Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takAkahA

On ma dziewczyne...! co robić ?!

Polecane posty

Byłam na weselu z kolega .Poznałam kumpele pogadaliśmy pobawiłam sie z jej chłopakiem i po kilku dniach chłopak tej dziewczyny napisał do mnie ,że chciałby sie ze mną spotkać .Dla mnie jest to kłopotliwa sytuacja bo nie lubie sporów o faceta ... spotkaliśmy sie i on chce znowu sie ze mną zobaczyć i zastanawiam się czy jej to powiedzieć ,że on za jej plecami spotyka sie z innymi bo podejrzewam ,że nie jestem pierwsza .Nie wiem dlaczego chce ze mną utrzymywać kontakt jeżeli ma dziewczyne od 4 lat chociaż się kłucą dosyć czesto i ona z innym pisze co robić ? bo raczej czuje ,że bedzie lepiej jeżeli nie będę sie z nim widywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe że dziewczyny wybierają sobie takich ruchaczy (mówię o tamtej koleżance) a ja o dobrym sercu wciaż sam i muszę jeszcze czekać 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alt
Faith Hope Glory dlaczego akurat 1,5 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mam zrobić on mnie znienawidzi dobra może to przeżyje ale ona chyba mi nie wybaczy ,że sie spotkałam z jej chłopakiem a poza moim tematem skąd wiesz ,że akurat 1.5 roku musisz czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloalo3
jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej tego
skunksa,a tej kolezance lepiej wszystko opowiedz.Niech wie jakiego d***a ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maharajak
faith przeciez ty jestes chory psychicznie, myslisz, ze jakbys juz ktoras jakims cudem znalazl, to by od ciebie uciekla zaraz, oczywiscie jesli wczesniej bys jej nie zajebal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chory to ty jesteś ja mam dobre serce i dziewczyna będzie miała ze mna dobrze. Jak niektore wolą być bite to ich sprawa są jeszcze dziewczyny które doceniają dobre serce'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra niech bedzie
to powiedz mu, ze bardzo chetnie sie z nim spotkac, jak juz oficjalnie bedzie solo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atari zwei
faith hope - ruchacze dobrze ruchają a to podstawa. "nie są ważne nogi ale serce, które bije między nimi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznice wolą ruchaczy suki i kurwy zwykle Niech nie lamentuja suki że on je zdradza bo taki jest niezaspokojony i chce roznych dziurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×