Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość transferek

Czy istnieje idealny meżczyzna?

Polecane posty

Gość transferek

Czy istnieje idealny mężczyzna? Czy można spotkać na świecie kogoś, kto nigdy nas nie zawiedzie, zwlaszcza mając lat wiecej niż "naście"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harsh is dead
istnieje, mam go w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Jeśli będziesz chciała tego, to trafisz na idealnego. :) A czy nigdy Cię nie zawiedzie? trzeba zakładać, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
zakonnica w filamch... może. A w którym np według Ciebie? a z tym posiadaniem go w domu to jakoś nie chce mi się wierzyć.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Harsh - na szczęście kobiety mają trochę inne ideały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
zaraz wracam... ale mnie nie koniecznie chodzi o idealny zwiazek. Ideałem może byc np przyjaciel, kochanek, brat... Mężczyzna przy którym czuję się dokładnie tak, jak chcę, jestem sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harsh is dead
"a z tym posiadaniem go w domu to jakoś nie chce mi się wierzyć.." ależ nie musisz, zapewniam cię, że facet, na którym można polegać to nie taka znowu rzadkość i nie tylko ja na takiego trafiłam. Rozejrzyj się po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
Nie ma ideałów w związkach moim skromnym zdaniem. JEsli się z kimś wiążemy to po to aby być SOBĄ a nikt idealny nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam mój ideał...
niestety jest żonaty, a ja jestem mężatką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Nie czułaś się dotąd swobodnie przy żadnym mężczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
no wlaśnie się rozglądam. I nie widzę ani jednego związku, małżeństwa w którym ideał trafił na ideała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Obiektywnie pewnie nie ma ideałów. Ale każdy am takiego na swoją miarę. Czeli człowieka obdarzonego zespołem cech, które nam odpowiadają, przeważają na tymi, które nie są nam jakoś szczególnie bliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
zaraz wracam tak do końca swobodnie to chyba nie. Było i jest w życiu kilku Ważnych, kochanych, dobrych. Ale to nie jest ideał o którym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
A zależy Ci na takim wzorcowym ideale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harsh is dead
zaraz wracam mądrze pisze, ideały w stanie czystym nie istnieją, chodzi po prostu o to, żeby trafić na kogoś, kogo się akceptuje z całym dobrodziejstwem inwentarza i kto nas również w ten sposób akceptuje. I wtedy jest git w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
znalazłam mój ideał- i co zamierzasz? tak też czasem bywa i moim zdaniem da się to pukładać przy checi obu stron.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten film jest taki
wzruszający! takich ideałów to nie ma na pewno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ma ideałów w związkach moim skromnym zdaniem. JEsli się z kimś wiążemy to po to aby być SOBĄ a nikt idealny nie jest." Akceptuje mojego meza takim jakim jest, niczego nie chce zmieniac, bo gdzie bylby sens..?? WIec on jest moim idealem mezczyzny, moze jeszcze sama nie wiesz czego szukasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
Dupcia, wiem czego. Zresztą mam od lat mężą którego bardzo kocham, ale ideałem to on nie jest, jak i ja nie jestem dla niego ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealny facet to taki który o którego kobieta dba i któremu nadskakuje.Zacznij stawiać warunki, niech się zaczną problemy. Wtedy ty jesteś winna wszystkiemu. A idealny facet dalej jest IDEAŁEM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Hmmm... Ale żeby tak nie chcieć niczego w człowieku zmienić? :D Tylko zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Renata ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
Renata chyba złe doswiadczenia przemawiają przez ciebie... ;-( Ja akurat takiego też nie spotkałam, ale tak chyba często bywa. A wniosek jest jeden- Zaden z niego ideał!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
dupcia zależy co znaczy "czuć się swobodnie". To dosć rozległe pojęcie, nie chciałabym aby mnie ktoś łapał za słówka, ale czucie się przy kims swobodnie nie zawsze oznacza że ten ktoś jest idealny. Jak dla mnie to kompletnie różne sprawy mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Skup się zatem na tym, co znaczy, że nie czujesz się swobodnie przy mężu? Ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
transferek napisalas" " Nie ma ideałów w związkach moim skromnym zdaniem. JEsli się z kimś wiążemy to po to aby być SOBĄ a nikt idealny nie jest." pozniej napisalas, ze nie czujesz sie swobodnie, stad moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×