Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naiwnaaaaaa

Żarówki ledowe kupiłam bo dużo za prąd płacę

Polecane posty

Inżynier serwisowy /a /aa/ Ale wy pie**olicie. Ludzie nie ma obecnie różnicy między led a światłem dziennym. Co więcej jest ono zdrowsze od świetlówek. - Pierdolisz chłopcze jak potłuczony. LED się kolosalnie różni od światła dziennego uciętym zakresem fal. LEDom brakuje ultrafioletu i podczerwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy przyjmą
Ja mam ledowe w łazience tzw zimne, bo są też również ciepłe, a Ty zapewne masz tak te co ja , z tym, ze ja płaciłam więcej. Teraz juz sie przyzwyczaiłam. A i na moje jest gwarancja 2 lata i wymienia nawet jak sie jedna [dioda/ nie wiem jak sie to nazywa] spali, a Ty nie masz podstawy żeby Ci zwrócili kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam energooszczędne świetlówki, które dają takie samoświatło jak tradycyjne żarówki. Są przyjemne, nie męczą się oczy, nie bolą i oszczędza się prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; Ale brednie .Diody led to nie żarówki - Ale świecą, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Elektryk
Jeszcze jedno - może zaoszczedzicie na rachunkach za prąd. Ale rachunki za okulistę, okulary i lekarstwa wam potem wyjda bokiem A utraconego zdrowia czasem nie mozna odzyskać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
Ja pierdole ale wy macie przekonania "Pie**olisz chłopcze jak potłuczony. LED się kolosalnie różni od światła dziennego uciętym zakresem fal. LEDom brakuje ultrafioletu i podczerwieni." TO właśnie szkodliwe pasmo jest ucięte. Debilu żeby nie psuć właśnie twoich oczu UV. I nie opalać cię itd. A podczerwień jest zbędna. Jest tylko jeden problem. Ledy pełnozakresowe są drogie stąd te 150pln a nie 20. I jw polska mentalność popierdolona. Że płaci 2 razy. ledy zapalają się od razu debilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
a poza tym poco ja k...a tłumacze to wszystko babom na forum wiadomo ze ich mózdzki tego nie pojmą no i na forum jest stado tłumoków na poziomie szkoły podstawowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
jak nic zgodzę się z moim podszywem w końcu się dorobiłem. No ale nie jest tak ? Jak ktoś chce kupić tanio to płaci 2 razy proste. Macie parametry macie proste argumenty to podszyw bo mu nie przetlumaczy. Sami widzicie najtańsze 40W = 70pln Najtańsze 100W = 114PLN NIE MARKOWE. Najtańsza markowa 40 widze 110pln http://sklep.cseie.com.pl/p/975/33474/zarowka-reflektorowa-led-parathom-r50-40-daylight-e27-6w-220-240-dzienna-4008321965646-.html I jak najbardziej jest to zdrowe, opłacalne i korzystne. Tylko jak to w życiu jest to inwestycją. A te za 20pln jw piwnica, oświetlenie pola, garażu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
Dopiero co byłeś przeciwny ledom. Bo to wzrok bo to bez uv i podczerwieni. Wieć nie pierdol pan i nie podkulaj pan teraz ogona i nie liż pan dupy. W dodatku podajesz źrudło 3200K - niebieskie i za 130pln Gdzie tu opłacalność czy coś? Innymi słowy nie bądź pan głąb. Wężyczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsrtalwaaaaaa
"inżynier serwisowy"! "źrudło" weź się czlowieku naucz i ortografii i kultury trochę bo nikt nie bedzie chciał z toba dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
A nie zaprzeczam ogłady, braku chamstwa, rzucania kurwami itd. I nie mienia w dupie ortografii by mi się przydało. Ale stawiam to na n tym miejscu w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy przyjmą
Ciut jednak się róznią, bo teraz zerknełam na pudełeczko, ale całkiem podobne i cena moich wyższa gwarancja 2 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy przyjmą
na małą łazienke mam ich 5 +lampka nad lustrem wiec wystarczy i przepraszam, ale gwarancja na rok , pomyliłam z czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy przyjmą
Lumina mercado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekotom
nie zgodzę się, że ledy są tylko do podświetlenia a nie do oświetlenia - np. power led czy smd dają jasne swiatło idealne do oswietlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:13 [zgłoś do usunięcia] -H- Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; Ale brednie .Diody led to nie żarówki - Ale świecą, nie? " Tylko co z tego:P? Zbrodniarz mordujący ludzi wyłącznie w sposób polegający na spalaniu ich miotaczem ognia nie jest w stanie zakwalifikować się do ludzi o metodach typowych dla kuby rozpruwacza:P.Tak samo sabotażysta nie musi być złodziejem aby ktoś zbiedniał przez jego działalność:P. A żarówka ma definicję wynikającą z żarzenia:P.Dlatego świetlówki ani diody świecące nie są żarówkami:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dobrze byłoby zainwestować w jakiś abażur w ładnym kolorze? od razu ociepli pomieszczenie... ja w kuchni mam prawie gołą żarówkę (bardzo szeroki żyrandol jest, więc światło nie jest filtrowane) i rzeczywiście potwornie to to świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekotom
diody ledowe to rzeczywiscie nie żarówki ale myślę, że nazewnictwo jest tu mało ważne. Chyba w wątku chodziło o oszczędzanie prądu? a ledy prądu pobierają stosunkowo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
Ja mam ledy w calym domu.maz jest inz elektrykiem wiec z wszystkimi nowinkami w tym temaie jestem na biezaco.po pierwsze to duza oszczednosc na rachunkach za prad.po drugie swiatlo jest w normalnyk kolorze nie sinym.moim zdaniem same plusy,no ale polakom to jeszcze troche czasu zajmie zanim zaczna szanowac swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekotom
też mam ledy w domu i uważam, że światlo jest całkiem normalne oczywiście jeśli się je dobrze dobierze, bo są różne barwy zimne i ciepłe więc jak ktoś wybierze zimną to będzie miał sine światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KreOlek
Polecam zakup żarówek ledowych w sklepie www.sklep.ledsgroup.pl Świetne ceny i olbrzymi wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lira0097
Są zdecydowanie bardziej oszczędne od klasycznych żarówek, do tego są barwach. zimnej - która dobrze nadaje się do łazienek i cieplej która wypada dobrze w pozostałej części domu. Instalacja takiego oświetlenia zawsze pomaga oszczędzić parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkiewicz_1980
W Conrad.pl mają dobre ceny, też tam wymieniałam na LED-y i bardzo sobie chwalę, spada zużycie energii, oszczędności są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite122
led jest dobre jako swiatło do ozdoby a nie oswietlenia .. na oswietlenie najlepiej zwykly halogen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxczxczc
tak to jest jak baba kupuje zarowki !!!! do garow kurwy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×