Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berbuan

Zatrudnilam kobiete a zaraz sie okazalo ze jest w ciazy

Polecane posty

Gość lisiskaaaa
cyt. "33 dni lub 15 dni płaci pracodawca, potem ZUS (w zalezności od wieku pracownika; dla 50-latka - 14 dni). Zasiłek chorobowy i wynagrodzenie chorobowe zawsze wynoszą 80%." przecież ty to napisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowałam z innej strony i nie dopisalam o tych 100% bo wydało mi się oczywiste, ze każdy kto jest w temacie, o tym wie :) niestety znalazła się jedna lisiskaa której niby mieszam w główce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiskaaaa
nie wiem o co ci chodzi wlasciwie, mi nie namieszasz bo ja sie na tym znam, ale jak ktos sie nie zna i czyta co chwile sprzeczne opinie to chyba może się zamieszać nie uważasz? poza tym nie miałam zamiaru się tu kłócić tylko pomóc autorce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korici omorfi
HEE NA TAKIE JAK TY SUKI SA SPOSOBY:0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pewnie wcześniej inny pracodawca ja wkurzył a Tobie się oberwało. Nie dziwię się, ona mysłała przeciez o dziecku a nie o Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,z,z,zz,
dwret ale ty glupia jestes prostaczko dopoki takie kurwy beda pracodawcom robic chuaj bedzie zle autorko topiku napisz pismo do zusu ciaza to nie choroba i to jej chorobowe zus zakwestionuje mialma w pracy taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznzzzzzzzzzz
wlasnei chodzi o to ze nei ejstem taka by komus szkodzic ja w ciazezachodzilma kiedy pracowalm kika lat w firmie i przedewszystkim pracowalam do 9 miesiaca ciazy a nei szlam na chorobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paannanananananana
wiesz, ja pracuje w urzedzie i przyszlo pismo , zarzucano nam ze posrednik skierowal do rpacy jakas bbake a ona byla w ciazy to byla skarga zusu czyl to mozn ajakos wiecie podac do uzsu ze babsko z premedytacja sie zatrudnilo, co innego gdyby chciala w cizy pracowac ale tej sytuuacji to gonic taka suke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pójdzie na l4
to od razu pokierowałabym sie do zusu - tam od razu zrobia dochodzenie ze baba chce ludzi naciagnąć i fige z makiem dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie 40-tka
berbuan, a czemu nie zatrudniłas sobie kobiety po 40-tce??? Nie rozuemiem dlaczego pracodawcy zawsze szukaja mlodych dziewczyn a pozniej maja pretensje ze zaszła w ciaże. Kurcze ktos chyba musi rodzić dzieci i za co je utrzymywać... A przeciez jest kupe kobiet po 40-tce ktore nie maja pracy i ktorym o wieeeele trudniej znalezc pracę wiec nie dosc ze mialabys problem z glowy jesli chodzi o ciaże to dodatkowo miałabys wdzięcznego pracownika ktory doceniłby pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie 40-tka
pananannan chyba sobie zarujesz??????:-O naprawde taka w tobie zawiść??? a pomyśl co ty bys zrobiła gdybys była w ciązy bez pracy????Ludzie dajcie spokuj, przeciez to nie wy jako pracodawcy ebdziecie jej płacić tylko zus!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbuan
no kobieta ma ponad 30tke z odchowanym dzieckiem ,pracowala w sklepach to ma doswiadczenie i to dla mnie bylo wystarczajace aby ja przyjac do glowy by mi nie przyszlo ze w ciazy jest bo strasznie chuda az jak anorektyczka a mlodej takiej po szkole bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szn s sssssssssssssss
a zus skad kase ma od nas my na to placimy lepiej zatrudniac babki po 40 stce a mlode laski neich sobie zaplanuja ciaze neich pracuje tka uczciwie a nie idzie na rozmwoe falszywa picza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbuan
do zzzzzz..wiesz nie bede nigdzie do ZUSU pisac na nia,nie moglabym......a nie bardzo bym chciala zeby mi łaske robila i pracowala w kratke ,co i raz chodzac na zwolnienie... no ale nie wiem w koncu czy pojdzie czy nie na to zwolnienie ciurkiem,tez uwazam ze moglaby pracowac ale widocznie nie chce to juz lepiej jak sie jej pozbede po tych 33 dniach i zatrudnie kogos innego...tym razem starsza pania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szn s sssssssssssssss
masz pecha babsko ejst nieuczciwe idz do zusu zpaytaj jak to jest i juz a ja niech sprawdza czy faktycznei taka chora pojezdzi na komisje to bedzie mial za swoje wrdna sucz a ty potem zatrudnij kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szn s sssssssssssssss
wiesz kobieta po 40 stce nei musi byc strasza pania ja sie czuje mlodo trzymaj sie bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbuan
