Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mona86

Ankieta dotyczaca zakupów do pracy licencjackiej najlepiej osoby z Warszawy

Polecane posty

Gość Mona86

Potrzebne mi są dane do pracy licencjackiej tak wiec prosze o pomoc. ponizej zamieszczam ankiete: 1.Gdzie najczęsciej dokonuje Pan/i zakupów? a)w marketach np Biedronka b)w hipermarketach np. Real,Carrefour c)w małych osiedlowych sklepach d)inne, jakie? 2.Jak często robi Pan/i zakupy? a)2-3 razy w tygodniu b)codziennie c)raz w tygodniu d)Rzadziej 3.Na co najczęściej wydaje Pan/i pieniądze? a)artykuły spożywcze. b) kosmetyki c)odzież d)inne, jakie? 4.Czym kieruje sie Pan/i przy zakupie? a)ceną| b)jakością c)kształtem, opakowaniem| d)marką produktu e) promocją 5.W trakcie robienia zakupów a)Kupuje to co zaplanowałem/am i dokonuje również produkty pod wpływem impulsu b)Kupuje tylko to co wcześniej zaplanowalesm/am. c)Nic nie planuje kupuje to na co mam ochote w danym momencie. d) inne , jakie? | 6.Ile czasu Pan/i poświeca na zrobienie zakupów? a)30-60min b)30 min c) do 2h d) wiecej 7.Jakim jest Pan/i klientem? a)Wiem czego chce i sam dokonuje wyboru. b)Chce coś kupić ale dokońca nie wiem co i ciągle zmieniam decyzje. c)Potrzebuje konkretnej rzeczy i oczekuje fachowej porady d)Kupuje to co zaproponował sprzedawca. 8.W jakim stopniu wpływają na Pani decyzje nastpeujące czynniki? a) promocja : bardzo mocno, mocno, raczej słabo, słabo, wcale b)obsługa sprzedawcy c)rodzina d) znajomi e) środki finansowe f) wystrój sklepu g) szeroki asortyment h)dogodna lokalizacja 9.Płeć a)kobieta b)mężczyzna 10.Wiek a) 18-24 b) 25-31 c) 32-38 d) 39-45 e) wiecej 11.Miejsce zamieszkania(dzielnica) -........ 12.Wykształcenie a)średnie b)wyższe c)zawodowe d)podstawowe e)gimnazjalne 13.Prosze podać nazwę ulubionego sklepu? -............... 14.Ulubiony dzień zakupów? -....................... 15.Subiektywna ocena sytuacji materialnej |a)bardzo dobra b) dobra c)przeciętna d) słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×