Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gittowar888666

chcę otworzyc swój sklep z odzieżą ale...

Polecane posty

Gość gittowar888666

po 1:nie mam za co,czy moge starac sie o dotacje z pup i jak wysoki musi byc wklad wlasny? 2:nie mam doświadczenia ani wykształcenia 3:podstawowy problem to pieniadze a nic mi do głowy nie przychodzi jak to,aby otworzyc wlasna dzialalnosc ktos pomoze?wytłum,aczy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli zlozysz wniosek o
dofinansowanie z pup to max mozesz otrzymac jakos ok 19tys. ale np lokal musisz wynajac za walsne pieniadze takze jakis minimalny wklad wlasny musisz juz miec bo we wniosku wskazujesz juz lokalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gittowar888666
no własnie a ile najmniej tego wkladu mialoby byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak ze
musisz miec ustalony jakis wklad, poprostu poczytaj sobie co pup finansuje a co nie. Jesli otwierasz sklep potrzebny ci lokal a lokal pup nie finansuje moze finanowac meble do sklepu, towar ale tez nie finansuje remontu lokalu, reklamy,samochodu no chyba ze dzialalnosc jest zwiazana z transportem no wiesz poprostu poczytaj w necie co finansuje pup i przeanalizuj co ci jest potrzebna ale jesli nie masz zadnego wkladu wlasnego choc troche to marne szane bo nawet jak musisz pojechac do hurtowni po towar to na paliwo musisz wydac a zanim znajdziesz wlasciwa hurtownie to czasem trzeba pol polski przejechac no i na paliwo to tez musisz miec z wlasnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×