Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
onanaforum

Fizjoterapia to przyszłość??

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie tak fizjoterapia to przyszłość ale jest to też dziedzina bardzo szybko rozwijająca sie. Dlatego trzeba często się samemu dokształcać bo jak sie nie bedziemy rozwijać nie bedziemy konkurencyjni. Na poczatku lipca byłąm uczestnikiem szkolenia terapia ręki firmy soyer. Dostałam potrzebne materiały, kurs trwał dwa dni ale można było się dowiedzieć naprawdę dużo przydatnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soyer ma bardzo dobre szkolenia ale są to kursy doszkalające a nie... Studia są potrzebne żeby zdobyć potrzebną podstawową wiedzę a dopiero potem można chodzic na wyspecjalizowane szkolenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak najpierw szkoła a potem kursy doszkalające. Takie kursy jak ten soyera sa bardzo dobre i przydatne ale dla osób które mają już konieczną podstawową wiedze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tak. Ja we wrześniu byłam na szkoleniu „Wielowymiarowa terapia manualna stóp dziecka” organizowanym przez Soyer – naprawdę fajne szkolenie. W przyszłości planuję pracować głownie z dziećmi, więc staram sie jak najwięcej kursów robić pod tym kątem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tula555
Sylwia36 zastanawiałam się nad tym szkoleniem, ale ostatecznie zdecydowałam się na to o technikach tkanek miękkich w pracy z dziećmi, to w sumie możemy się jakoś wymienić opiniami hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra00
Byłam na kursie z integracji sensorycznej I stopnia i niedługo się wybieram kolejny stopień. Bardzo fajne kursy i szkolenia ma w ofercie Soyer, więc polecam Wam sprawdzać na ich stronie. P Po tej pierwszej części szkolenia jestem bardzo zadowolona i jak skończę te wszystkie części mojego szkolenia to chcę się wybrać na techniki tkanek miękkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaia00
Dokładnie najpierw studia a potem szkolenia, ewentualnie równolegle - ja tak robię i często właśnie wybieram się na szkolenia z Soyera, niedługo wybieram się na integrację sensoryczną w autyzmie i już nie mogę się doczekać tej nowej porcji wiedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveAfun
fizjoterapia to jest jak najbardziej zawód przyszłości , tylko nalezy pamietać , że ttaj też trzeba sporo sie potem doszkalac , chodzić na różne kursy . Ja byłam na integracji sensorycznej , uczestniczyłam w tym kursie jakiś czas temu . Mogę się wypwiedzieć bardzo pozytywnie na temat soyera . ogromnym plusem jest fakt ,ze jest się bardzo dobrze zaoptrzonym w materiały szkoleniowe , przybory do pisania oraz notes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przyszłościowy, dzięki uprzejmości obecnego rządu będą się kalekie dzieci rodziły, bo przecież każdy chce żyć i za to zapłacą. Ktoś będzie musiał się zająć rehabilitacją tych kalekich dzieci, zostawienie ich tak bez pomocy, żeby leżały odłogiem jest nieludzkie. Każda ilość fizjoterapeutów pewnie znajdzie jakieś zajęcie, a starych ludzi też wciąż przybywa i wszelkich połamańców, ktoś musi ich doprowadzić do stanu używalności, na ile to jest możliwe. Jak nie fizjoterapeuta to niby kto? Bez nich się babcia po endoprotezie nie pozbiera, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chocoloko
Studiowałam fizjoterapię we Wrocławiu i teraz od 2 lat regularnie chodzę na kursy i chyba to jest jedyna droga, by mieć dobrą pracę i mieć co wpisać do CV. Teraz wybieram się na szkolenie z integracji sensorycznej w autyzmie:http://www.soyer.edu.pl/szkolenia/szkolenia-oswiaty/278.html, bo koleżanka na tym była i chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaanka001
