Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patka1990

walentynkowy sex...ciaza ..heh ?

Polecane posty

Gość patka1990

witam. mam takie malutkie pytanko, czy rzeczywscie test ciazowy pownno sie robic 1 dnia spodziewanej miesiaczki? bo takie cos odczytalalam na opakowaniu teraz. a ja bardzo chciala bym wiedziec już... :( otorz 14 w walentynki pod wplywem chwili uprawialam sex z chlopakiem, oczywiscie w gimce, nic nie peklo raczej, ale... tu sie rodza moje pytania, bo robilismy to dwa razy, wiec czy miedzy zmiana gumki na 2 nic nie moglo sie nawet na jego palcach dostac do mnie?:> albo jak po 1 razie po zdjeciu gumki wylizalam mu go bo byl w spermie potem sie calowalismy a potem on robil mi minete, to czegos nie przeniosl...;/ kurde paranoja, moze bym i tak nie przezywala, ale sprawdzilam na necie w jakichś kalendarzykach ze gdybysmy byli para starajaca sie o dziecko to najbardziej plodne sa 14/15 i 16 lutego...... ehhhhh... prosze o rade 1. czy moglo dojsc do zaplodnienia 2. co z tymi testami? mam czekac az miesiac ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina87
slyszalam o takich przypadkach zeby wlasnie na palcach przeciesc sperme zupelnie przez przypadek...ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looookiojigytftyrtawetyty
autorko Ty masz 21 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsdkhflkasdhbf
nie jest to raczej mozliwe skoro nic nie peklo itp. ludzie latami staraja sie o potomstwo a Ty myslisz ze zaszlas przez kropelke na palcu? ... Twoje szanse to jak 1 do 10000 a test faktycznie jest wiarygodny dopiero w 1 dzien spodziewanej miesiaczki lub kilka dni po niej ... O nic sie nie martw ... Jesli boisz sie mozesz poprostu zrobic go za te 2 tygodnie ;) Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewk@@
Dziewczyno lepiej sie doksztalc najpierw a potem sie zabieraj za ruchanie, no rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka1990
tak 21 lat nie pisalam tego zeby ktos sie ze mnie wysmiewal i szydzil. po prostu zaczelam sie martwic ..no bo w koncu zmienia sie jedna gumke na druga? i co powiesz mi ze nie mozliwe jest zajscie w ciaze? przeciez nie robisz tego w jakichs rekawiczkach przy wlaczonym swietle komisyjnie?!?!?! juz nie mowie o tym ze przez minetke,a le to juz mnie fantazja poniosla ale to wszystko przez to ze plodne mialam akurat 14 lutego....;/ zwykle gdy ktos nie chce wpadki, to mu glupie mysli chodza po glowie. ja zaczynam studia on tez.. no sory dziecko nam nie pomoze... a wiem, nie powinnismy tego wogole robic,, ta jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalddd
do Ewk@@: tobie rece chyba opadaja od masturbacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looookiojigytftyrtawetyty
Ewka też ma trochę racji... A Ty autorko skoro miałaś płodne dni to akurat musiałaś wtedy seks uprawiać? Dlaczego? Bo kwiatka dostałaś na walentynki? A później piszesz:" ja zaczynam studia on tez.. no sory dziecko nam nie pomoze...". To skoro tak to o takich rzeczach się myśli wcześniej,a nie płacze później:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka1990
akurat ze mam plodne to sprawdzilam juz po.. heh... ale nie mowimy tu o mojej inteligencji, czy mojego chlopaka, o tym czemu dlaczego, a jak? ja tylko pytam czy jest mozliwosc zeby wlasnie w sytuacji przezemnei opisanej zajsc w ciaze? wiadomo ze czlowiek mysli po a nie przed, przyznaje sie ejstem glupia niemadra, wogole nie powinnam tego robic do slubu... ale stalo sie, i co ja mam teraz robic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewk@@
Moze mnie ponioslo troche ale takie glupoty podnosza mi cisnienie. Autorko aby zrobic test musisz odczekac min 2 tyg, jesli sie az tak balas i boisz o ciaze to trzeba zapierdzielac do lekarza po postinor i bedziesz spokojniejsza. Wg mnie prawdopodobienstwo ze jestes w ciazy jest minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looookiojigytftyrtawetyty
Skoro tak wszystko wiesz najlepiej i masz na wszystko swoją odpowiedź to po co temat zakładasz?A skoro nie wiesz kiedy masz płodne dni tylko musisz też sprawdzać na internecie to brak słów po prostu. Test zrób za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka344
e co wy gadcie, po 1 nie ma co jej tak karcic przeciez moga juz uprawiac sex nie maja po 15 lat, a po 2 ja robilam test zwykle zaarz po stosunku, wiec nie wiem po co czekac 2 tyg. owszem bedzie bardziej wiarygodny, ale mozesz sobie zrobic juz teraz. a co tego czy moglas zajsc w ciaze, to watpie ze przez ta kombinacje czlonek&usta&usta&cipka, ale jesli chodzi o zmiane gumek, to nie ejst to takie NIEMOZLIWE! w pospiechu zawsze mozna cos przeniesc i nie tylko na palcach, bo moglo skapnac na ciebie lub na niego,a przy 2 stosunku moglo sie to dostac do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka###
ale z 2 strony jesli robili to w gumkach, to raczej male prawdopodobienstwo. we mnie mąż sie skuszcza w pupe, i czasem sperma pokapie nizej i jeszcze nigdy nie zaszlam, a wy tu sie boicie o przeniesienie na palcach ? nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewk@@
mirka344 Gratuluje zmarnowanych testow i kasy na nie wydanej 🖐️ Ludzie czy wy naprawde nie wiecie jak wyglada schemat zaplodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looookiojigytftyrtawetyty
test po stosunku od razu? nie,no to jakaś masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ew@@
no własnie problem polega na tym, że nie wiedzą, a pchają się do uprawiana sexu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka17
ale to mnie dopiero zaskoczyliscie? czemu trzeba czekac z testem 2 tyg. ? a nie mozna robic zaraz po ???? jeszcze mi wyjdzie ze ja jestem w ciazy, a tu matura za rok.. :( ejno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha888
no katerinka to ci gratulujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewk@@
katerinka17 tak, zaraz po spuszczeniu wyciagaj test i sikaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looookiojigytftyrtawetyty
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA WAŁEGA
LUDZIE NIE PRZEZYWAJCIE! UPRAWIAJAC SEX W GUMKACH TO MOZNA ZAJSC W CIAZE TYLKO WTEDY JAK PEKNIE...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka nie stresuj sie
macie naprawde male szanse, zeby przy zmianie "gumek cos sknocic". wiem ze martwia cie te plodne, ale ludzie staraja sie latami o dziecko stosujac kalendarzyk, to po co stosowac kalendarzyk jak juz gumke uzywaliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha bo tu na erotycznym
same kiepy i zboczency :d wiec lepiej na antykoncepcji o tym pogadac !lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×