Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedaczka;).

czy za 150zł da się przez miesiąc wyżywić 1 osobę??

Polecane posty

sos lepiej samemu zrobic taniej wyjdzie te gotowe to nic dobrego a przede wszystkim niezdrowe nie kupuj dzemow ani nic z tych rzeczy odpusc tez kostki i pomysly na grzanki z cebula i zoltym serem tez sa oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż masz 5 zł na dzień średnio więc różowo się nie wydaje ,ale jak np ugotujesz zupe to starczy Ci na 2 , 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartobka plus ziemniak plus jajko sadzone placki ziemniaczane makaron z cebula jajkiem omlety z cebula porem pieczarkami kapusta kiszona tez droga nie jest :) z iemniakami jajkiem :) lub kawalek miesa jak masz mozliwosc marchewka gotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piers kurza tez starczy na 2 razy ;) ryz kasza syci ziemniakiz reszta tez watrobka tania i zdrowa chociaz ja osobiscie nie cierpie ale jak zrobilam z majerankim jablkiem i cebula moj maz szamal az uszy mu sie trzesly a tez watrobki nie lubi sledzie z cebula jakas ryn=ba smazona badz zapiekana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam sledzie z cebula biala czerwona kiszonym ogorkiem i pietruszka kup jakis tanszy olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze makrela pyszna z zoltym serem :) oczywiscie wedzona :) ryby maja mnostwo fosforu sa pozywne co jest wazne w Twojje sytuacji raczej ryb w puszkach nie kupuj malutko ich tam jest a raczej sa drogie :( chociaz w biedronce jest jakis tni tunczyk dorzuc do tego cebule jajko gtowane na twardo troszke kukurydzy tez bedzie salatka na dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobra ale ....
... wy tu podajecie pomysly na JEDNO danie... a przez caly dzien trzeba cos jesc i pic............. Nie tylko obiad ale i jakies sniadanie by sie przydalo, klasc sie spac z pustym brzychem tez nie za fajnie, cos trzeba pic, chocby mineralke (o kranowce nie wspominam bo to zabojstwo), herbate, kawe.... Trzba kupic przyprawy, cukier i wiele innych duperelek ktorych sie zazwyczaj w wydatkach nie liczy, a na ktore mimo wszystko kasa pojdzie ............ ja osobiscie sobie nie wyobrazamza 5zl na dzien zyc.... no ale moze to okazja zeby trzche szafki kuchenne przegrzebac ;) .... moze masz jakies zapomniane puszki kapusty, jakies ogorki, buraczki, wlasne przetwory po szafkach pochowane :) ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsh
Moim zdaniem w ogóle nie powinno sie rozkładać pieniędzy na dniówki tylko na tygodniówki.I nie liczyc 5zł na dzień tylko 37,50 na tydzień.Raz w tygodniu zrobić zakupy biorąc pod uwagę co będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie jedno???? placki ziemniaczane nalesniki omlety risotto cebulowa zalewajka pomidorowa zapiekanka makaronowa watrobka z cebula janblkiem i majerankiem przepis na saltki ( ok 3-4 ) zapiekanki makaronowe itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez popieram zrobic zakppy na poczatku tyg :) zakladam ze jakis makaron ryz kasze czy cukier ma w domu i na klika dni jej starczy podobnie z podstawowymi przyprawami sol pieprz oczywiscie moge sie mylic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze jest kupić
Linke chamulcową od stara. Bardzo przydatna w polowaniach na psy. Haczyki wędkarskie i żyłka na koty oraz łabędzie w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym placki ziemniaczane sa tanie pyszne sycace jesc je 2-3 dni spoko podsmazyc do tego sosik np sam pieczarkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrytożerstwo w tesco
Też popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatki mozna zjesci i na kolacje i na sniadanie podobnie grzanki albo troche zupy jak zalewajka chleb kupic wieczorem ten co nie zszedl powinien byc tanszy maslo kostak trzeba kupic wedliny coz drogie sa autorka kasy nie ma wiec mozna zjesc chleb z maslem i salatka albo kupic kilka plasterkow zoltego sera ( sa tansze gatunki ) rozsadnie dzielic na kanapke serek topiony tez jest ok tyle ze nie hochland bo one sa drogie :(albo ten fromage kosztuje chyba 1, 20 a kostka starczy na 2-3 dni i sa cebulowe chrzanowe z ziolami z warzywami z szynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanie czy kolacje mozna tez zjesc np omlet czy jajecznice :) mozna zrobic tez na obiad kopytka czy kluski slaskie :) kopytka odsmazone powiedzmyu z jakiem sadzonym i ogorkiem kiszonym sa oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabialam
w zeszlym roku :(tlko ze nas jest 3 w tym wtedy 2l dziecko.Bardzo ciezko bylo:(robilam zakupy w biedronce bo tam tanio.Gotowalam rosol na 3dni.My jedliśmy nie wiecej niż jeden talerz,tylko dziecko tyle ile chciało.Na śniadanie chleb i paszreciki z biedronki za 0,49gr.To były ciezkie czasy:( ale potem sie zmienilo na bardzo dobrze,nauczyło mnie.to oszczędnie wydawać pieniądze... wspolczuje ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka;).
mieszkam w małym miasteczku, tutaj jest tylko bazarek i stacja, benzynowa. Zakupy robie na stacji bo bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj na stacji tam zawsze jest drozej :( Raczej idz na bazarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przerabialam
na sgacji,?to mozesz byc pewna ze nie dasz rady przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka;).
z tą stacją to był podszyw;) mieszkam w poznaniu, mam niedaleko biedronkę i lidla, do większych supermarketów daleko raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamina
odpowiadam na pytanie-nie da sie wyzyc za 150zl miesiecznie ostatnio poklocilam sie z mezem i kazal zebym zyla sobie z dzieckiem z mojej kuroniowki i rodzinnego tj ok 480zl i jak myslicie? da sie za to zaplacic rachunki za prad 200 zl internet 35, karta do tel 40, ubezpieczenie 44... to juz ponad trzy stowki a gdzie jedzenie i reszta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupupupu
Bo pytanie brzmi czy można WYŻYWIĆ za 150 zł JEDNĄ osobę. Chodzi o jedzenie dla jednej osoby. Moim zdaniem mozna, bardzo skromnie, ale można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu idzie o jedzenie
chemia, opłaty, prąd itp. to, jak rozumiem nie wchodzi do tej kwoty 150 zł. Moim zdaniem można, choć nie jest to superżarcie. O ile oczywiście masz w domu lodówkę i możliwośc gotowania (niektórzy nie mają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamina
no to jesli chodzi o samo wyzywienie to wydaje mi sie ze mozna, zupe robie na trzy dni, do tego jeden chleb dziennie kupuje, i cos skromnego na kanapki, jakos zyjemy to i ty dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupupupu
W biedronce są tanie i niezłe parówki, mogą być na śniadanie czy kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie widzę... na jedzeniu się nie oszczędza ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka;).
jest mały problem..malutki...nie jem mięsa. Nie żebym była wegetarianką ale po prostu nie cierpię, mam odruch wymiotny na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupupupu
To nie wiem jak to będzie, bo o tej porze roku warzywa i owoce nie są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×