Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dukdukduk

170cm 61kg 24 lata. Dieta dukana warto?

Polecane posty

Gość dukdukduk

Tak moja mama odchudzala się na tej diecie , jestem do Niej podobna , podobna figura, schudla duzo, ja od jakiegos czasu choć nie jem wcale tak duzo , jedyny minus jedzenie wieczorem , nie moge schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Przecież Twoja waga jest Ok przy tym wzroście. A Dukan to bardziej na większą nadwagę niż na zrzucenie paru kg. Ale Twoja ciało - Twoja decyzja :) Udanego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
Bo myslalam tez o tym , ze moze lpeiej po prostu nie jesc po tej 18tej juz nic , kiedys ntak schudlam duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ale po co nie jeść po 18? Jedz po prostu na kolację lżejsze posiłki, a w ciągu dnia regularnie i też zlecisz z wagi. Ile chcesz ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
szczerze to najlepiej tak 55 kg kiedys tyle ważylam i czulam sie wysmienicie, Mam wielką pupę i uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
6 kg to możesz schudnąć dzięki MŻ :) I rób ćwiczenia modelujące. Jeśli nie uda Ci się schudnąć z tych miejsc to chociaż zadbaj o jędrność. Jeju, kiedy ja ważyłam 55kg. Chyba w podstawówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
wlasnie zauwazylam ze jak cwicze duzo np aerobik z godzine do tego orbitrek czy stepper to nie chudne a wręcz puchnę, natomiast gdy robiłam ćwiczenia jogi i pilates , cwiczenia rozciągajace, wtedy wlasnie chudlam w biodrach najwiecej, dla mnie to dziwne trochę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) masz podobne wymiary jak ja;) hmm na dukanie schudłam 5 kg, i powiem ci, że szybko ta dietka się nudzi:0 O wiele lepiej jest mi teraz na diecie MŻ:) Jem co chce ale nie przekraczam 800 kalorii dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Joga i pilates to ćwiczenia modelujące a orbitrek raczej rozbudowuje mięśnie. Więc jeśli masz tendencję do szybkiego rozrostu to skup się na modelowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twój wskaźnik BMI wynosi 21.1. Brawo! Masz idealną masę ciała. -------------------------------------------------------------------------------- Dla osób dorosłych wartość BMI wskazuje na: poniżej 15 - wyniszczenie 15,0 - 17,4 - wychudzenie 17,5 - 19,4 - niedowaga 19,5 - 24,9 - waga prawidłowa 25,0 - 29,9 - nadwagę 30,0 - 34,9 - I stopień otyłości 35,0 - 39,9 - II stopień otyłości 40,0 i więcej - otyłość kliniczna" ja mam 173 i 65 kg i tez zaczełam ćwiczyć, przeszkadza mi tylko mały brzuszek, po za ty,m jest ok, nie chce byc za chuda. 55 kg przy 170 cm to za mało jak na dorosłaa kobietę. Ja baaardzooo długo ważyłam 55 ale to było ok kiedy byłam nastolatką, u ciebie tez pewnie tak jest, dojrzałaś to i waga jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
mam 24 lata już niedlugo 25 skoncze tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja :) Wiesz, nie jestesmy juz nastolatkami, kosci swoje ważą, chyba lepiej w tym wieku wygladac jak kobieta niz dziewczynka...Ja generalnie z kobiecymi kształtami czuje sie lepiej, tylko po 1. przeszkadza mi wychodzacy czasami brzuszek i ogólnie brak, ruchu - czuja sie taka sflaczała :) Od kilku dni ćwiczę na rowerze eliptycznym, wiem ze nie ma sensu wazyc sie codziennie, ale wychodzi na to,że dziennie gubię jakies 200 gram...Wg BMI prawidłowa waga dla ciebie to 56.4 kg do 72 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
A najlfajniej by bylo znaleźć kompankę taką do spolnego odchudzania , żeby sie wzajemnie wspierać wwe wzlotach i upadkach i nie kłamać jeśli sie zgrzeszy np. w diecie , tylko rozmawiac o tym i wspierac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
Nela no no wlasnie nawet jak bedzie te 56 bede zadwolona i wystarczy, u mnie najgorzej jest z tym tyłkiem i nogami, bo górę mam szczupłą, w lecie jak jexdziłam dużo na rolkach i na rowerze to wazyłam 58, 59 i nawet dobrze sie wtedy czułam. I chce sobie kupić niedlugo rowerek stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
muszę już dziś zmykać z forum , ale jutro znowu się pojawię , mam nadzieje, ze bedą jeszcze chetni do pogawędek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
a ile ważysz Nela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
No proszę, ja też w tym roku skończę 25 lat :) W grudniu. Wzrost mam 171cm :P Czyli znów podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
wczoraj byl pierwszy dzien diety wytrzymałam nawet przed snme poczulam lekki głod wzięłam łyk soku pomidorowego i przeszło. Dzis kolejny dzien , sniadanie 2 jajka ogórek i kromka razowego obiad kotlety sojowe, i surówka, przekaska jogurt i na kolacje chyba jakąś rybke z warzywami zjem. nie cwicze , bo jestem chora wszystko mnie boli przeziębiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam ważenie w piątek (11.02) dokładnie nie pamietam (mam zapisane, ale nie przy sobie) cos ok 66, dzisiał było 64.00 kg:) Wiem,ze to nie znaczy, ze schudłam 2 kg...wiadomo,że waga nie jest taka sama w kazdej chwili. Ale staram sie wazyc o tej samej porze dnia: rano po porannej 'toalecie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukdukduk A kotleciki sojowe w jakiej postaci? Bo ja uwielbiam, ale...smazone w panierce:( Ja nie jestem zwolenniczką żadnych konkretnych diet, po pierwsze to jest czasochłonne, bo musisz zjeśc cos konkretnego zamiasta np. tego co masz pod ręką, po drugie jedzenie to dla mnie przyjemnośc i nie mam zamiaru z niej rezygnować. Ja uważam, że (przynajmniej w przypadkach takich jak nasze, że chcemy zgubic tylko kilka kilogramów) wystrczy jeść z głową - nie rozpychac żołądka (a były takie okresy, że mogłam zjeść ogromny posiłek w kfc i od razu zastanawiac się co na kolację;), nie wcinac takich bomb kalorycznych jak np. masa krówkowa jedzona łyżką;) (a mam otwarta puszkę w lodówce), jesć wiedzej warzyw, mniej frytek...itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
najpierw je gotuję w przyprawach bazylia pieprz oregano , potem tez takich przypraw troche do jajka , i smaże tak na kropelce dosłownie oliwy z oliwek , pyszotka uwielbiam, jem to co jest w domu , bo tak naprawde , dieta jak mowisz jest czasochłonna i droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
i postanowiłam jednak nie stosowac diety dukana , poczytałam dużo o Niej wczoraj i stwierdziłam , że nie wytrzymam na Niej napewno , a po za tym boję się konsekwencji tej diety. Stawiam na mż , po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
kiedys na diecie nawet kebaby jadlam na obiad ale wieczorem juz się nie obiadałam i chudłam i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
jejku wczoraj drugi dzien diety dopiero a ja czyje jakby to z tydzien byl, ale początki są najgorsze zawsze potem się przyzwyczaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×