Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olenka1985

czy warto otworzyć kantor?

Polecane posty

Gość gość
na pewno warto otworzyć kantor. Sama często chodzę do kantoru http://www.centkantor.pl/ we Wrocławiu i widzę jak dużo osób przychodzi wymienić lub kupić daną walutę. To na pewno jest opłacalny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że to nie ma większego sensu. Aktualnie bardzo popularne są kantory online. Sam korzystałem kiedyś ze stacjonarnego ale teraz korzystam tylko z online - Amronet.pl Kurs jest mega atrakcyjny w porównaniu ze stacjonarnym kantorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie kantor to biznes, na który zawsze jest zapotrzebowanie, więc jak macie dobrą lokalizację i fundusze to warto zainwestować, ale najpierw podpatrz jak działają inne kantory, np ten http://www.kantorpruszkow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensowną ofertę ma kantor Amronet, zwłaszcza dla nowych klientów. Dają rabat 90% na początek, na pierwszy miesiąc dokładnie. Chodzi o zniżkę na prowizje za transfery. Wystarczy założyć konto i w formularzy podać kod rabatowy, dokładnie jak to działa jest na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma chyba jasnej odpowiedzi na ten temat, ojciec mojego chłopaka ma sieć kantorów,ale to już od kilku lat , a i tak najlepsze lata biznesu ma za sobą tutaj masz z resztą opisane jak to zrobić krok po kroku http://cenabiznesu.pl/-jak-zalozyc-kantor-wymiany-walut powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia7845
Stacjonarne kantory nie są już popularne - odradzam otwierania.... Kiedyś korzystałem tylko ze stacjonarnych ale od pewnego czasu wymieniam tylko online w Amronet.pl Polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1121
Nie wiem kto jeszcze korzysta ze stacjonarnych.....ja od zawsze tylko online. Jeśli ktoś się zastanawia jeszcze to sprawdzcie Amronet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli898
W dzisiejszych czasach tylko i wyłącznie kantory online. Kiedyś korzystałem ze stacjonarnych a teraz tylko online Amronet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że warto. znam kantor z dwudziestoletnim doświadczeniem www.kantorpruszkow.pl i skoro działają już tak długo to musi im się to opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą opcją jest internetowy kantor. Ja ostatnio korzystam z Pewnego Kantoru, bo ma najlepszą ofertę natenczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pato90sd
Zdecydowanie polecam Amronet.pl Korzystam od wielu miesiecy i jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może warto, ale internetowy, głównie z tego ludzie teraz korzystają. Z drugiej strony jest poważna konkurencja w branży. Nie sądzię żeby np. ktoś pokonał Amronet.pl, mają super dogodne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezel
racja... istniejace kantory internetowe nie maja z nimi polotu a co dopiero swiezak na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafi
Z jednej strony e-kantory są coraz popularniejsze, a z drugiej istniej już ich dużo, w tym firmy z ugruntowaną pozycją na rynku. Sama wymieniam teraz w Amronecie, od paru dobrych miesięcy i raczej bym nie zmieniła tego kantoru na jakiś nowy, ale wiadomo, szanse zawsze są…ryzyko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałSS
pewnie ze warto, wymiana kasy to intratny biznes jednak sa teraz internetowe kantory takie jak zalozmy Amronet.pl ktore maja niewygorowane ceny wiec trzeba sie liczyc z duza konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pytanie do autorki, ponieważ minęło już parę miesięcy ... Jak idzie interes? :) Sam zastanawiam się nad otwarciem kantoru stacjonarnego + internetowego. Jednak skąd brać walute? kupować w banku? Byłem w WBK i nie mają jakiejś specjalnej oferty dla właścicieli kantorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krosiek
Kantor internetowy jest lepszym rozwiązaniem niż stacjonarny, więc zakładanie kolejnego stacjonarnego mija się z celem. Zerknij sobie choćby na ekantor.pl - nigdy nie zaoferujesz takich kursów, a klienci właśnie teraz oczekują, że te kursy będą dużo niższe. Chcą też dostępności waluty, a kantory stacjonarne tego nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwenki
