Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pmnrs

Zobaczcie jaka piękna panna młoda

Polecane posty

Gość a z czym ona taka piekna?
ja bym powiedział że brzydka ładna to jest sala na której tancza a nie panna młoda przecietniara i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałośc
ładna i tyle;-) widziałam dużo piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figure ma BOSKA
aczkolwiek jedyne co mi u niej przeszkadza to wlosy. Zdecydowanie na slubach wole panny mlode w spietych wlosach, jakos mi sie to wydaje bardziej wytworne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie bardzo ładna, ale też mi się wydaje że lepiej by wyglądał w spiętych włosach. chociaż teraz wygląda tak skromnie i naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjakatjusza
naprawde uwazacie ze ona jest piekna?:) to milo slyszec bo jestem z rysow twarzy do niej podobna tylko wlosy blond.. i zawsze myslalam ze jestem paszczurem i dziwilam sie co inni we mnie widza ze twierdza inaczej :D ale milo takie rzeczy poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbgdfbg
dlaczego kobiety ktorym ta babka sie nie podoba od razu maja byc zazdrosne, no mnie tez sie nie podoba, uwazam ze bardzo przecietna. i uwazam nieskromnie ze przebijam ja z pewnoscia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttttttttttttttyyyy
to wszystko kwestia gustu wg mnie jest ona nawet bardzo ładna, ale jakbym powiedziała że nie jest to od razu byłabym zazdrosna prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lskd
10:09 fdbgdfbg poka fote ocenimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wcale nie. sa ladniejsze babki. morda jej sie swieci jak psu jaja. mogla by dobrej bazy chociaz uzyc. a kiece tez ma brzydka. typowy kroj z gorsetem, w dodatku strasznie dluuuga. takze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto 2 magiczne rzeczy
Nie, nie jest piękna. Zdecydowanie przydałoby się coś na głowę. Wygląda zbyt zwyczajnie jak na ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnA30
A mnie właśnie te rozpuszczone włosy u niej bardzo się podobają. I sukienka rybka przy jej fugurze pięknie się prezentuje. Bardzo ładna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnA30
I jakie oczy!!! Aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×