Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dukdukduk

170cm 61kg 24 lata. Dieta dukana warto?

Polecane posty

Gość MIAO MIU MIU
czasem serwery sa przeciążone i jest problem z wejsciem. ja kilka razy podchodziłam do sfd, rozkminiałam, układałam w głowie, rozprawiałam się z mitami, których pełno w prasie i głowach innych dziewczyn. Kombinowałam z dietą, (ale o co kaman z tym BTW?:) teraz to wszystko jest dla mnie łatwe i proste, waga kuchenna w ruch, dziennik posiłków otwarty i wiem co i ile zjadłam To się da zrobić przy odrobinie determinacji. Moje ciało wreszcie zaczyna jakos wygladac i wyglada lepiej teraz kiedy cwicze siłowo i waze te 64 kg (mam 168) niz jak wazyłam 57 kg i byłam flakiem, który pompki nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
mnie nawet nie stac na to zeby na silownie sie zapisac. Bo niestety narazie jestem bezrobotna. Cwiczyc moge w domu jedynie. Jak jest ciepło to uwielbiam tez rower rolki , dluuugie spacery ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
mnie jeszcze przeraża to, iż nie jem słodyczy nic zakazanego nawet jak zjem wiecej to staram sie zeby to było zdrowe i co i waga poszła w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
ja też nie chodzę mam ciężarki talerzowe 10 kg ( teraz planuje kolejne 10 dokupic, taka jestem mocarna :) ) za 100 zł i piłke fitness, niedługo pewnie sztange kupie jest na sfd rozpisany trening z piłka, treningi w domu. różne mozliwosci jesli nie chcesz na siłke mozesz zaczac od niewielkich ciezarów, choc dobrze miec takie zmienne hantle bo progres nastepuje szybko i mozesz ciezar dostosowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
kurcze poczytałam tam dla mnie to skąplikowane trochę , już mi się miesza to wszystko, chyba potrzebuję trochę wiecej czasu zeby ułożyć sobie na sfd dobrą diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
Jeśli mogę Ci coś doradzić, jestes specyficznym przypadkiem, nie jest to Twoje pierwsze odchudzanie. Myślę ze to dziewczyny powiny Ci ustalic ile czego masz jeść (BTW) i jaka kalorycznośc.Ty musisz zaczac podbijać kalorie stopniowo bo jesz głodowe racje. Na Twoim miejscu nie brałabym się za to sama tylko się skonsultowała. To jest wazne bo jesli zaczniesz nagle jesc wiecej i waga Ci skoczy to sie wystraszysz przerwiesz i znów bedzie błędne koło.Wagę wywal, zacznij jesc. Najważniejsze są obwody a nie kilogramy. Przegryź co poczytałaś,wróc, poczytaj przegryź, i od nowa wróc, poczytaj przegryź. Do skutku. Aż Ci się w głowie poukłada tak, że bedziesz jesc na normalnej kalorycznosci i chudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
ie wiem jak zacząć co napisac , wogóle czy dziewczyny to przeczyatają , jejku strasznie się boję , to jest straszne co ja zrobiłam ze sobą wogóle. Połowa mojego życia to odchudzanie i tycie, boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
Przeczytaja. Dostaniesz standardowy opyer... ol za diete jak wiele lasek tam, co Ci tylko pomoze na głowe :) Tam jest szorstko i troche rubasznie, bardzo konkretnie ale za to dostajesz nieoceniona pomoc i wierz mi widze po dziennikach, że jesli dziewczyna sie zaangazuje i trzyma ich zalecen one tez sie aangazuja w pomoc. Nie nalezy kwekać, trzeba sie wyspowiadac ze wszystkiego. Posypac głowe popiołem i zabrac do roboty. No i przeczytac najpierw lektury obowiazkowe. Jak sie boisz załozyc dzis, daj sobie czas, poczytaj jeszcze, pozastanawiaj sie przemysl, Nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
Napisałam tam na sfd , czuję się zmotywowana , nie chce tej kupy tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
dobrze! dziewczyny Ci pewnie każa uzupełnic jeszcze info i wkleic pewnie zrzuty z dziennika zeby dokładnie wiedziec i lejesz. dasz sobie z tym rade. jak nie to pisz do mnie na maila : ironia@op.pl pewnie kaza Ci wkleic zdjecie sylwetki,bardzo im to ułatwo sprawe, wklej albo przeslij im na maila bo kto wie czy Tobie redukcja pisana mozes ty chuda a tylko trzeba jedzenie wyregulowac i porzadnie pocwiczyc czy tzw rekompozycja od razu Ci mówie: jak nie masz to kup sobie wage kuchenna, w supemarkecie kosztuje z 15 zeta jak nie mniej nie nie cierpliw sie one sie odezwa :) tez maja swoje zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
tak wiem , poczekam , a czy Ty tez stosowalas sie do ich wskazówek , czy też masz tam swoje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
mam konto ale ja zosia samosia bo chudne sobie spokojnie na 1800kcal póki co, tomoja w zasadzie druga redukcja pierwsza była daaawno temu i tez nie zeszłam ponizej 1700 wiec ja nie miałam problemu z metabolizmem jak sie zapedze w kozi róg to załoze dziennik póki co monitoruje sie, obwody mi leca i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×