Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tratatatam.

Zjadłam dzisiaj tylko 400kcal ...

Polecane posty

Gość tratatatam.

...i jestem z siebie zadowolona :) wogóle nie czuje uczucia głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
dobry pomysł, ale mam nadzieję że nie zgłodnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wiesz, to bardzo możliwe:) Ja kiedyś po całym dniu o wodzie i sałacie zasnąć nie mogłam. O 4 rano skapitulowałam, zeszłam do kuchni i zrobiłam sobie omleta z serem:) I od razu senność mnie ogarnęła i błogość:D Piszę zatem serio, będzie Ci ciężko zasnąć, jak zacznie Cię ssać z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
Wiem, wiem, bo sama tak miewałam :D ale teraz wogole nic mnie nie ssie, co jest dziwne, bo zazwyczaj o tej porze to mnie tak kusi zeby sie rzucic na zarcie ze szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
a wiesz, że nic takiego. W ciągu całego dnia: - jeden kefir - 2 jajka na miękko - 2 kubki zwykłej herbaty bez cukru z tego co policzylam to jest to wlasnie jakos 400kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ok-2 jajka-witaminy i proteiny. Kefirek też zdrowy i chwilę w żołądku przetrzyma... Dużo masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
marzy mi sie tak zgubić 'przynajmniej' z 10kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zgubić 8, ale jeszcze nic nie zaczęłam robić w tym kierunku. Tzn-dziś rozpisałam sobie ambitny plan:D Zaczynam od jutra-hula hop, zumba i trochę gimnastyki z piłką. No i oczywiście-zero słodkości, alkohol rzucam po wizycie kumpeli, czyli za tydzień. Tak bym chciała schudnąć, ale zawsze wszystko odkładam na jutro... Od dawna jesteś na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
Ja tez tak mam ;) ze za kazdym razem jak juz sobie postanowie, ze chce cos zrobic w tym kierunku to sobie mysle, ze zacznę od jutra :P ale zawzięłam sie w sobie i juz sie teraz musze postarać ;) Dietę Zaczelam jakos tydzien temu. ale wiadomo jak to jest... sa te gorsze dni, ktore i mnie sie zdarzały, ale sie nie poddaje ;) musze wkoncu cos schudnac, bo nie potrafię juz patrzeć w lustro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tydzień to już coś:) Schudłaś trochę? Ja jakiś czas temu zrobiłam sobie głodówkę. Przez 9 dni piłam tylko wodę z cytryną, syropem klonowym i pieprzem cayenne. Schudłam 6kg. Po 2tyg miałam je z powrotem:( A naprawdę uważałam, co jem. Także w diety zasadniczo nie wierzę, po prostu trzeba na stałe zmienić nawyki żywieniowe, co za tym idzie styl życia. Ale za Ciebie trzymam kciuki. Zawsze to zajmie chwilę, zanim kilogramy powrócą, i ten moment jet całkiem cool, warto się potorturować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzzy fuzz
jesli bedziesz malo jesc, Twoj organizm przy pierwszej okazji postara sie zmagazynowac mozliwie jak najwiecej kalorii. Serio - polecam skontaktowac sie z jakims dietetykiem, bo czesto mozna osiagnac efekt odwrotny do zamierzonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfrr
trzeba ruszyc leniwe dupska z kanapy i wziasc sie do roboty, bieganie i nic innego. Kefir i dwa jajka to smiech na sali, twoj organizm potrzebuje WITAMINY I MINERALY, chudniesz utrzymujac ujemny bilans energetyczny, ale nie na poziomie 400kcal, wskocz sobie na stronki o tej tematyce, wylicz swoje dzienne zapotrzebowanie i odejmij z 200kcal - i waga bedzie spadac, bez efektu jojo, ktory jest gwarantowany po takiej glodowce rodem z obozu. Jak dalej bedziesz cos takiego odstawiac to za problemy zdrowotne, ktore z czasem przyjda bedziesz mogla winic tylko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
Szczerze powiedziawszy to sie nie ważyłam nawet ;) ale zniknęło mi kilka cm z brzucha wiec jak narazie jestem zadowolona ;) chcialabym zrzucić te zbędne kilogramy bez jojo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
A kto tu powiedzial, ze ja tak codziennie? ;) akurat dzisiaj sie tak zdarzyło ;) zwykle jadam wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
mezczyzni maja z reguly wieksze zapotrzebowanie, wiec sie nie dziwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te diety, diety..właśnie zeżarłam ostatnią delicję i idę spać. Ale jutro...Na pewno obudzę się pełna entuzjazmu dla diety i gimnastyki.. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam.
o nie! aż bym zjadła coś słodkiego...ale nie! :p dam rade! Więc dobranoc i życzę powodzenia! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1. nie mozna czuc uczucia -.- po 2. bedziesz miala zajebiste jojo, ktore przyprowadzi przyjaciol. milego wiczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×