczywiście dentysta- o zgrozo! :) Zażywasz kwas foliowy moja droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ada, bardzo mi przykro z powodu straty! najważniejsze że się nie poddajesz i działacie dalej a długo się staracie? ja tez jestem po poronieniu ale to było 3 lata temu tak że już trochę czasu za mną! Ja biorę tylko kwas foliowy i ole z wiesiołka ale to tylko do owulacji i czekam :) dziewczyny a mierzycie temperaturę albo robicie testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka32
pablinka Ile partner ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to będzie mój pierwszy cykl starań. Nigdy nie bawiłam się w pomiary temperatury...ale zacznę... Pablinka- który to Twój dzień cyklu? Ada a Twój? ja też zażywam kwas foliowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatury i testy owulacyjnych nie robie bo bym chyba zwariowala tak caly czas ja zaczełam pić ziola ks, sroki . staralismy sie 7 miesięcy na pare tygodni bylo szczęście a potem pryslo :( teraz to juz mi sie nie chce czekac kolejnych paru miesięcy i dlatego mam te ziółka podobno pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt Pauliny górują :) ja tez na razie miałam jedno badanie i t3 i t4 były w normie a tsh było lekko ponad normę i stwierdzili u mnie Subkliniczną Niedoczynność Tarczycy . Tylko że ja mieszkam w Anglii i służba zdrowia funkcjonuje tutaj inaczej niestety jestem 3 mc bez leczenia bo dopiero zaczną mnie leczyć jak na powtórnych badaniach wyjdzie znów to samo to dopiero wtedy dostanę jakieś leki i na dodatek mój ostatni cykl jakiś pokręcony dostałam @ w 60dc ale mam nadzieję że to spowodowane było tym że zaczęłam starania i ten cały stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat i staramy sie z mezem o dziecko, mam strasznie nieregularne cykle i nie wiem kiedy powinnam zrobic test zeby nie bylo ze jest za wczesnie i nie wykryje jeszcze ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers witamy pewnie dołącza im nasz więcej tym weselej Natalko mój partner jest w moim wieku ale dlaczego o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka ta natalka zawsze pyta każdego o wiek partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers a co masz na myśli strasznie nie regularne?? i czekasz na spodziewaną teraz tak?? jak długo się staracie ? Może warto mierzyć temp będziesz wiedziała kiedy masz owulacje a @ powinna wystąpić na 14 do 16 dni od owulacji będzie prościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhym, to mam nadzieję, ze przyszłe wyniki nic nie wskażą z tą tarczycą- trzymam kciuki- i za to też...by nam się udało w tym cyklu. :) Być może w przyszłym miesiącu będziemy już wszystkie ciężarne :P Mnie też cały cykl się rozregulował... Zawsze cykl trwał 28-30 dni... teraz dostałam @ po 44 dniach...Nie wiem, kiedy się spodziewać dni płodnych. Ale znam swoje ciało... i będę się w nie wsłuchiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Ada że TY się starasz o 2 szczęście ?? :) i ma imię jakie my mamy wybrane, jak będziemy kiedyś mieli córeczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem który mam dzień cyklu, pogubiłam się trochę byliśmy w styczniu w na nartach i nawet temperatury nie mierzyłam jak powinnam :P ale mam 8 dni do spodziewanej @ i mam nadzieję że już się nie pojawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka to fajnie :)) ogólnie podoba imię Weronika bo są do niego fajne zdrobnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh Pablinka nie odczytałam, że @ masz dostać 18 lutego- to już niedługo i będzie testowanko! Oby ta wstrętna @ nie przyszła... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cylke bywaja nawet do 65 dni nie wiem moze to przez stres, to bedzie trzeci cykl staran, bylam u lekarza badal mnie ale stwierdzil ze taka juz moja natura i ze nie ma czym sie martwic, a z temperatura jest ciezko wykryc kiedy nastepuje owulacja przy tak dlugim cyklu, jak mierzylam to temperatura potrafila wzrastac ze 3 racy okilka kresek w jednym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka trzymam kciuki żeby ta cholerna @ już się nie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia dziewczyny. ja jestem 2 lata po ślubie i póki jeszcze nie jestem w ciąży, ale narazie nie panikujemy, bo spełniamy się zawodowo, chcemy sprzedac dom i kupic nowy lub mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Przestalam sie zabezpieczac w grudniu 2009. Okolo marca zaczelam uzywac testwo owulacyjnych. Zrobilam badania hormonalne, maz zbadal nasienie, wszystko jest w normie. Niestety nie udaje sie nam. Mam 36lat, nigdy wczesniej sie nie staralam, nie mam dzieci, moze to wiek jest problemem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers nie wiem u jakiego lekarza byłaś ale dziwne że tak ci powiedział ;/ w sumie staracie się dopiero 3 cykl a niby zdrowej parze daje się rok na starania ale zawsze miałaś takie długie cykle? to naprawdę nie jest normalne może rzeczywiście to przez stres ale 65 dniowe cykle nie są czyjąś urodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×