Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wkurwiona stanem rzeczy

nie lubię bogatych ludzi

Polecane posty

Gość sailor86
ja nie pracuje w Norwegi, Szwecji, tylko dla niemieckiego armatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiasz 1500 euro
Zeby grac na gieldzie trzeba miec o tym pojecie baranie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurwiona stanem rzeczy
A skąd pewność, że nie mam pojęcia BARANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiasz 1500 euro
Stad , ze gdybys miala pojecie , to teraz nie zalilabys sie na forum , ze kasy nie masz baranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurwiona stanem rzeczy
Idioto to widać jak ty sie znasz, najpierw trzeba mieć kasę żeby wykupić akcję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
od czegos trzeba zaczac, ale nie od razu krakow zbudowano przede wszystkim plan i to dlugoterminowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiasz 1500 euro
Skoro tak ,jak mozesz twierdzic ,ze umiesz, skoro jeszcze nie gralas , bo kasy nie mialas?? Baranie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurwiona stanem rzeczy
Jesteś jakiś upośledzony/a? Gówno cię to obchodzi czy grałam czy nie, i czy grać umiem, to, że ty za to jesteś baranem to nie ma żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiasz 1500 euro
Zjechalem cie pizdo i nie wiesz co powiedziec. Za glupia jestes , by cos osiagnac. Tym bardziej na gieldzie .."Umiem grac , choc jeszcze nie gralam" , ksiazek sie za duzo naczyatalas o sukcesach gieldowych. Idz wpieprzac chleb z pomidorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej nie tak, ze bogaty
do bazyliszek: dokladnie - urodzilam sie w bloku w 2 pokojach, rodzinie po wojnie odebrano wszystko, nawet nie wolno bylo sie jej zblizyc do dawnego miejsca zamieszkania. Ale rodzice z wyzszym wyksztalceniem duza wage przykladali do nauki. Nie mialam zadnego "posagu" w dniu slubu ( biedne czasy komuny.) Teraz mamy piekny dom, dobre samochody, objezdzilismy swiat - dzieki pracy i dobremu zawodowi . Moje dzici tepretycznie zawsze mialy wszytko - ale tak je wychowywalam,ze nawet,, jesliby wszytko stracili, jak moi rodzice czy dziadkowie - dadza radę i to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurwiona stanem rzeczy
"Zjechalem cie pi**o i nie wiesz co powiedziec." Myśl sobie co chcesz, jeśli tak bardzo chcesz się poczuć mądry. " Za glupia jestes , by cos osiagnac. Tym bardziej na gieldzie .."Umiem grac , choc jeszcze nie gralam" , ksiazek sie za duzo naczyatalas o sukcesach gieldowych." Giełda nigdy mnie nie interesowała więc równie dobrze moge o niej gówno wiedzieć i co z tego, jestem głupia bo nie znam się na giełdzie?, ty za pewnie dorobiłeś się zapasu papieru toaletowego na swojej prywatnej wyśnionej giełdzie daleko w marzeniach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne jest więc także, jaki spadek duchowy dadzą ci rodzice. Mi moi bardzo pomogli, kiedy się usamodzielniałam, nigdy im tego nie zapomnę, zawsze będę wdzięczna, ale moralnie nijak do życia mnie nie przygotowali. Gdyby nie to, że tak się od nich różnię, byłabym, jak oni, społecznym popychadłem, którego wszyscy ruchają w dupę, a on i tak lezie po więcej:o Tacy ludzie nigdy się nie dorobią. Trzeba mieć choć trochę bezwzględności w sobie. A że pieniądz rodzi pieniądz - to mądrość stara jak świat i wciąż aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiasz 1500 euro
Ja rowniez nie znam sie na gieldzie. Smieje sie tylko z ciebie , bo myslisz , ze na gieldzie to tak hop siup i juz miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurwiona stanem rzeczy
"Ja rowniez nie znam sie na gieldzie. Smieje sie tylko z ciebie , bo myslisz , ze na gieldzie to tak hop siup i juz miliony." Tak, a ty wiesz co ja myślę... :o Dobrze wiem, że nie jest łatwo, ale zawsze trzeba mieć wkład własny,a ja nawet tego nie mam i nie będę mieć bo widzę co się wokół dzieje, wszędzie tylko układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
ŻE co? bogaci od pokoleń? Moi rodzice kiedyś byli bardzo bogaci (niestety ja tego nie pamiętam) a potem? No cóż.. w życiu różnie bywa. Podobno ci z biedniejszych rodzin mają większą motywacje. Ja jestem tego przykładem. Rodzice tylko sie zadręczali bo kiedyś było inaczej - mieli kase a utrzymanie dużego domu itp. kosztuje. Założyłam swoją firmę i po roku mam 120 tyś na miesiąc. Dzięki Bogu że w dzieciństwie nie miałam kolorowo bo nie miałabym motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu bżdziu****
Ja nie mam nic do bogatych. Co nie zmienia faktu, że komus z biednej rodziny jest ciężej w życiu. Do wszystkiego trzeba dochodzić samemu. "I bardzo dobrze" masz racje Ci z biedniejszych rodzin mają wiekszą motywację, ale też nie mają odwagi (bo ską dodwaga, gdy do 18-19 roku życia całym ich światem była rodzinna miejscowość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba55
Nieprawdą jest ,ze nie mozna sie dorobic ,,zeby zmienic swoje zycie,trzeba czasem zaryzykowac, Z ta giełda tez wyskoczyłas jak Filip z konopii.Na tym tez trzeba sie znac ,bo stracisz .Pewnie gdzies usłyszałas ,ze mozna buło w ciągu 2 lat podwoic majatek.Ale teraz jak tam zainwestujesz to mozesz juz stracic ,bo akcje sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
fiu bżdziu**** tak sie składa że założyłam firmę gdy miałam 19 lat - od razu po liceum. I nie rozumiem jak ktoś może pracować na etacie i oczekiwać nie wiadomo czego, wysokich zarobków. Wykształcenie NIE gwarantuje życia na poziomie. Apeluje do wszystkich o odwagę. Dość powszechnym zjawiskiem jest sugerowanie się opiniami innych ludzi, forami internetowymi czy to na temat wyboru kierunku studiów czy rodzajem działalności gospodarczej. W biznesach w których można naprawde zarobić ponują powszechnie opinię o nie opłacalności, problemem z wejściem na rynek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu bżdziu****
gratuluję odwagi, ja zawsze byłam zbyt zachowawcza, podążam małymi kroczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada Bogata
No ja to chyba jestem bogata , nowe książki do szkoły , oryginalne ciuchy , wczasy . A mój ród to jest bogaty , a nawet bardzo bogaty , znany też z zarozumiałości i samolubstwa . Mamy dużo kasy w banku , po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubicie bogatych,bo im zazdroscicie.Typowa mentalnosc polaczka.Wredny,zaklamany narod.Ciesze sie,ze wyjechalam i czegos sie dorobilam,a Wy dalej narzekajcie i nienawidzcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
to się bierze z tego że luki w naszym prawie i niesprawiedliwe sądownictwo pozwalają na nieuczciwe wzbogacenie się, ale jakby kraj był normalny to ludzie by cenili bogatych, bo oni już kilka pokoleń wstecz wywalczyli sobie bogactwo choć mieli gówno jak wy dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu ma ich nie lubić
A może założymy temat czemu nie lubię biednych? Jak ktoś w nielegalnie sposób się dorobił albo żył sobie dzięki znajomościom lub pomocy rodzicom to będzie musiał w końcu za to zapłacić jakimś negatywnymi wydarzeniami. Znam wiele historii z otoczenia na potwierdzenie tych zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×