Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość transferek

Czy istnieje idealny meżczyzna?

Polecane posty

Gość transferek
młoda??? a wiesz w ogóle w jakim dziale cafe piszemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la mustaszzzzz
po 30 i nadal szukasz ideału mężczyzny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
A przeczytałes topik od góry? Tak, po 30 i szukam ideału. ;-) Co z tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
wojownik tak, pewnie za idealistycznie. Ale może chociaż spotkam kogoś kto zbliży się do ideału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dustdustdust
przecież ty nawet nie wiesz jak miał by wyglądać taki twoj ideał. pewnikiem w twojej wyobrazni kłębi się mnóstwo wykluczających się cech których pragniesz w swoim partnerze. nie można mieć wszystkiego a szczególnie nie w jednym człowieku a nawet jak się ma wszystko to nikt nie zagwarantuje ze ci sie to nie znudzi hehehe prrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
Wojownik nie twierdzę, że w życiu można mieć wszystko. Ale chciałabym znaleźć się choćby tak... w poblizu tego włąśnie ideału. Proza życia to fakt, że niszczy wiele. Ale moze ja nie żądam aż ak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
dust nie czytasz wcześniejszych wpisów. Po pierwsze nie oceniam go po tym jak miałby WYGLĄDAĆ> Po drugie nie szukam partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
oj wojownik ty też nie czytasz dokłądnie. nie szukam partnera, meża. męza to ja mam i go kocham, dzieci też. Szukam czegoś... nie napiszę więcej, bo zaraz harpie na mnie wskoczą, ze chce kochanka. Szukam czegoś INNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
transferek. czy ty nie rozumiesz ze gadasz bzdury ? Skoro idealow nie ma to go nie znajdziesz nigdy. Biedny twoj facet. Jest tak jakbys szukala niebieskiej czerwieni. Wiesz ze jej nie ma. "...ale moze jest cos zblizonego ..." Wiesz jak to brzmi ? "Wiem ze nie ma niebieskiej czerwieni ale moze jest bladoniebieska ?" Dziwic sie ze z kobietami nie da sie dogadac. Mozna najwyzej wziac je do lozka, ale gadac trzeba z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
real jak dla mnie to co piszę jest bardzo logiczne. a że nieco na okrętkę... cóż cafe to nie miejsce do ujawniania tych najbardziej wewnętrznych myśli i uczuć i rozpisywania się. Kto chce to zrozumie albo zapyta a skoro Ty uważasz ze z babą jedynie do łózka można iść to Twój poziom mówi sam za siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
Wojowk uwazasz że "przyjmować jakie są" a "wziąć do łóżka" to to samo? o matko.... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie, tyle ze to damska logika. Poki jej sluchalem - kobiety robily ze mna co chcialy, a chcialy i krokodyla i podrozy do Australii i wiecej. W zamian nie bylo nic. Dzisiaj to JA mowie co chcę i zwykle to dostaję, na ideal dla ciebie niech sie przerabia ktos inny. Jak powiedzialem - zal mi twojego faceta, zmarnowane zycie obok ksiezniczki szukajacej kwiatu paproci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
real ja mam wrażenie że trafiłeś na kobiety które cię wykorzystały i teraz za to mścisz się na innych i wrzucasz do jednego worka. nie wszystkie są złe, ale co tam i tak Ci nie przetłumaczę tego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
wojownik no to cieszę się że nie ten kontekst to tylko dobrze o Tobie świadczy. masz rację, że pomarańcze szacunku nie wzbudzają. bywałam i czarna, ale rzadko, bez powodzenia. ale jeśli trafię na top który bedzie na poziomie to z pewnością pozostanę czarną sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie mszcze. Ja tylko juz nie tancze tak jak kobiety zagraja. To ja gram do tanca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
A kto tu powiedział, że ideał to taki, którym można rzadzić? ja osobiscie tak nie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Idelana Kobieta - nie istnieje!:) Może źle sprecyzowałaś temat - powinien brzmieć: czy istnieje gdzieś idealny mężczyzna dla mnie? Majac na myśli, że nie musi być idealny, ale taki, który będzie CI poasował idealnie... ALe to też rzadkość:) Ja tam idealna nie jestem, ba! daleko mi do ideału, więc też nie wymagam ideału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o ideal. Chodzi mi o faceta z ktorym jestes. Zamiast go kochac i bys szczesliwa ty szukasz wiatru w polu a on zastanawia sie po nocach czego ty u diabla jeszcze chcesz, czemu jestes daleka i nieobecna. No ale realnego faceta trzeba miec, nie ? Marzyc mozna sobie gdy juz sa zaplacone rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
ja też temdania ze idealnych kobiet nie ma, ja z pewnościa także nie jestem. masz rację co do tematu ale wiesz co by było gdybym go sformułowała że szukam ideału dla siebie... nalot sfrustrowanych seksualnie pomarańczy a ja miałąm nadzieję na rozmowę na wyższym poziomie... real mylisz się. moje małżeństwo jest bardzo udane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferek
real z Twoim nastawieniem do kobiet to jakoś w ogóle nie widzę sensu aby Ci to tłumaczyć ;-( JAkieś mam przeczucie że nie zrozumiesz a będziesz tylko atakował i krytykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×