Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majcia6

ból kręgosłupa

Polecane posty

Gość gość
Jest taki facet w trójmieście jak Marcin Rosadziński, mogę go podpowiedzieć przy bólach pleców, ja to się zmagałem z bólem bardziej w dolnym odcinku i w sumie mogę powiedzieć że już jest całkowicie po problemie, bole nie nawracają, można żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denka5
To chyba czas na Gardan https://adamed.expert/product/gardan/ z tego co wiem warto czasami zainwestować własnie w tego typu lek, szczególnie, że wcale nie kosztuje dużo. Czasami takie najprostsze rozwiązania są najlepsze, uwierzcie mi na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka z bólami kręgosłupa szła mi jak krew z nosa! Próbowałam wielu sposób, ale wszystkie szły na nic a ból stawał się coraz bardziej uporczywy. Do skutku poszukiwałam ratunku w Internecie i udało się! Pod adresem www.mckenzie.pl dowiedziałam się o skutecznej metodzie McKenziego .Jej największą zaletą jest fakt, iż ćwiczenia rehabilitacyjne można wykonywać we własnym domu! Metoda okazała się skuteczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Na taki rodzaj bólu to polecam rehabilitacje , Mi bardzo pomogła. A miałem bardzo silne bóle tak , że nie mogłem czasem nawet spać. Moge polecić bardzo dobrą placówke gdzie takie zabiegi wykonują Rehaorthopedica w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Plecy najczęściej bolą z powodu braku ruchu. Wystarczy rano wstać wcześniej kilka minut i się porozciągać. Efekt może zaskoczyć. Na plecy idealne są też ćwiczenia z piłką! Ja wykonuje pełen zestaw z piłka rehabilitacyjną ARmedical co drugi dzień. Nie pamiętam kiedy ostatni raz bolały mnie plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W moim przypadku skuteczna okazała się metoda McKenziego. Dzięki niej nie mam już bólów kręgosłupa, które przeszkadzały mi w normalnym funkcjonowaniu. Polecam wam zajrzeć na stronę http://www.mckenzie.pl/ I poczytać więcej o tej metodzie. Jej zaletą jest to że można ją wykonywać samemu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfecta

Przy bólu kręgosłupa najlepiej pójść na dobrą rehabilitację. Odpowiednio dobrana terapia, trochę zmian w codziennym trybie funkcjonowania i na pewno będzie poprawa 🙂 Moja mama w Krakowie chodziła do G&R. Można się zapisać online do jednego z ich gabinetów, mają w różnych lokalizacjach miasta rehabilitacje.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bóle były związane przede wsyztskim z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa. Na szczęście są zabiegi, które leczą dolegliwości z tym związane. W moim przypadku sprawdziłą się krioablacja w szpitalu Orthos w komorowicach. Szczerze mogę polecić wszytskim, którzy zmaggają się z bólami. Lekarze z placówki na pewno skutecznie doradzą najlepsze leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×