Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionawagą

ile schudłyście po porodzie???

Polecane posty

Gość zmartwionawagą

mam 27kg.więcej lekarz twierdzi że mam bardzi duzo wód płodowych,dodam że całą ciąże prawie bo do 8 miesiąca byłam aktywna chodziłam też do pracy i się w ciąży nie obżerałam czy mozliwe jest żebym po porodzie to straciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudniesz i niczym się nie martw, ciesz się dzieckiem :) Ja w ciąży przytyłam 25kg, dziś mój syn kończy 6 tydzień a mi do wagi sprzed ciąży brakuje tylko stracenia 3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, dodam że w żadnym wypadku nie ćwiczę ani nie ograniczam jakoś specjalnie diety bo jestem leniwa i ponadto wybitnym smakoszem też jestem :) (Dla dociekliwych: tłuściochem przed ciążą nie byłam, mam 168cm i ważylam 54kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciazy przytylam w sumie 16kg i wszystko zgubilam. Bez cwiczen, bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionawagą
dzięki za słowa otuchy troche mi ulzyło. duzo słuszałam że można stracic tylko 12 kg. a reszta zostaje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mit z tymi 12kg więc się nim nie sugeruj, a jeśli masz naprawdę chęci i czas to ćwicz kiedy już wydobrzejesz i lekarz pozwoli, ćwiczeń nigdy za wiele a i kondycja się poprawi. Będzie dobrze, znów będziesz piękna :) Może nie na następny dzień ale uwierz, to nie jest kwestia męki latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??????ninininj
ja w pierwszej ciazy przytyłam 15 kg ale w drugiej sie pilnowałam i przytyłam 9 kg i wychodzac ze szpitala miałam tylko 2 kg nadprogramowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się karmi.....
piersia to szybciej się chudnie?? tez jestem zainteresowana tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury z tym karmieniem. Moja kuzynka karmiłam piersią 2 lata, zostało jej 8 nadprogramowych kilogramów. Ja nie karmiłam piersią. Przytyłam 21 kg, zeszło 15 kg. Resztę zgubiłam ostro ćwicząc. Jestem szczuplejsza niż przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
ja w oby dwu ciążach przytyłam po 30 kg po pierwszej odrazu doszłam do swojej wagi teraz jestem rok po porodzie i mam jeszcze 2kg do zgubienia ale nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibu
ja w ciąży przytyłam 6 kilo, w dniu porodu schudłam 6 kilo ;- ) a przy opiece nad dzidziem, spacerach w miesiąc straciłam jeszcze 2 więc ciaża mnie odchudziła, i nie karmiłam piersią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionawagą
misia11111... gratuluje to bardzo dużo straciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionawagą
adibu....to zgrubłaś 26kg. mniej niż ja:-( ale dziki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 bzdury o karmieniu to nie ma nic do rzeczy po 2 bzdury jesli chodzi o chudneicie nie ma reguly co ciaza to inaczej nawet nie co kobieta to inaczej ja przytylam w 1 ciazy ok 24 kg i po porodzie zniklo mi 8 i koniec, chudlam 2 lata i nie schudlam wszystkiego, w 2 ciazy przytylam 26kg i w dniu porodu spadlo mi od razu 12 a w ciagu kolejnych kilku tyg szybko waga leciala ale teraz minelo 5cy i niby stanelo w miejscu na 2kg do przodu wzgl wagi sprzed ciazy, poszlam do pracy, wiecej sie ruszam duzo mniej jem a przytylam w tydzien 2 kg :( wiele zalezy od organizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionawagą
tzn.21 chciałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibu
zmartiona ale wspomniałaś sama że masz dużo wód, ja miałam bardzo mało. polecam dużo ruchu, spacerków, bedzie wiosna to bedzie łatwiej a przede wszystkim radość z dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionawagą
no lekarz twierdzi że mam dużo ja się tam na tym nie znam ale może faktycznie mam tyle czasem jak w nocy wstaje to jestem cała opuchnieta łącznie z twarzą coś okropnego, termin mam za 4 tyg, mam nadzieję że już tak mocno nie będę na wadze przybierać:-( wiem że nie powinnam się w ciązy waga przejmować ale jest mi juz naprawdę ciężko,jeju ja współczuje tym którzy całe zycie maja taka nadwage i tak się męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytylam 20 kg
Jestem 4 miesiace po porodzie, zrzucilam 17 kg. Ja mialam straszne ilosci wod plodowych, az polozna sie zdziwila ze tak duzo. Po porodzie stracilam 10 kg, synek wazyl 3300. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytylam 20 kg
karmilam piersią tylko miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga wyjściowa 63 kg przytyłam 22 kg po 3 miesiącach waga 57 kg karmiłam piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem przypadkiem
nietypowym. Nigdy nie byłam chudzielcem.... Ważyłam 63 - 64 kg przy wzroście 168 cm, w ciąży przytyłam 9 kg.... A dziś?? mam figurę, jakiej nie miałam nigdy w życiu 168 cm/53 kg.... Wbrew pozorom można i wyładnieć po urodzeniu dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza , super ze znalazlas wreszcie prace. Pamietam jak sie tym faktem martwilas. GRATULACJE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajasa
mnie w ciąży przybyło ok 20kg. Gdy po 10 dniach wyszłam ze szpitala i zważyłam się to ważyłam tyle co przed ciażą. U mnie przyrost wagi w głównej mierze wynikał z sporych obrzęków i zatrzymania wody. Dziecko ważyło ponad 4kg. Po jakimś czasie wzięłam sie za dietę i zrzuciłam jeszcze 18kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollygirl
Ja mam 17 kg na plusie - w ciąży ciągłe wymioty, mały apetyt, więc nie wiem skąd tyle kg.. czytając forum pocieszam się, że nie będzie tak źle po porodzie i zgubię tę "nadwagę", bo przyznam, że jak piszecie dziewczyny jest mi już bardzo cięęężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędy błędy
Moim zdaniem to nie chodzi o samo karmienie, tylko o to że jak się karmi to dużo rzeczy z początku się nie je typu smażone, tłuste itp i szybciej się chudnie. Dziecko na piersi częściej się budzi, bo głodne i nie ma czasu na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dniu porodu miałam 23 kg na plusie. teraz 5 tyg po porodzie zostało 5 kg. spokojnie, jak masz duzo wód to dużo stracisz juz po samym porodzie. ja wyszłam ze szpitala po 14 godzinach od porodu i miałam 9 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciazy przytylam prawie 30 kg stracilam nic nie robiac w 4 miesiace W drugiej przytylam 17 Stracilam po roku czasu stosujac diete i cwiczac Mialam duzo wod plodowych i gigantyczny brzuch Wsztystko wrocilo do normy oprocz brzucha Nadal wygladam jak w ciazy:( reszta szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×