Mam podobne zdanie. Ja jeszcze studiuję, ale już robię różne kursy, bo prawda jest taka, że same studia niewiele Ci dają... A Soyera też znam, byłam u nich niedawno na kursie z terapii ręki i jestem zadowolona. Polecacie inne ich kursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie tak chodzić na te kursy do końca życia? Chcecie się zajmować pacjentami czy tylko szkolić i nic z tego nie wynika. Kolejki coraz większe do fizjoterapeuty i na oddział rehabilitacyjny, bo nie ma kto pracować. Kształcą i wysyłają was w kosmos czy do piekła, bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta durna dyskusja jest w celach reklamowych ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chciałbyś żeby ktoś bez umiejętności się Tobą zajmował? To, że się szkolą nie znaczy, że nie pracują, a że jest ich za mało to już inna sprawa... coraz więcej schorzeń jest to i kolejki długie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czego do cholery uczą na studiach? Pewnie niczego od kiedy fizjoterapia trafiła nawet na Politechnikę Opolską i byle jakie wyższe szkoły zawodowe w Pcimiu Dolnym. Po AWF a tym bardziej po Uniwersytecie Medycznym absolwent reprezentuje jakiś poziom. Nie to samo co jakaś popierdółka po byle jakiej szkółce, co nawet nie zna anatomii do porządku, więc musi się szkolić jak dostał tytuł za nieuctwo. Nawet z głupim przykurczem po zdjęciu gipsu sobie nie poradzi, jak nieuk ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj , ale na kursy , które proponuje soyer , idzie się juz raczej jak się jest po studiach ;) np kurs integracji sensorycznej , czy terapii ręki , sa to kursy które sa dla ludzi takich jak psychologowie , fizjoterapeuci , logopedzi oraz terapeuci zajęciowi .Są tu również kursy dla nauczycieli ;) takze nie pisz czy lepiej iść na studia czy na kurs ;) Tutaj sie po prostu doksztalcasz ;) a swoją droga , bardzo dobra firma organizująca szkolenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry! Zacznij się dokształcać, bierz udział w szkoleniach (np. w tych, organizowanych przez Soyer), a praca się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMukkka
Moim zdaniem jest to naprawdę dobry i przyszłościowy kierunek, ale trzeba być dobrym i się cały czas doszkalać, studia to za mało. Soyer organizuje wiele fajnych szkoleń skierowanych właśnie dla fizjoterpeutów. Zobaczcie jakie będą w tym roku tutaj - http://www.soyer.edu.pl/szkolenia/szkolenia-dla-fizjoterapeutow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaOk
Jak najbardziej teraz coraz więcej osób zaczyna o siebie dbać , a fizjoterapia to najlepsza forma regeneracji. Jeżeli chcesz działać w tym kierunku to warto zrobić ten kurs http://szkolenia-mazur.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie - społeczeństwo starzeje się, dlatego wybór zawodu fizjoterapeuty jest strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj tylko, że w tym fachu niezbędne jest ciągłe dokształcanie się. Na szczęście istnieje wiele firm, które mogą Ci w tym pomóc (ze swojej strony mogę polecić Ci tą - http://www.soyer.edu.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikkis
no tak oni mają całkiem fajne te szkolenia. Warto z nich wyniesć jak najwięcej bo one są bardzo dobrze przygotowywane! Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka9
Moim zdaniem to dobrze płatny zawód a po szkoleniach u Soyer http://www.soyer.edu.pl/ i zdobyciu ich certyfikatu ukończenia kursu możesz zajść na prawdę daleko. Mają profesjonalnych wykładowców i dobre podejście do kursanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że tak - fizjoterapeuci zawsze będą potrzebni. Po studiach warto zwiększać swoje kwalifikacje. Może w tym pomóc firma "Soyer", która w swojej ofercie ma wiele kursów doszkalających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinakolka
widziałam ich ofertę i faktycznie kursy są zachęcające! myślę że się skuszę i doszkolę - szczególnie w terapii sensorycznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujku
ja dopiero zastanawiam się nad jakimiś kursami doszkalającymi ale fakt - ta firma ma jedną z ciekawszych ofert! myślę ze godne jest to uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hemingway
Tak, fizjoterapia jest przyszłością. Teraz, co druga osoba ma problem, który rozwiązać może właśnie fizjoterapeuta przy pomocy specjalistycznych ćwiczeń. Niestety, zawód ten wiąże się z nieustannym doszkalaniem o czym świadczyć może m.in. obecność takich firm, jak wspomniany "Soyer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassija
no fajne są te szkolenia Soyera - na prawdę bardzo przydatne i pomocne! ja sie wiele nauczyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talka4
ma przyszłość ale trzeba sie szkolić i byc cały czas na czasie...dlatego szkolenia sa jak najbardziej ok - wlasnie te Soyera są mega ciekawe! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×