Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kachnaa

WÓZEK-POLECAMY,ODRADZAMY.OPINIE.

Polecane posty

witam;) założyłam temat,który dotyczy wózków(nie znalazłam podobnego) więc lecimy: 1.FIRMA WÓZKA,KONKRETNY MODEL 2.PLUSY I MINUSY 3.CZY WARTY SWOJEJ CENY,CZY WARTY ABY AKURAT WYBRAĆ TEN MODEL?(z doświadczenia własnego,bądź doświadczenia koleżanki,która dany model używała) 4.JEŚLI NIE TEN MODEL KTÓRY POSIADASZ-KTÓRY BYŚ WYBRAŁA,WG CIEBIE LEPSZY? 5.POLECASZ/ODRASZASZ-dlaczego? wszelkie opinie napewno okażą się pomocne wszystkim użytkowniczkom. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1wittpol, model baby starII, 3in1 2PLUSY tani, bardzo duza gondola, duze kola minusy kiepska jakosc- mam go dopiero 1.5 roku a juz 2 kolka odpadly. 3nie radze go nikomu kupowac 4zadnego bym nie wybrala i nie wiem ktory wg mnie jest lepszy bo innego jeszcze nie kupilam i nie kupie bo syn na nogach wszedzie ze mna chodzi.Jak ur drugie dziecko to wtedy zastanowie sie nad kupnem innego ale juz nie przez internet tylko w sklepie. 5 zdecydowanie odradzam , wyzej napisalm dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem!!!!!!!!..
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Quinny Speedi SX 2 (+) jakość, szerokość siedziska, świetna amortyzacja, lekka aluminiowa konstrukcja, teleskopowa regulacja wysokości rączki dzięki której nie pęknie pod ciężarem wózka przy podbijaniu, nadaje się w trudny górski, leśny, polny i nadmorski teren, możliwość wpięcia fotelika i doczepienia buggy board, ma bardzo wygodny śpiworek, jest bardzo zwrotny, tapicerkę się ściąga i pierze, gondolka posiada uchwyt do przenoszenia i może służyć za dodatkowe miejsce do drzemek w domu i terenie które można wszędzie postawić; (-) gondola mogłaby być nieco większa, chociaż nie jest źle, siedzisko mogłoby mieć dodatkową miększą wyściółkę dla mniejszego siedzącego dziecka, ponieważ jest to 3-kołowiec może być niestabilny jeśli starsze dziecko uwiesi się na gondoli, nie można zdemontować podnóżka spacerówki kiedy na stelażu jest gondola, mógłby mieć większy kosz, stelaż może być podatny na zarysowania jeśli się totalnie nie dba o wózek, siedzisko rozkłada się prawie na płasko jednak nie tworzy linii prostej ...ale to akurat drobiazg 3 zdecydowanie tak, uważam ze jest jednym z najbardziej udanych modeli Quinny, jest przy tym dużo bardziej niezawodny i wygodniejszy od Buzza 4 ...Emmaljungę? ...może Teutonię? 5 zdecydowanie polecam! powody jak wyżej; dwoje dzieci na nim wychowałam i jeszcze 3 spokojnie by się wyjeździło; jest to wózek typu heavy duty; warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijgotpojewjgj
podnoszeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×