do >>>>jak pójdzie na l4, mysle ze ZUS nic nie poradzi kobiecie w ciazy na L4 ,to wszystko jest nie do podwazenia chyba sobie ciezarna glowy nie zawracaja a ja wojowac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
pomijajać oczywisty kłopot autorki - że zostaje bez pracownika - to wolę ,zeby ZUS płacił owej kobiecie niz znowu pobudował sobie nowoczesne budynki gdzie srednio rozgarnięty rencista nie wie jak sie dostać - bo taka taka to nowoczesność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbuan
ogolnie starsza pania czy po 40tce czy starsza ......ja tez starsza pani po 40tce jestem hehe! :D to za lekarzy sie powinni wziac, dobrac sie im do dupska ze tak latwo daja ciezarnym te zwolnienia na tak dlugo a nawet na cala ciaze oczywiscie nie dotyczy tych ktore faktycznie maja ciaze zagrozone czy cos powaznego ale teraz to powszechne zjawisko ze ciezarna siedzi w domu na zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem czy wszystko ok
na takie kurwy jak ty, jest taki sposob i gdybym n ajej miejscu była to bym tak zrobiła, 32 dni zwolnienia l4 i 1 dzien do pracy0 i ty suko bys za to płaciła i tak bym do konca ciazy robiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem czy wszystko ok
zreszta ile ty w takim zapyziałym spozywczaku.. mogłas jej dac?? pochwal sie 1397brutto?? to na łape 934 czy moze daąłs poł etatu 400:) i biadoli ze taki koszt.... niech ci ten twoj jebany i nteresik sie spali..bo słow na takiich jak ty niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Oj oj chyba ktoś tu za ostro reaguje. Nie wiem czy wiesz ale te twoje wulgarne obraźliwe wpisy to przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbuan
jak Ci ulzylo to ok,wyzyj sie, w necie anonimowo mozna pisac co slina na jezyk przyniesie ,co nie?...zal ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas było to samo
szefowa zatrudniła laskę która poszła sobie na l-4 a druga chodziła na zwolenienie jak sie koniec msc zblizal- bo duzo pracy. Pierwsza w ciazy a druga leń kompletny. Obydwie niewiele warte. Wkurzalismy sie bo pracowac trzeba bylo za nie. Ale szefowa poczekala i podziekowała. Natomiast wiem ze z ta w ciazy zrobila tak ze poszła do zusu . Bo sie okazalo ze laska podstepem się zatrudnila wiedzac ze jest w ciazy, zeby odrazu przejsc na l4. Natomiast co do wszystkich glupich lasek majace takie pomysly- pozniej nie dziwicie sie ze was nikt nie chce przyjac na etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem czy wszystko ok
prawda ponosło mnie przepraszam bardzo, ale wiesz co dziewczyna jest wciazy i sorki ale , taka jest kolej rzeczy i nie mozna traktowac , kobiete w ciazy jak patologie społeczna.jest w ciazy i jest chroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie wiem czy wszystko ok
co cie taki nerw zlapal? i co cie obchodzi ile jej autorka placila?? to chyba nie twoja sprawa??? sama sobie otworz sklep i zobaczymy jak ci pojdzie i ile bedziesz placila. A co do pracownicy autorki to uwazam ze postapila bardzo nie fair ale takie rzeczy sie mszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbuan
a czy ja mowie o jakiejs patologii tej kobiety? chyba mam prawo byc zla ze mi numer wywinela bo nie oszukujmy sie wiedziala co robi,wiec poniekad mnie skrzywdzila ale ok, nic jej przeciez nie powiem bo co to da? mam w sobie na tyle kultury zeby to przemilczec, zlego slowa ode mnie nie uslyszala,nie bede obrazac ciezarnej,stalo sie i juz....i mam prawo pytac co mnie czeka w zwiazku z zaistniala sytuacja,prawda? i ciesze sie ze szybka ja ZUS przejmie jesli pojdzie na zwolnienie ,bo powinnam sie w takiej sytuacji cieszyc...a suma wynagrodzneia nie jest przedmmiotem dyskusji wiec nie zamierzam jej podawac-powiem tylko ze nie byla wcale zla,po okresie probnym miala dostac wiecej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do berbuan-
nie tłumacz sie jakiejs anonimowej pannie ktora przeklina i mowi o patologii bop najprawdopodobniej sama nia jest- slownictwo juz na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julekk
czy autorka gdzies obrazala ta kobiete w ciazy,pytala tylko o sprawy ZUSu itp. ani slowa obrazliwego,dajcei spokoj czepiacie sie nie potepiam tej ciezarnej ,ciezkie czasy kazdy sie ima roznych sposobow aby przetrwac ,dobre jest chociasz to ze sklepowa tylko krotko bo te 33 dni bedzie musiala "przebolec" a nie dluzej bo to bylby juz duzy cios!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam mezatke mloda
co ja szef zdenerwował bo nie chcial umowy na 3 l przedłuzyc, wiecie co zrobiła? szła na 32dni na zwolnionko l4, na 1 do pracy i pracodawca musiał płacic i tak do 7 miesiaca na nerwach mu grała:) musial płacic bo po33 dniach płaci zus(nieliczac pierwszych dni zwolnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×