Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupia Gocha

-wchodzenie po schodach

Polecane posty

Gość Głupia Gocha

nie lubie biegac, postanowilam sie troch eporuszac, mieskzam w wiezowcu wiec pomyslalam, ze wejscie na 14pietro bedzie neizlym pomyslem. na jakie miesnie to bedzie dzialac oprocz uda i lydki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssssssssssss
chyba tylko na nogi i może na brzuch. a w jakim miescie mieszkasz, ze macie wieżowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
14 pięter to trochę z adużo na początek zacznij od 3pięter i co 2 dni dodawaj piętro bo nie wytrzymają ci mięśnie kręgosłupa,powstaną napięcia co wywoła ból www.fundacjaempiro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssssssssssss
bezprzesady! 14pietro to ok.5min wchodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia Gocha
oj no 14 pietrowy blok, wiec mi sie skojarzylo z wiezowcem jakims :P mi chodzi wlasnie o brzuch, wiec moze wchodzenie po schodach potraktuje jako rozgrzewke a potem 300 brzuszkow trzasne? wiem, ze nie od razu n a14ste :) i na pewno zajmie mi to znacznie wiecej niz 5 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
tiaaaa 500 to szybciej padniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia Gocha
no przeciez nei tak od razu, wiem, ze miesnie musza sie przyzwyczaic, dajmy na to w poniedzialek zrobilam tylko 100 brzuszkow a efekty czuje do dzis :D tylko chodzi mi o to, czy jest sens w takich cwiczeniach jakie proponuje? czy to mi cos da?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakim cudem
wchodzenie po schodach to aeroby, żeby zadzaiłay na schudnięcie trzeb je robić conajmniej 40 minut dziennie, bo dopiero po 30 minutach tkanka tłuszczowa zaczyna "puszczać". Krótszy niż 30 minut trening aerobowy, to jakby go wcale nie było.. Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
Nie prawda że tłuszcz zaczyna być spalany dopiero po 30 minutach bajka wyjęta z pomiędzy mitów oczywiście organizm na początku zaczyna spalać cukry ale dosyć szybko potrzebuje uzupełniać energie i zaczyna spalać tłuszcze,pamiętaj o tym żeby wchłonąć mniej kalorji niż spalisz aż dojdziesz do odpowiedniej wagi potem dobierzesz sobie taką diete żeby normalnie funkcjonować jeżeli jesteś zdrowa i dobrze się odżywiasz to na efekty nie będziesz długo czekać i zaczynaj powoli od krótkich i mało intensywnych serji ćwiczeń bo nie chodzi o to żeby od razu dać z siebie wszystko a potem ... u nas w salonie bywa sporo pacjentów którzy się przeforsowali to za ich namową nasz zespól postanowił udzielać rad na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia Gocha
bede pamietac, dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, mnie na awfie uczyli jednak, że tłuszcze spalane są właśnie po jakiś 30-40min... i teraz nie wiem, co myśleć :) tak czy siak, ja zawsze jak ćwiczę to poświęcam sobie na to co najmniej godzinę. ale oczywiście każdy ruch jest dobry. w sumie to polecam każdemu schody zamiast windy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×