Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pestycyda

Kto napije sie herbaty? :)

Polecane posty

Gość Karolyne...
Pestycyda... Bardzo mi przykro ;( Nie byłam nigdy w twojej sytuacji i nie wiem troche co poiwedzieć... Rozpadł na amen? mogę zapytać z jakich powodów? oczywiście, jak nei chcesz nie pisz szcegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie idealna
pestycyda współczuje.Żal Ci tego związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolyne...
Kobieta prawie idealna... NA odległość tylko tyle moge zrobić :) Nie ma za co ... Tak tylko pozwolę sobie zapytac... Jetses osobą wierzącą? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodow jest mnostwo. Miedzy innymi jego podejscie do nauki jezyka (jestem w niemczech), jego "kochana" rodzinka... I chyba bycie ojcem go przeroslo. Facet ma 27 lat, a uwierzcie mi, ze zachowuje sie jak szczeniak :/ Cala historia jest bardzo dluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie idealna
Tak jestem osobą wierzącą, ale nie w instytucje Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta prawie idealna: W tej chwili mam straszny metlik w glowie. Serce mowi co innego, rozum co innego, ale wiem, ze dla dobra dziecka musze kierowac sie rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolyne...
Kobieta prawie idelana ... rozumiem Pestycydy... Myśle, ze wszystkie tutaj bedziemy z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie idealna
pestycyda ja rozwiodłam się mając 25 lat, szybko zostałam mamą (miałam 21 lat) . Było potwornie cięzko,ale nie żałuje decyzji nawet przez minutę !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolyne...
Kobiata prawie idealna i pestycydy... jestem młodsza od was i nie jestem z nikim na powaznie więc czue sie jak głupia smarkula, ale strasznie dotyka mnie to co piszecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodzilam 2 miesiace przed 21 urodzinami, wiec tez jestem mloda mama. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, ze za zadne skarby nie potrafie sobie wyobrazic, zeby obcy facet potrafil i chcial sie zajac dzieckiem, ktore nie jest jego... Tacy faceci chyba wygineli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie idealna
Nie wygineli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ależ tacy są !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobacze to uwierze :) W sumie znam jednego, ale to moj brat hihi. Jak jakis jest to niech chociaz powie, ze tacy sa na swiecie. Nie musi pic herbaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie idealna
Boisz sie,że zostaniesz już zawsze sama z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna tak powiedziec. Ale nie tylko tego. Boje sie, ze jak juz trafie na ten zagrozony wyginieciem gatunek, to nie bede wiedziala co mam dziecku mowic. Ze kto to jest...? Na to jeszcze o wiele za wczesnie, ale juz mi dudnia pytania: "Gdzie jest tata?", "Czemu inne dzieci maja, a ja nie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie idealna
Dziecko więcej rozumie niż myslimy !!!!!!!!!!!! moja córka mówiła do mojego drugiego partnera po imieniu, relacje były wzorowe, wręcz idealne !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mówiłam do ojczyma po imieniu tyle że ja miałam wtedy 15 lat do dziś mówię po imieniu zależy ile latek będzie miał twój synek jak się z kimś zwiążesz ale myślę że będzie łatwiej niż teraz ci się to wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w stanie tego stwierdzic. Ale jesli juz bedzie mialo, to bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pijam herbate reguralnie. Przynajmniej ze 3 kubasy dziennie. Ostanio eksperymentuje ze smakami herbat dilmah bo jakos duzy wybór jest i stwierdziłam że znajdę smak dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci Dilmah wiśniowo migdałową:) Ostatnio się od niej uzależniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desireno
No tak fakt ten smak herbaty dilmah jest po prostu boski :) Ja jeszcze bym tutaj dorzuciła smak bardziej dla smakoszy a mianowicie imbir z miodem. Świetnie rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płeć przeciwna właśnie
wipiła gorzką zieloną liściastą taką jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadika
oo ja też dilmah bym się napiła ale takiej jaśminowej! Kiedyś piłam w jakiejś kawiarni i pamietam, że była przepyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desireno
Jaśminową dilmah lubie jednak nie pijam jej za często jeśli nie zieloną to moge ci polecić herbatę valley of kings z serii exceptional to wysokogórska herbata naprawdę dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się napiła herbaty "prosto z lasu", uwielbiam owoce leśne, a w tej herbacie z herbacianego ogrodu jest ich sporo, mam na myśli prawdziwe owoce w składzie herbaty, a nie same aromaty ;) pyszna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jest tez Dilmah Berry Sensation - tez ma smak owoców leśnych i naprawde je czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desireno
Ja najczęściej pijam jeśli herbatę dilmah to rose with french vanilla :) Ze strony klubu miłośników dobrej herbaty dowiedziała się że jest to herbata glamour :) Poczułam się hmmm ekskluzywnie powiem wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×