Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dukdukduk

170cm 61kg 24 lata. Dieta dukana warto?

Polecane posty

A ja jestem przed @ i czuję się taaaaaka napuchnieta:( Nawet nie chce mi sie ćwiczyć ,ale idę na rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
ja wczoraj cwiczylam a dzis juz lenia mialam poszłam tylko na godzinny spacer zmarzłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
Dzieńdoberek, dziś kolejny dzień diety , 4 dzień jakoś leci, narazie się nie ważę. Planuję zważyć się w poniedziałek , aż się boję , że waga nie ruszyłam eehh no ale nie poddajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
kurcze nie wiem czy dobrze dzis zjadłam. nikogo tu nie ma . sniadanie miseczka musli z mlekiem0.5 potem tuńczyk optaczany w jajku smażony bez oleju z surówką z czerwonej kapusty potem serek wiejski z rzodkiewką i kęs grahamki. kolacja plaster piersi gotowanej polanej jogurtem naturalnym i różne warzywa do tego troche ogórka rzodkiewki pomidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam kluski na kolacje z miechem i sosem :( Jutro mialam się wazyć po tygodniu, ale nie wiem czy przed @ nie ma się więcej kilogrmów, czy tu tylko takie odczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
jestem załamana zważyłam się dziś i co? 62kg , czyli kg przytyłam jak to możliwe ? nie jem więcej niż zwykle, a do tego troche cwicze i masuje się bańkami chińskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
hej moze ktoś pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta waga to nie jest tak, że wazysz "x" i koniec, ja przez tydzien wazyłam sie prawie codziennie i raz było 65,50, potem nawet 64,10 a dzisiaj 64,70...Może dzisiaj masz pełniej sze jelita...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztałm tez o wzroście wagi przed miesiaczką, może tez jestes przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
Autorko, duże ilości aerobów u kobiet są skuteczne na krótką metę, na dłuższą takie cwiczenie po kilka godzin + nie jedzienie kolacji po18 (WTF co to za magiczna godzina, chodzisz spać o 20, 21? ) przynosi tylko efekt w postaci wielkiego brzucha. to już ten pilates lepszy i jedz porządnie, kolega wczesniej podał ci link do sfd, idże tam do działu ladies jak potrzebujesz wsparcia kobiet, poczytaj odietach, dowiedz sie czegos o odzywianiu... poza tym co maja kilogramy do utraty tłuszczu? gdybys chciała stracic 6 kg czystego tłuszczy przy twojej wadze to gwarantuje Ci byłabys jak patyczek, ale ja mówie o czystym facie, nie mięsniach i wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
*idźże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
http://tnij.org/khiy weź poczytaj chociaż zwłaszcza podpunkt Wczoraj ważyłam 60kg a dziś 61kg Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
spać chodzę róznie czasem nawet i o 21 o24 , to nie jest moja pierwsza dieta , ja od jakiś 3 lat na zmiane chudne i tyje , moja największa waga wynosiła 74kg , potem schudłam 62kg , znowu przytyłam do jakiś 69 i potem jakoś poleciało do 58,5 i tak sie wahało 58,59 . potem 60, 61 i teraz doszło do 62 chociaż wcale nie jadłam więcej niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
kiedyś miałam bulimię , naszczęscie trwało to tylko z pół roku ważyłam wtedy 53-55kg ,,, a potem własnie przytyłam do tych 74kg, od dzieciństwa miałam problemy z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
pół roku to wystarczająco dużo żeby zrobić małe spustoszenie w organizmie :( jak u Ciebie z gospodarka hormonalną? masz okres? patrzyłam na Twoje jedzenie, ile to jest kalorii? więcej niz 1500? chyba nie.Przeciez Ty masz 170 wzrostu, masz większe zapotrzebowanie kaloryczne. To jest obcięte do granic mozliwosci. Dziewczyny na sfd o Twoim wzroscie zaczynaja od 1800!! Chodzą napchane i chudną. czemu nie jesz tłuszczu? żółtlko od jajka ok, dodałas do tunczyka, a gdzie jakies orzechy, olej z pierwszego tłoczenia, tłuste ryby, oliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
okres mam, biorę tabletki anty , orzechy tez jadam ale nie codziennie wlasnie staram sie dostarczać wszystkiego. jak smaze kurczaka to na oleju rzepakowym lub z oliwy, jako przekąska jem garsc migadłów np. i kiedyś tak jadłam i chudłam a teraz nie wiem co sie dzieje po prostu, nawet mój chłopak powiedział, że przytyłam. Tak naprawdę to chyba potrzebowałabym kogoś kto by mnie poprowadził w odchudzaniu jakiś dietetyk, ale niestety nie stac mnie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
wogóle to przez tą zimę czuje się ciągle zmęczona , bolą mnie mięsnie , spać nie mogę , robiłam badania nawet morfologia, mocz, tsh , wszystko w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSNMSNAMN
Czujesz sie przemecziona i jescze nie dostarcasz organizmowi wystarczajacej energii?????????? jeżeli twój chłopak wiedział o bulimii (a powinien) do jest skończonym debilem,żeby komentowac twoja wagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
poprowadzi Cię za darmo Martucca lub Oblique na sfd, jeśli założysz dziennik. Nie trzeba Ci dietetyka, ale one nie zrobią za Ciebie wszystkiego.Wypełnisz ankietę, pomoga Ci ustalic rozkład BTW.... bedziesz wklejac swoje posiłki (i przydałyby sie treningi). Byc może trzeba bedzie dodawac troche kalorii na poczatek, laski, które jedzą za mało maja opory 'bo przytyje bo tamto bo siamto' Jęczą a potem chudną bo dziewczyny wiedza co robią. Sa na forum dziewczyny z niedoczynnoscia, sa po ED, Jeżeli poswiecsz temu czas i weźmiesz sie do roboty to wreczcie odbijesz sie od dna. Nie lepiej zaufac ludziom, którzy w tym siedzą i są doświadczeni niz platac sie po kafe, i krecic w kółko? http://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html przejrzyj dziennik lithium, ona tez ed ma za soba i próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
Aha co okresu to jak bierzesz anty to to nie jest okres jako taki. A co do tycia no to jak masz metabolizm rozpaprany to tyjesz. Odchudzałaś sie kilkukrotnie juz wiec orgaznim sie zbuntował i oszczedza. Trzeba to rozhulac. JEDZĄC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
dziękuje Wam z rady wejde na te sfd moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
wiem , ze sama zrobiłam sobie krzywde tymi dietami , wiem że to co kiedys jadłam odchudzjąc sie to nie było prawidłowe , ale wtedy tego nie wiedziałam chudłam więc byłam szczęśliwa , teraz organizm przyzwyczaił się. juz nie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
jak to na sfd wygląda trzeba sie zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
zeby czytac nie trzeba ale zeby załozyc dziennik trzeba się zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
i nie 'moze sie uda" tylko uda sie bo 'jestem zdeterminowana, zalezy mi na własnym zdrowiu i mądrej stopniowej redukcji i fajnej wysportowanej sylwetce'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
wlasnie sie zarejestrowałam ale nie mogę wejsc na te dzienniki jakis błąd mi wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
moze znów matrix na forum jak sie wylogujesz mozeszwejsc? jako gosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAO MIU MIU
odebrałaś maila i wpisałaś kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
wpisałam kod ale dalej wyskakuje mi ze nie mozna strony wyświetlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukdukduk
udało się musze tam pokombinowac trochę zapoznac się z ta stronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×