Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnes1986

Walentynkowy foch

Polecane posty

Gość agnes1986
Noooo własnie.... Ja tak to sobie zaplanowałam ze założe seksowną koszulke nocną wycianiemy inne gadzety i byłoby bardzo przyjemnie nawet bez prezentów ale po tych zakupach mi sie wszystkiego odechciało... I on jeszcze sie dziwi ze nie chce z nim sie kochac... no sory po grze wstepnej przed tv to kazdemu by sie odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to obchodze tylko dwa swięta 17 sierpnia - imieniny 11 września urodziny i dziekuje tyle w tym temacie walentynki jak dla mnie są głupie i wymuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Z tym kwiatkiem trafiłas w samo sedno... Bo on Twierdzi ze nie miał kiedy mi czegos kupic... TYle jest kwiaciarni na miescie jedna głupia roza załatwiła by sprawe. I z pewnoscia była by tansza od tych czekoladek które mi tylko w boczki pojda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
miszekkk a czy Twoja dziewczyna jest tego samego zdania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie: facet jest dobry, fajny, kochacie sie, jest wam ze soba dobrze? wiec nie wymyslaj problemow tam gdzie ich nie ma :O jak potrzebujesz porcje romantyzmu przeczytaj sobie harlequina.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razyyyyyyyyyyyyyyy
kazdy wie ze faceci to jednak inny gatunek... nikt tego nie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. acha czyli jakby ruszyl dupe po roze byloby ok , a ze dostalas czekoladki to problem... ja pierdole :O ludzie jednak maja nieziemskie problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
A ciebie zadowalałby zwiazek jakby wszystko niby było ok ale nie byałabys pewna czy to miłosc?? Dobry miły kochany moze byc moj przyjaciej ale facet na całe zycie powinien prezentowac soba cos wiecej. To "cos" co by mi uginało kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Moze Ci sie to wydawac smieszne czy głupie ale dla mnie to jest problem! Niby chodzi tylko o te róze czy romantyzm a w całokształcie wieje nuda. I jak tak ma wygladac moje zycie to podziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Jezeli juz teraz jemu nie chce sie "ruszyc dupy" po róze to co bedzie za 20 lat?? pewnie wogole mnie przestanie zauwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDEK z Pomorskiej
14 luty to głupota,ale żeby podtrzymać te debilne święto to moja żona zaprosiła na pizze i wino swojego brata z dziewczyną:P zaraz przychodzą i tak bedziemy spędzać dzień zakochanych:D taki żal ale dostosować sie musze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ciebie Agnes
doskonale rozumiem .A swieto zakochanych wcale nie jest glupie,jest okazja ktorych w zyciu codziennym wcale nie jest tak wiele , by okazac sobie uczucie.Szkoda ze twoj facet tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Oj tam jeden dzień w roku można przeboleć :) Zreszta jak dla mnie bardzo przyjemne świeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
NO włąsnie... Chociaz jedna osoba która nie ma mnie za głupia idiotke oczekująca na prezent.... DRODZY MężCZYźNI TU NIE CHODZI O PREZENT TYLKO O UCZUCIA!!!!!!!!! Bo z tego co zauwazyłam strasznie cięzko jest je wam okazywac... I mysle ze włansie dlatego powstały takie walentynki zeby chociaz jeden dzien w roku powiedziec ukochanej osobie ze sie ja kocha, ze zalezy wam na niej. I to wcale nie jest glupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Moj chłoapak naprawde przez całyrok jest dla mnie dobry... Ale w taki dzien jak walentynki mogłby pokzazac ze jestem nie tylko jego najlepsza przyjaciółka, czy kochanka z która czasami moze sie pookochac ale ze mu na mnie zalezy, ze mnie kocha i chce byc ze mna... Ale jemu strasznie ciezko to zakumac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardotka35
Sama się postaraj o prezent dla siebie, ja sobie zafundowałam odkurzacz warty 10000,00 za 187,00, na www.pogrosiku.eu, w piatek do mnie dojechał, po co liczyc na kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wlasnie
trafilas we wlasciwy punkt,faceci maja problem z okazywaniem uczuc a przynajmniej ich zdecydowana wiekszosc.Mysle ze wcale nie chodzi o jakies obdarowywanie tylko po prostu o wyrazenie tego ze sie kocha.Taka rozyczka naprawde potrafi byc wymowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Dokładnie... Tylko teraz jak delikatnie o tym uswiadomić naszych facetów?? Bo chciałabym zeby on sam sie zorientował zeby być bardziej romantyczny... Zreszta juz wiele razymu powtarzałam ze romantyzmu w nim za grosz... Ale jak widac nie dociera to do niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Agnes
szkoda ze tak uczuciowa istota jak ty trafila na tak malo romantycznego faceta.Romantyzmu obawiam sie , nie da sie nauczyc.Jest stosunkowo waska jak mysle grupa naprawde czujacych to facetow .Szkoda ze twoj do niej nie nalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
No wąłsnie... I teraz sie tylko zastanawiam czy to wogóle ma sens... Moze przesadzam ale nie wiem czy tego nie zakonczyc bo jak moge byc z facetem z którym nie czuje sie do konca dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
A czy któras z was wogóle trafiła na taki rodzaj faceta czy Ci romantyczni juz wygineli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a......
czy jestescie malzenstwem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
NIe nie... dopuki nie jestem pewna ze to "ten" napewno nie zdecyduje się na małzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczneczka
ja kuiłam chłopakowi aparat szampana i grę gorące igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Hehe Ja na poprzednie walentynki sciagnełam z netu gre sensea Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to skoro nie
jestescie malzenstwem to mysle ze powinnas sie zastanowic ,na pewno sie nie spieszyc.Zwykle te niezbyt dobre cechy po slubie sie wzmacniaja.Jesli teraz nie odczuwa potrzeby okazywania uczucia to za pare lat moze sie nie zawahac by cie zdradzic.On musi wyrazac to ze cie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
NO dlatego własnie podjełam ten temat... Chciałam zeby ktos mi uswiadomił czy to ja sie czepiam bez sensu czy to jest rzeczywiscie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×