Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cristiano

licze na normalne odpo;)

Polecane posty

Gość cristiano

Wczoraj na imprezie na parkiecie taka dziewczyna, jakoś otknęła mojego brzucha i przejechała ręką po ciele moim, to ja zrobiłem to samo było to bardzo miłe mijaliśmy się wtedy. nawet raz się dosiadła jak siedziałem z kumplem i z kumplem i jego dziewczyną, wzięła łyka mojego piwa nie pytając, ja też się napiłem i dałem kumplowi też by zrobił łyka, ale nie chciał to ja, no napij się ze patrycje za jej zdrowie , to się napił i ona zaczęła się śmiać albo jak tańczyła sama to patrzyła się na mnie przez około5-10 sek nie spuszczając wzroku.kumpel jej mówił żeby mnie do tańca wzięła, ale mnie nie wzięła, ale i tak bym nie tańczył bo nie tańczyłem w ogóle. Jak się z nią witałem przed imprezą to się do mnie uśmiechnęła i powiedziała cześć siedziała wtedy z tym gościem-chłopakiem ogólnie to wszyscy na nią lecieli, z nikim się nie prze lizała, była taka jedna co się z 3 lizała. 1hmmm to znaczy ,że się jej podobam?2 czy to były oznaki zainteresowania wiecie o co biega?3czy może jestem za bardzo wrażliwy? tak to dokładnie było jak opisałem . ona chyba ma chłopaka bo odprowadzał ją na tą 18 ale go na imprezie nie było;) na facebooku do niej pisze i widać po ich rozmowach ,że sie spotykaja... po 17 lat;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×