Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wesoly25

MAM OCHOTE ZDRADZIC DZIEWCZYNE !!! CO ZROBIC ???

Polecane posty

Gość cycuszkaaaajjaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy ja cie obrazilam chlopcze?? pusty To jestes Ty... oto wlasnie dowod na to . ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Bo meszczyzni jesli nie wiesz nie stety sa zwrokowcami i lubia czasem miec w łóżku jakas nowa kobiete przed oczami uczucia to cos innego. My patrzymy na cycki i d**y potem dopiero myslimy wy kobiety podchodzicie do milosci inaczej. " No faktycznie wypowiadasz się w swoim imieniu tylko i wyłącznie :) "moja kobieta jest na tyle atrakcyjna ze nie musze jej zmieniac podoba mi sie taka jaka jest " To jest atrakcyjna czy podoba Ci się taka jaka jest? Widzę prezentujesz trochę niższy iloraz inteligencji więc rozmowa z tobą nie ma sensu. W tym momencie kończę tę bezsensowną gadkę i dziwię się twojej kobiecie ,że jest z takim niedorozwojem jak ty :) w sumie czego można wymagać od faceta piszącego na babskim forum... żegnam i dobrze radzę nie odzywaj się już więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigny zadnej swojej dziewczyny nie zdradzilem ciekaw jestem jak to jest lubie flirtowac z dziewczynami ale nigdy nie zdradzilem ani jednej chociaz mialem okazje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co tu robisz jesli jestes meszczyzna ?? niby ?? koncz koncz bo widze ze czytac to nie umiemy mi chodzi zeby pogadac ale ktos tu jest za tepy i nie umie czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja Cycuszka czy jak Ci tam kierowalem to zdanie do ciebie?? jest gdzies to tam napisane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkaaaajjaaaaaaaaaaaaaaaaa
to pogadaj o tym ze swoja dziewczyna. Ona ci poradzi. ;] cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie myslalem skonczy sie na wyzywaniu i obrazaniu a nie na normalniej rozmowie trudno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny24
nie przejmoj sie te laski co pisal ze niby takie pozadne to pewnie sa zjebane jak lato z radiem i nikt by ich niechcial to normalen ze mezszyzna odczuwa predzej czy pozniej chec sexu z inna. baby niby takie pozadne a pol forum to az oczy wychodza co wypisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co????nie szanuje takich ludzi jak Ty! biedna ta Twoja dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkaaaaaaaaaa
mozesz ze mna, jak chcesz i lubisz lizanie to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to
interesuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponuje wsadzić między
drzwi i pierdoolnąć laczkiem z góry to ci sie szybko odechce ... A potem debil taki jak ty zakłada temat ...zdradziłem ona sie dowiedziała ...co robić pomocy !!!; kuzwa jaki pajac ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac takie tematy
naprawdę zaczynam doceniać mojego faceta, chociaż ma swoje wady i nie jest doskonały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciak jeden . Po co tu piszesz , chcesz to zdradź i tyle , jak czytam Twoje wypowiedzi to nie wiadomo jak cię zdefiniować niby facet niby taka pi.....da ;) Nie będziesz żałował jak zdradzisz przez pierwsze chwile , a może i dłużej , ale los jest sprawiedliwy prędzej czy później wasz związek się rozpadnie , mam nadzieję że ów dziewczyna zakocha sie w prawdziwym mężczyźnie i Ci to poprostu oznajmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, myślę, że normalna jest ciekawość "jak by było z kimś innym" ale na ciekawości się kończy a ty pieprzysz głupoty jak można pisać kocham ją bardzo, ale chcę innej, innego zapachu, innych piersi? gdybyś ją NAPRAWDĘ kochał to chciałbyś dotykać i czuć w łóżku tylko ją, nie żadną inną zostaw ją i wyszalej się, bo tylko marnujesz dziewczynie najlepsze lata młodości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvn wreszcie jakas normalna odp. jak tak czytam i czytam to az mi sie odechciewa wszytskiego,wszyscy pozadni a co drugi temat na forum to opiera sie poczesci o moj tu ktos komus sex proponuje tu niby chlopaka ma zaraz sie enumaiwa zkims innym albo na odwrot ja chcialem ttylko pogadac anie ze ja to musze zrobic, zreszta jak to mowia czas pokaze ... jak bym chcial to bym juz to dawno zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam dwa razy, co napisałeś i niestety nie rozumiem o co ci chodzi :P polecam użyć czasami czegoś takiego "," lub może "." ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że słownik języka polskiego załatwi sprawę, po co zaraz bardziej dobitnie? nie no autorze, myślę, że powinieneś wytrzeźwieć, przespać się porządnie (sam!) i pomyśleć nad tym co piszesz. a jeśli masz poniżej 16 lat to wyjść z tego forum i więcej nie wracać:) bo to, co piszesz nie zasługuje na żadne inne komentarze poza tymi, które otrzymałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli dla ciebie mam ochote
znaczy cos innego niz chce to masz problem nie tylko z utrzymaniem fiutka w gaciach, ale takze z logicznym mysleniem jesli ma sie ochote na lody, to znaczy nic innego, jak tylko tyle, ze chcialoby sie je zjesc "Dziewczyny co zrobic od 2 lat jestem z dziewczyna i wszystko jest ok tylko ze mam ochote na zdrade."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tyle co w niku 25 ale dzieki za rade pomysle wogole nad ty wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej idz pomysl bo jak
widzisz brak tu aprobaty dla tego typu wystepkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do burdelu! Albo z********a przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju ale z tego autora postu prostak. Czytam i nie wierzę. Białe spodnie i pod remizę na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradź, włóż innej - póki dziewczyna nie jest twoją żoną, bo potem to byłoby to już na prawdę podłe gdybyś robił to po ślubie. Przekonaj się, spróbuj i potem zastanów co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×