Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam mam pytanie moze wam sie wydawac ze jestem głupia i besczelna ale ja bardzo pragne dziecka jestesmy juz 4lata po slubie i wczoraj miałam dni płodne bo miałąm duzo sluzu i jak sie kochalismy to przechwicułam meza prezerwatywe i nabrałam do strzykawki sperme i sobie wstrzyknełam głeboko i wieczorem drugi raz tak samo zrobiłam duze sa sznse na ciaze ????na dniach bede miec owulke bo mnie pobolewa na dole nie krytykujcie mnie tylko odpowiedzcie czy sa szanse???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahhahahahahiaiaiaia
hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahaha
nabrałam do strzykawki sperme i sobie wstrzyknełam głeboko lol2 buahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktykantka:D
takie cos chyba powinnas skonsultowac z mezem prawda ? a nie tak za jego plecami niewem przeprowadzic z nim powazna rozmowe a dlaczego on niechce dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prowokacjaaa
dzieciom sie nudzi i nie maja co robic buahahhahahahahahha smieszne to bylo ale sie usmialam jak nigdy buahahahhahhahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol2.....
wstrzyknelam sobie sperme dziewczno madra to ty nie jestes!!!!!!!!!!!!!! takie cos sie ustala z partnerem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki1
Nie zwracaj na to uwagi.Jeśli chcesz pogadać podaj gg lub email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE MA TU
NIKOGO KRETYNKO GLUPIA:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stałaś potem na rękach pod ścianą? Bo to bardzo ważne, by stać tak co najmniej 15 min. I koniecznie pod ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki1
ona chce dziecka a on nie podaj gg lub email.Niezwracaj na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ... po co powoływać na świat nowe życie zbudowane na podsepie i kłamstwie. JA bym nie wytrzymała przez całe życie trzymac to w tajemnicy - jakbys już w tę ciaże zaszła. Nie rozmawialiście wczesniej o tym ? Kiedy dziecko ? Zreszta wiele par juz sie przejchało na takim planowaniu , odkładali latami a potem latami sie staraja. Zapytaj meża kiedy będzie te "kiedys" ? Jezeli nie potrafi tegookreslic to przeanalizujcie swój zwiazek , bo macie chyba rózne plany na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka23
Nie martw się nie słuchaj bzdur kto co mówi , pamietaj ,że zawsze znajdzie sie grupa osób , która Cię zrozumie ja tez tak zrobiłam dwa razy w tym miesiący , bo inaczej sie nie da ile mozna kurna czekac !,, Czekam na efekt okres za 12 dni mam nadzieje ,że nie przyjdzie:P :) Nie jestes sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobromira 21
nie słuchaj forumowych chamów. nie wiem czy to był dobry pomysl a co mowil o dzieciach twoj maz przed slubem? mowil, ze co - ze chce czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobromira 21
chociaz wiem, ze z instynkem macierzynskim sie nie wygra, bo jak sie chce -to sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×