Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona niespodzianką

ciąża niespodzianka i co dalej??

Polecane posty

Gość zaskoczona niespodzianką

Witam. Zrobiłam test i według niego jestem w ciąży. jutro wybieram się do ginekologa. Bardzo proszę o rady od czego zacząć, aby wszystko było OK?? o co pytac lekarza, jakie badania robić?? proszę o rady. jestem jednocześnie szczęśliwa i przerażona;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona niespodzianką
żadnych dobrych pomocnych dusz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlj
lekarz da Ci skierowanie na morfologię i mocz, i tak będzie co m-c do porodu, potem jeszcze dojdzie glukoza i parę innych badań. Będziesz co m-m ważona przez lekarza. W ramach NFZ będą Ci przysługiwały trzy badania USG: jedno dopochwowe w I trymestrze, potem dwa przez brzuch. Pytaj lekarza o wszystko, po to on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliins
Jeśli idziesz do lekarza on Ci powie jakie badania masz zrobić kiedy na usg masz przyjść i już. Gratulacje, nie martw się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona niespodzianką
dzięki,że mnie rozumiecie. chciałam zajść w ciąże latem a tu taka niespodzianka i szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć. ale damy radę :):) poczytam trochę w internecie, ale najlepiej jak doradzi ktos kto jest w trakcie albo już po. nie chce mówić ani rodzicom ani teściom zanim się nie upewnię,że na pewno jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×