Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukającaD&

fotograf i kamerzysta -opolskie

Polecane posty

Gość szukającaD&

Poszukuje na wesele fotografa i kamerzysty w jednym Z województwa opolskiego Z góry dzięki wielkie za propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne.....
A o faceta też się pytałaś obcych ci ludzi? Mam przeczucie że za jakiś czas pojawi się tutaj link fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaD&amp
forum jest po co by poradzić się ludzi ;) głupich i niezbędnych komentarzy nie potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picard
Od wczoraj przeglądam to forum i ilość kretyńskich, zawistnych albo złośliwych komentarzy jest porażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z ulicy..
A czumu chcesz fotografa i kamerzysty w jednym ? Nie zależy Ci na dobrych zdjęciach i ciekawym filmie ? Zdajesz sobie sprawę że nie da się kręcić i fotografować jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaD&
dzięki za propozycje ;D a i "w jednym" chodziło mi o to by to był ktoś kto robi zdjęcia i kręci, ale nie jednocześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.opolanka.pl
ale większość firm ma teraz taką ofertę - pakiet fotograf i kamerzysta.... może być też tak, że np. bierzesz kamerę + prosisz o to aby kamerzysta wziął aparat i zrobił kilka zdjęć np. po błogosławieństwie, przed kościołem, na sali .... są tacy ludzie, którzy potrafią zrobić zdjęcia i z filmować - tylko pamiętaj, że wtedy pełnego reportażu mieć nie będziesz! ...oferty sa bardzo różne i ogromna konkurencja w branży, podzwoń, na pewno coś znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrytkaKK......
quescik wszędzie gdzie się da reklamujesz ten nędzny portal. Czy nie lepiej zacząć inwestować w pozycjonowanie tego portalu na googlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotoś z ulicy
a pomyślałaś że w chwili kiedy gość kameruje to nie wykona żadnego zdjęcia i odwrotnie jeśli robi zdjęcie to nie będzie filmu z danej chwili np będzie filmował zakładanie obrączek, przysięgę, krojenie tortu, rzucanie welonem czy co tam jeszcze się może wydarzyć to z tych chwil żadnego zdjęcia nie dostaniesz a jeśli już to będzie to przypadkowy pstryk bo o jakieś przymiarce, kompozycji czy uchwyceniu chwili nie będzie mowy bo jak pisałem wcześniej albo priorytet ma film albo zdjęcia. Idę o zakład że za jakiś czas po twoim ślubie zaczniesz narzekać jak to ktoś spartolił ci zdjęcia i film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quescik
@ FrytkaKK - sądzę, że kilka chwil spędzonych na http://allewesele.eu/ przekona Cię, że nie tylko nie jest to portal nędzny, ale jest też najlepszy na rynku pod względem ilości ofert, czy funkcjonalności. Nieprawdą jest również, że reklamuję go "gdzie się da" - staram się jedynie podsuwać go potrzebującym pomocy w znalezieniu fotografa, czy też limuzyny, albo i zespołu osobom. Nie praktykuje bezmyślnego spamu, jeżeli ktoś prosi o fotografa z Opolskiego, to polecam mu fotografów w Opolskiem. Proste. Nie rozumiem, skąd w Tobie niechęć. To tak, jakby ktoś chodził po Targach Ślubnych i wyrzucał ludziom na stoiskach i rozdającym ulotki, że nachalnie się promują. Strona jest oczywiście pozycjonowana, ale beznamiętne googlowanie nie zastąpi ludzkiej życzliwości i chęci pomocy :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaD&am
"ktosiu z ulicy" kolejny raz powtarzam że chodzi mi ludzi którzy bedą i kręcić i robić zdjęcia jednocześnie. Zawsze tak jest że jeden kręci a drugi robi zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotoś z ulicy
napisałaś: ..Poszukuje na wesele fotografa i kamerzysty w jednym.. Ok teraz rozumiem ale to nie powinnaś pisać kamerzysty i fotografa w jednym a raczej z jednej firmy. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaD&amp