Potwierdzam. Wymiana przez internet wychodzi najtaniej i najszybciej. Kursy są korzystne, spread niski, tak więc wymieniając dosyć dużą kwotę można na tym całkiem nieźle zaoszczędzić. Pytanie - czy dysponujecie odpowiednimi środkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krosiek
Ale po co odpowiednia kwota? Wymieniasz tyle, ile potrzebujesz. Ewentualnie taką sumę, którą chcesz w daną walutę zainwestować. Kto powiedział, że to musi być od razu sto tysięcy? Nie ma przy takich transakcjach żadnych minimów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKicia
Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości, jakie warunki należy spełnić, żeby móc założyć kantor wymiany walut, polecam przyjrzeć się artykułowi na stronie filmy info-logic, która zajmuje się oprogramowaniem do kantorów. można się wiele dowiedzieć o wymogach na lokal, kursy, pracowników, itp. Co do kantorów Internetowych, to podobno nadal bardzo dobry pomysł na biznes. Ale jest on szczególnie polecany dla kantorowców prowadzących już punkty stacjonarne. Najważniejszą decyzją jest wybór odpowiedniego oprogramowania, w tej chwili eKANTOR-LOGIC jest bezkonkurencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaczorek
Raczej nie, głównie ze względu na konkurencję ze strony kantorów internetowych. Są tańsze, więc większość ludzi korzysta z nich właśnie. Ja sama "zamieniłam" stacjonarny kantor na Amronet.pl aby ponosić niższe koszty wymiany waluty i żeby trafiała od razu na konto. Pomyśl może o takiej formie kantoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama korzystam z Amronet, super jest, szybkie wpłaty i wypłaty, uczciwie. Nie wiem czy kolejny kantor na rynku się przyjmie, musiałby zaproponować coś extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie Amronet współpracuje z wieloma bankami to właśnie dzięki temu odbywa się to w takim tempie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nikt nie wspomni, że wybór oprogramowania jest jednym z najważniejszych motywów przy zakładaniu kantoru? W tej chwili KANTOR-LOGIC jest bezkonkurencyjny http://info-logic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lat prowadze kantor w *****iwym miejscu, na początku zysk na czysto to 5tys. Koszt egzaminów i lokalu kolosalny . Lokal mam pancerny z wyjściem awaryjnym, wentylacją, zasilaniem swoim etc. konieczna broń i uzbrojona ochrona. Gotówka tylko konwojowana przez wyspecjalizowaną firmę. Ubezpieczać zawsze 100% a nie tylko samą kasę. Po 3 latach od otwarcia zysk 38tys dla mnie po odliczeniu 6 pracowników. Kantor 24h kolejne szkolenia etc. Nie prawda, że połowa zysków to euro, więcej zarabia się na chociażby Azjatyckich walutach. Dolary i Funty zawsze w cenie to więcej niż 15% obrotu a gdzie tam do Euro. Haracz? a owszem wymuszenia i wizyty ciągłe ochrona skuteczna i jest spokój. Próbowano spalić lokal, oblewać kwasem a nawet była strzelanina i tutaj zwraca się przystosowanie lokalu za prawie pół bańki. Ochroniarze to nie dziadki z pozwoleniem na kapiszony tylko byli żołnierze lub policjanci nawet trafił się jeden młodzik z 4 literowej formacji dorabiał na pauzach.To on właśnie zapobiegł tragedii. Gdzie spokojnie wyglądający jegomość przywlekł duży kaliber na lokal. Niestety nie przeżył a potem jeszcze się okazało, że wymuszenia i pobór opłat to jego zawód.. już były. Od tego czasu absolutny spokój. Mieszkanie.. zmiana co pół roku, dom także. Taki zawód. Zyski bardzo duże nie dajcie sobie wmówić, że się nie opłaca i tylko euro. Częste kontrole baaardzo częste średnio 2-4 razy w miesiącu. Pracowników dobierać tylko zaufanych miałem jedną panienkę i zysk z szybkich przelewów wrzucała na bitcoiny do siebie. Odsiedziała 8 miesięcy 400h prac wyrok na 5 lat w zawiasach. Jeszcze długo będzie spłacać nawiązki dla sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Błyk
Ja korzystam z kantoru online Pewny Kantor- myślę, ze to jest przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu7
Z tymi szkoleniami - ok, ale to jest wymóg typowo pod kantor stacjonarny. Zobacz sobie, jak funkcjonuje np. Lider Walut (liderwalut.pl), bo kantoru internetowego dotyczą inne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×