Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erformacja

utrzymujecie kontakt z bylymi partnerami?

Polecane posty

Gość erformacja

utrzymujecie kontakt z bylymi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jak sie rostaja ludzie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nie warto. Po co w aktualnym związku robić sobie jazdy? Fakt faktem, kobiety często utrzymują. Lubia się, małpy, asekurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mllllllll
na poczatku utrzymywalem, ale potem uznalem ze to toksyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety lubię palić za sobą mosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak utrzymujemy
zawsze dobrze mieć pod ręką kogoś z kim nie umieliśmy ułożyć sobie życia albo zwyczajnie nam się znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie byłem aniołem
jeśli jest to zdrowe to tak.Rzadko sie to jednak zdarza.Kobiety często mają jazdy w takich relacjach.Ja zawsze podchodziłem neutralnie, ale baby często sobie coś wkręcały...a to,że to im sie nie podoba bo...(najczęściej emocje nie wygasły)albo czuły swoje zagrożenie czy chęć swojego powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kermit_żaba
W tym kole ratunkowym to coś chyba jest.. Do mnie była nawet walentynkę wysłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhgfkg
mój były niestety nie żyje :( gdyby żył to chciałabym czasem z nim pogadać, dowiedzieć się co u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony taka ciekawość co u byłych taka trochę dziwna. Jak ci ktoś nie pasuje, skrzywdził, zdradził, nie zależy Ci na nim to co taka wiedza daje? Powinno to być im obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariaaaa
A pomyśleliście, że tu nie chodzi o jakąś asekurację czy chęć powrotu, tylko poprostu jak z kimś spedzasz mnóstwo czasu lubiz i cenisz ta osobe, jest dla ciebie wyjątkowa, ale z jakichs względów się rozpada, bądź sie nie zakochasz to mimo tego najwyczajniej ją lubisz i nie chesz tracić z nią kontaktu zwłaszca jak się swietnie dogadujecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z niektórymi utrzymuje ;) ale to zalezy ile czasu mineło od rozstania, w jakich byliśmy relacjach i od powodu rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w567mmmmmmmm
nie utrzymuje. no, z jednym sporadyczny kontakt ale bylismy krotko razem wiec to nie to samo co po kilkuletnim zwiazku. z ostatnim ex bardzo bym chciala miec kontakt w przyszlosci, cenie go jako czlowieka, duzo nas laczy, ale jako para nie potrafimy zyc. poki co za malo czasu minelo ale mysle ze kiedys kontakt bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem utrzymuje kontakt z moja eks. Rozstawlismy sie po kilku latach razem na stopie kolezenskiej. Teraz widujemy sie z regoly w gronie wspolnych znajomych i jest OK. Wogole nie rozumiem dlaczego wiekszosc ludzi negatywnie odbiera swoich ex po zerwaniu. Ja tylko o jednej lasce sposrod kilku z ktorymi bylem moglbym powiedziec ze to "zla kobieta byla". Z kazda inna rozstania byly ludzkie, nie uwlaczajace niczyjej godnosci. A i kontakt kolezenski z nimi utrzymywalem do czasu wyjazdu z kraju. Potem po latach przebywania na obczyznie to mi sie kontakt z wiekszoscia ludzi urwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllaaaa
"utrzymujecie kontakt z bylymi partnerami?" tak ale niestety niektórzy mieszkaja za daleko, kontakt sie urwał a niektórzy maja juz własne zyciue tak jak ja wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unn
a po co utrzymywać kontakt?Niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza@22
Utrzymuje nawet się przyjaźnimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllllaaaa
Jesli sa mi "obojetni" i nzazwyuczajniej ich lubie to tak...jesli zalazł mi za skóre to nie bo nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie zawsze rozstanie musi się wiązać z negatywnymi emocjami i można zachować normalne stosunki. Ale np. robienie komuś nadziei, wysyłanie sprzecznych sygnałów przez osobę, która odeszła, a rana się nie zagoiła... Tu warto się zastanowić jakie są tego podstawy., czy to tylko chęć dowartościowania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjm
ogolnie mam sceptyczny stosunek do takiego kontaktu bo przyznam szczerze-nie chcialabym byc w zwiazku w ktorym moj facet utrzymuje kontakty ze swoimi ex dziewczynami. jak dwie osoby sa same to ok ale juz jak kazdy ma partnera/ke to niezbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfghjm Problemem tutaj dla niektorych moze byc widywanie sie z eks partnerem/ka na osobnosci. Ale jesli sie widuje w wiekszym gronie to nie ma najmniejszego problemu aby utrzymywac kontakt z eks bedac w tym samym czasie w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Co było to było. Podchodzę do nich obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam,że
ja utrzymuję i wszyscy mnie kochają.....świat jest piękny, na razie pa...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyllko świąteczny 2 razy w roku a mam juz rodzine, ale wysyłam eks życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×