Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abababa

Czy każdy facet skorzysta z okazji?

Polecane posty

to chyba nawet nie chodzi o kasę.....tylko o uczucia....jesli ktoś naprawde kocha, nie zdradzi.......ci co zdradzają tłumaczą, ze to tylko zwykły sex, a w życiu trzeba wszystkiego spróbowac......ale chyba każdy z nas ma coś takiego jak sumienie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz mojej kolezanki zdradził ją i chciał odejsć do innej kobiety....zostawiajac zone i dziecko...ale koleznka mimo wszystko walczyła os woje małzeństwo i maż wrócił, chciała dla dobra dziecka i co........to już nie to ...nie mogli się dogadac iz wiazek się złamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
nie mam z nia slubu ani dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kociczka/
jak tak czytam to zaczynam odzyskiwać wiarę w ludzi że gdy kochają to nie zdradzają choćby nie wiem co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
stefek, to się ciesz, że nie masz, na pewno nie zasługuje na Ciebie ta Twoja ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kociczka/
faktycznie faceci uważają ze to zwykły seks a kobiety szybko się angażują i wszystko się wali prędzej czy później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to babeczki mam pytanko. Która tak kocha lub kochała jak panowie w tej konwersacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham tak, ze nie zdradzam i sypiam z jednym facetem:) jakbym miała ochotę szaleć z kilkoma to bym nie była w stałym zwiazku:) ot i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kociczka/
niestety ale ja, piszę niestety ponieważ on mnie zdradził a ja mu wybaczyłam ale nie zapomniałam mamy dzieci, a on jest świetnym ojcem i oprócz wpadki z kochanką był świetnym mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kociczka/
ostatnio zastanawiałam się nad cyber seksem ale jakoś nie mogę za bardzo zależy mi na rodzinie i na nim niestety ale też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby ktoś z was zobaczył smsa do kochanka o takiej treści: -Nie nie zdradzam cię z nim. Nie mogłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie cyber sex to dosc dziwne okreslenie...przecież to tylko rozmowa o seksie:) takie jest moje zdanie.....sex to zwiażek dwóch osób w relau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izin37
Moje drogie panie ja od 18 lat zawsze musze sie prosic o sex w koncu nie wytrzymalem i zdradzilem i nie zaluje uwazam ze kobieta i facet powinni sie dobierac pod wzgledem temteramentu a nie chwilowego zauroczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaluch ja chyba nie zrozumiałam:P moze póxna pora i zmeczona jestem, ze nniby ten sms od kogo do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Po 18 latach? Może już nie byliście dla siebie atrakcyjni? No ale dlaczego w takiej kolejności, ze najpierw zdrada, można było się rozstać jak było Ci źle, nikogo byś wtedy tak bardzo nie zranił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to niby jest z Toba w zwiazku i nie zdradza go z toba????? kurcze zakręcona na maksa ta twoja kobieta była....jesteście małzeństwem? czy macie dziecko w wolnym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kociczka/
angie ale to jest zdrada umysłowa...nie wiem jak ją określić mentalna... byłam tak zła na niego chciałam się odegrać i nic na złości poprzestałam karaluch sama nie wiem, myślę że musiała być między nimi jakaś chemia skoro był taki sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociczka czy ja wie czy umysłowa...ja chyba to inaczej widze.....dla mnie to tylko rozmowa....przecież nie raz mysli sie o kims innym co nie znaczy, ze to tez zdrada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Ja po zobaczeniu takiego smsa bym na 100% od razu na gorąco wyjaśniała, ale i tak raczej co by facet mi powiedział to już by było mało ważne, bo to dość wymowny sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kociczka/
tak ale sms mejle rozmowy tel to jednak przełamanie pewnej bariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
A Ty Karaluch co zrobiłeś oprócz tego, ze schudłeś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc młode pary zanim pójdą do kościoła to powinny zastanowić się czy warto tam iść i nieświadomie nakłamać. Takie jest moje zdanie. Przysięga to przysięga a nie emocje. Pełna świadomość to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×