Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienkaabc

zalamana - bez pracy

Polecane posty

"A dlaczego blokują etat? Dlatego że zarabiają zbyt mało by zatrudnić nianię (jeśli mama zarabia 1360 brutto to nie opłaca sie zatrudnic niani za 800-900 zł +100-200 dojazd do pracy i jakies dodatkowe koszta typu ubranie itp bo wtedy juz nic z tej pensji praktycznie nie zostanie" tlumacza sie zawsze...winni, ba - i zawsze wytlumaczenie lub usprawiedliwienie dl aisebie znajda - ja tylko komentowalam rzeczywisstosc, na tomiast nie bardzi interesuja mnie problemy typu "to co maja zrobic? skad maja wziac np. pieniadze?" nie moj cyrk nie moje malpy - ze tak powiem. Sa tacy ktorzy sa potrafia wszystko zorganizowac oraz tacy kt tylko narzekaja i zawsze jest winny ktos lub cos ich beznadziejnemu polozeniu. Ja jestem zwolenniczka teorii ze swoj los kazdy odpowiada sam. a naduzycie to zawsze naduzuzycie i nie bardzo mnie wzrusza co naduzywajacym/kombinujacym kieruje " Pewnie, zawsze mozna powiedziec - to neich znajdzie lepiej płątną prace! Ale czy w Polsce o to tak łatwo? Same nie mozecie znalesc tu jakiejkolwiek pracy... " ja mam kilka kolezanek ktore zyja w polsec i s amatkami i na nic takiego nie narzekaja, wracajac do zapytania powyzej - widac mozna;-) a jak w polsce nie mozna - albo komus sie nie udaje - to zawsze moze kraj zmienic skoro jest taki [przedsiebiorczy e jedynie tzw. "system" go blokuje;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsgfsg
" Sa tacy ktorzy sa potrafia wszystko zorganizowac oraz tacy kt tylko narzekaja i zawsze jest winny ktos lub cos ich beznadziejnemu polozeniu. Ja jestem zwolenniczka teorii ze swoj los kazdy odpowiada sam. " Jasne sam i tylko sam niezależnie od sytuacji w kraju i tego skąd pochodzi i jaki miał start życiowy - uprzaszczasz upraszczasz i jeszcze raz upraszczasz temat .. bo tobie się udało to inni są nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsgfsg
"ja mam kilka kolezanek ktore zyja w polsec i s amatkami i na nic takiego nie narzekaja, wracajac do zapytania powyzej - widac mozna a jak w polsce nie mozna - albo komus sie nie udaje - to zawsze moze kraj zmienic skoro jest taki [przedsiebiorczy e jedynie tzw. "system" go blokuje " w prostym swiecie żyjesz :-O kolezankom się udało to innym tez MUSI nie ma opcji że nie , kraj zmienic :D jasne bo to bardzo proste miec kase na wyjazd i zostawić rodzine w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame11
Witam serdecznie Ja polecam 2 firmy Oriflame i www.aroma24h.aromagroup.pl W pierwszej firmie sprzedajesz tak jak w wiekoszsci firm bezpośrednich,przez katalog i budowanie swojej grupy, natomiast druga firma to połączenie sprzedaży bezpośredniej z własnym sklepem parterskim!! Prowadzisz własny sklep z własną subdomeną .Firma za ciebie pakuje i wysyła ! więcej informacjo na e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail.com lub www.aroma24h.aromagroup.pl Dlaczego oriflame? Postęp Ori-Derm:gwarancja wysokiej jakości Najwyższa jakość składników Etyczna odpowiedzialność Naturalne piękno w zgodzie z naturą Zarabiaj pieniądze dzisiaj spełniaj marzenia jutro W Oriflame dbamy środowisko Nasza wyjątkowość Gdzie nauka spotyka piękno W oriflame masz: kredyt 14 dni na spłacenie bez opłat zamówienia składasz przez internet ,faks ,telefon 23% marzy plus dodatkowe rabaty nagrody po 1 zł ,programy lojalnościowe zamawiasz kiedy chcesz pomoc sponsora gwarancje satysfakcji klienta (możliwość zwrotu produktu) dla nowych konsultantów program witamy Obecnie jeszcze zaczęłam współpracę z nową firmą polską która zajmuje sie sprzedażą narazie kosmetyków kolorowych ale niebawem rozszerzy swoją działaność o wody toaletowe i kosmetyke białą Jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać na gg7593763 e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail.com www.dobre.kosmetyki.mojeoriflame.biz www.aroma24h.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jasne sam i tylko sam niezależnie od sytuacji w kraju i tego skąd pochodzi i jaki miał start życiowy - uprzaszczasz upraszczasz i jeszcze raz upraszczasz temat .. bo tobie się udało to inni są nieudacznicy " uderz w stol a nozyce sie odezwa;-))) ok, ja upraszczam - a ty mpiszesz outopii;-)) kazdy ma INNY start zyciowy - i bez zwgledu na to ludzie sie dziela zwykle na dwie kategorie takich ktorzy sami sa za siebie odpowiedzialni oraz tacy ktorym "ktos klody pod nogi rzuca";-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam w tym waszy bezrobociu , kto wam jesc daje?? i ubiera? bo ja byle co , chwytałam aby miec na chlleb, a jak czytam, rok dwa niemam pracy itp... szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w prostym swiecie żyjesz kolezankom się udało to innym tez MUSI nie ma opcji że nie , kraj zmienic jasne bo to bardzo proste miec kase na wyjazd i zostawić rodzine w Polsce " ;-))) wiele zalezy od tego w jakim srodowisku czlowiek sie obraca - ja podalam przyklady z mojego "podworka" w odpwoeidzi na zarzut ktojes tam laski "ze sie nie da" no wiec oznajmiam ze sie da;-) tzw "uadlo sie/nie udalo" zupelnie na mnie nie dziala - bo to zbyt wysublimowana i relatywna miara;-)) jasne - najlepiej to nie miec pieniedzy bo - panstwo winne, system, kolezanka bo ma bogatych rodzicow oraz sasiad spod 7;-))) ale dziecko nadal splodzic i skomlec jeszcze bardziej , kraj zly ale go nie opuszcze - bo nie chce - bo wole byc z rodzina niektorzy naprawde wymyslaja sami sobie problemy;-)) i piekna jest ta negacja kazdego potencjalnego pomyslu na rozwiazanie "problemow";-))) jak juz wczesniej sie wypowiedzialam "kazdy sobie rzepke skrobie...a niektorzy zamiast skrobac wola skomlec na swoj los" ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omorfi - jak to kto?;-) oczywiscie "winny" - czyli ustroj panstwoway, sasiad i kolezanka ktora ma bogatego meza;-))) przeciez "winny"musi byc!!;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TŁUSTA KROWA
Hej Zalamana Napisz gdzie chcialabyc pracowac- co robic, moze bede mogla ci pomoc jesli jestes zainteresowana praca za granica UK. Daj znac i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc
jupii!!! :D znalazlam!znalazlam! mam umowe:D:D🖐️ odezwali sie po paru mies.od wyslania :) Seti ;)🖐️ calusy za wsparcie moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusikt25
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer:http://pl.20dollars2surf.com/?ref=276919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×