Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedaczka;).

czy za 150zł da się przez miesiąc wyżywić 1 osobę??

Polecane posty

Gość biedaczka;).
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gittowar888666
autorko-mój brat mięsa takze nie jada,mieszka sam i na jedzenie wydaje ok.5 zł dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najwyższy czas pomyśleć o zmianie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka;).
napisałam, że taka sytuację będę miała tylko w przyszłym miesiącu i to nie przez pracę a względy osobiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23131231
Ja zupy odrdzam, dają uczucie sytości na krótko. Ja bym wszystko kupowała w Biedronce, jest najtańsza. Na obiad mogą byc np. pierogi, maja je 1 kg za ok. 5 zł- np. z kapusta i grzybami sa b. dobre. Starcza ci na 4 obiady jedna paczka spokojnie. W biedronie jest chleb za ok. 1,60, pasztet za 1 zł, najtańszy serek topiony za 1 zł. Fajne sa pomidory w puszce 1,60- np. do kluch dobre i jest ich suzo. Groeszekw dużej puszce 1,30, podobnie jest tania kukurydza w puszce, fasola. Maja niezłą wodę min, Polaris za 1,30. CZekolady po 2 zł tez syca... Koncentrat pomidorowy tez mają tam jeden tani i makaron typu spagetti za 1,20 400g, mozna zrobić sos, dodać cebulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×