Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wesoly25

MAM OCHOTE ZDRADZIC DZIEWCZYNE !!! CO ZROBIC ???

Polecane posty

Dziewczyny co zrobic od 2 lat jestem z dziewczyna i wszystko jest ok tylko ze mam ochote na zdrade. Kochac sie z inna dziewczyna. Macie jakies rady?? Oddac sie tej pokusie ?? pogadam chetnie o tym z jakas kobieta ... pisac dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no wezcie
zdradz ja i ochota ci przjedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężata i dzieciata21
Jeżeli nie zależy Ci na Twojej dziewczynie aż tak mocno to tak ale jeżeli wiesz że gdy ją stracisz będzie żle to lepiej nie ryzykuj. Gdybym ja była na Twoim miejscu to troche było by mi szkoda tych dwóch lat. Zainscenizuj jakiś "niby przypadkowy sex" i po sprawie! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. nie ryzykuj i mecz sie do konca zycia. mysle ze to chyba nie ejst dziewczyna dla ciebie skoro nie zaspokaja cie na tyle bys nie musial myslec o innych. skoncz ten zwiazek lepiej bo jesli masz odrobine sumienia i zechcesz ja zdradzic to nie bedzie ci to pozniej dawalo spokoju, to bedzie dla ciebie istna meczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie myslaelm o jakims numerku na boku. mam taka kolezanke zajebista i wiem ze jest chetna ona tez ma chlopaka ale oporow by nie miala. Ale z drugiej strony wolal bym to zrobic z jakas nie znana i potem o wszystkim zapomniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja moja obecna dziewczyne kocham bardzo tu nie chodzi o zaspakajanie potrzeb tylko zeby przespac sie z inna inne cialo piersi rytm podczas stosunku zapach wyglad wiesz meszczyzna czasem potrzebuje odskoczni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo meszczyzni jesli nie wiesz nie stety sa zwrokowcami i lubia czasem miec w łóżku jakas nowa kobiete przed oczami uczucia to cos innego. My patrzymy na cycki i dupy potem dopiero myslimy wy kobiety podchodzicie do milosci inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
O ku*** Jesli takie mysli Ci chodza po glowie, to daj swojej dziewczynie spokoj i ja zostaw i wtedy puszczaj sie ile wejdzie. "Kocham ją ale..." Jak się kocha, to nie ma ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec zrozum w koncu ze jej nie kochasz, czlowiek ktory kocha nie ejst w stanie myslec o innych kobietach i nie jest w stanie w swiadomy sposob zranic druga osobe. powinno ci to wystarczyc by wiedziec co masz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes jeszcze maly chlopczyk z tego co widze czytajac cie, nic jeszzce o milosci nie wiesz faceci facetami (wiem jacy sa, czym mysla itd)ale pewne rzeczy sa stale...dla facetow i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje ale ciekaw jestem czy ktos z was nie mial takich mysli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno jej nie zostawie bo wiem ze ja kocham. kazdy ma swoje zdanie na ten temat ale po to go założyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ona878787
jestes popieprzony palancie! nie kochasz jej skoro myslisz o takim czyms. Ty jebana bestio. wspolczuje twojej biednej dziewczynie. mam nadzieje ze ona zdradzi cie pierwsza z jakims mega przystojnym kolesiem cwelu. Bo na nia nie zaslugujesz. Jedynie na szmaty spod latarni. Takie zycie jest dla ciebie. wstydzilbys sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja mowie ze sie nie wstydze ?? Dlatego pytam co mam z tym zrobic, bez epitetow prosze to ma byc rozmowa a nie obrazanie sie nawzajem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byś kochał naprawde to nigdy by ci to przez myśl nie przeszło!!!!na tym polega prawdziwa miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradź ją :) ochota przejdzie... zostaną jedynie wyrzuty sumienia dręczące cię przez bardzo, bardzo długo... ale wyrzuty sumienia są takie fajne ;) ach a gratis możesz dostać niespodzianke w postaci jakiegoś parcha ;) ale co tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dalej nikt nie odp. czy ktos zwas nie mial takich mysli?? bo nie wierze ze wszyscy tacy porządni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym chciała ,żeby twoja dziewczyna zobaczyła co tu piszesz :) ... od razu jej życie stało by się szczęśliwsze bez takiej szmaty jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup swojej lasce peruke to bedziesz mial zmiane w lozku jak tak bardzo tego pragniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wypowiadam w swoim imieniu a Ty jak myslisz ze wszyscy sa super ekstra to jakis nie zyciowy jestes ... ale piszcie swoje zdanie na ten temat wyciagne jakies wnioski potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kobieta jest na tyle atrakcyjna ze nie musze jej zmieniac podoba mi sie taka jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkaaaajjaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie no szczerze to mysle ze to nie jest prawdziwa milosc.... bo nie na takim czyms ona polega. Gdybys kochal ta swoja biedna dziewczyne uwierz mi ze nigdy by ci takie cos przez mysl nie przeszlo. Moze i kazdy mial takie mysli ale jezeli byl ze swoimi juz ex... watpie ze pary ktore naprawde sie kochaja i laczy ich prawdziwa milosc maja takie mysli jak Ty. Krzywdzisz swoja dziewczyne dlatego zostaw ja i uzywaj sobie zycia z przypadkowymi laskami. Mam nadzieje ze zlapiesz jakiegos parcha, bo o to teraz nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na jedna noc chcesz ja zmienic na inna, skoro jest taka atrakcyjna i nie chcesz jej zmieniac to po co Ci seks z inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe widze wczuli sie w ta rozmowe co poniektorzy, dobrze piszcie dalej tylko tak jak mowilem bez obrazania bo te słowa nie dzialaja na mnie zbytnio, ja chce porozmwaic jakis rad a nie ze jestem taki czy owaki ale niektore laski sa puste na tych forach ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×