niech ci bedzie ;) znacie kogoś jeszcze? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaxy Ewa
ale zdjęcia na http://www.filmfotoleszek.pl/ to kaszana. Wcale się nie dziwię że 2w1. Jeden ciągnie za sobą drugiego. Zdjęcia na poziomie zaczynającego robienie zdjęć amatora który nauczył się na pamięć ujęć z rożnych stron fotografów. Gdybym otrzymała takie zdjęcia jakie prezentuje fotograf na swojej stronie to bym mu chyba oczy wydrapała. Tym bardziej że te zdjęcia w portfolio są pewnie jego najlepszymi zdjęciami. http://allewesele.eu/ to najgorszy portal który widziałam. Zresztą bez tego podanego linku bym go nigdzie nie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quescik
@Galaxy Ewa - Z chęcią dowiedziałbym się, co sprawiło, że nazwałaś http://allewesele.eu/ najgorszym portalem, który widziałaś. Może największa liczba ofert na rynku? Może przejrzystość i funkcjonalność serwisu? Może konkursy weselne? Może to, że jako jedyny rozwija się i promuje? Jeżeli miałaś na myśli powyższe cechy, to chyba bardziej pasowałoby miano najlepszego portalu :) Jeżeli jednak nie, proszę o konstruktywną krytykę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksjjej
ty queścik ile ci płacą za spamowanie forum? to jest forum ślubne i w każdym poście jest link do tego twojego alewesele. ściągnąłeś nazwę z allegro i syfisz nam tu forum. możesz przestać?? nie zauważyłeś że ludzie mają cię dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lurka501
Ja polecę firmę nie z Opola, ale dojeżdżają wszędzie wiec w sumie bez różnicy raczej. Ekipa jest z Warszawy i tak jak pisałam w jednej firmie jest i fotograf i kamerzyści. www.camvi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani młoda
U mnie na weselu była firma Sclusive wspomnienia czar chyba z błotnicy strzeleckiej są, powiem wam ze film megaaaaaa Polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logistyktomek
U mnie tez byli i polecam. Film super !!! zdjecia przepiękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed 3 lat odkopany dla durnej reklamy. Żeby jeszcze było się czym chwalić. Zdjęcia masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli temat jeszcze kogoś interesuje, to polecam kamerzystę Slawka Kopciucha, a z fotografów - Beatę Zaremba- Zarski (kontakt bezar@op.pl). P. Beata robi zdjęcia w róznych miejscach, ale i w Opolu również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, zrozumcie, że chwalić należy dobre zdjęcia, a co chwila ktoś wyskakuje z tandetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam chlopakow z www.filmowaneuczuciami.pl sa spradzeni i zycze powodzenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sclusive wspomnienia czar bardzo tanio kasują w porównaniu do konkurenci, ale cena jest adekwatna do jakości. Jakaś masakra zdjęcia mało czytelne zrobione czami na oślep z 1000 zdjęć fajne jakieś 120 reszta to totalna pomyłka jak już sami goście oglądając płytę krytykują to musi być coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karczew
Nie jestem z branży foto ,ale córka szuka i zostawiła stronę otwartą .Powiem wam szczerze i jestem przekonany na 1000% , psychologia i zachowania społeczne to moja praca od 30 lat i widzę tu tylko wpisy konkurencji !!!! po jaka cholerę wpisujecie temat a potem jedziecie po konkurencji próbując wypromować siebie ,albo co gorsza siać fałszywe i zawistne opinie na drugiego .Widać gołym okiem jak głupek krytykuje a drugi udaje ze coś znalazł . Wystarczy wejść na stronę danej firmy ,czy fotografa i samemu wybrać to co komu sie podoba .Jedni wola rocka inni disco-polo itp. Znam paru super fotografów ,którzy znani są nie tylko w Polsce i jakoś zadnego z nich tu nie widze ,dlaczego ??? Druga sprawa ,fotografujący kamerzysta czyli 2 w jednym po waszemu- jak robi foto z rodzina to po co ma to kręcic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×