Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka jedna29

Jak "strzelic" na dziewczynke?

Polecane posty

Gość taka jedna29

Czesc, chcialam zapytac kobietki ktore planowaly dziewczynki i je maja. Czy macie jakies sposoby? Ja juz mam jednego synka (strzal w slepo :P) i teraz bym chciala coreczke, wiem ze pomocne sa testy owulacyjne ale tylko przy planowaniu chlopca. Czy ktos wie kiedy strzelac na dziewczynke? Prosze o porady doswiadczone mamy corek, lub przyszle mamy dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnansndnnan
2 dni przed owu, przeżyja tylko najsilniejsze plemniki- czyli żeńskie........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Czyli zakladajac ze test owulacyjny wychodzi pozytywnie w 12dc (owulacja moze nastapic kolo 13) to najlepiej odbyc stosunek 11dc i pozniej juz nic, zeby nie wpadl chlopak. Wyprobowalas to na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaliśmy się codziennie od zakończenia @ do końca cyklu :) i będzie dziewczynka. Wydaje mi się, że wiele zależy po prostu od szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni przed owulacja
i mam dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
3 dni przed owulacja - skad wiesz ze mialas owulacje 3 dni po stosunku? i juz pozniej nie uprawialas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni przed owulacja
nie 3 dni po stosunku tylko 3 dni przed owulacja , tak wtedy sie zlozylo ze tylko na samym poczatku cyklu mielismy seks i wlasnie 3 dni przed planowana owulacja a pozniej juz nie z powodu wyjazdu sluzbowego :) dzis oczekuje dziewczynki ktora ma przyjsc na swiat w czerwcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe bardzo oo
hmm mam znajome 2 ktore chcialy miec dziewczyne kochamy sie przed owulka a maja synków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni przed owulacja
ah zle zrozumialam cie skad wiedzialam ze mam owulacje po 3 dniach bo to byl tak naprawde nasz 1 strzal :P i myslalam ze pewnie sie nie uda bo jeszcze 3 dni do owulacji , i nie zabardzo wierzylam w wyliczeniu na dziwczynke tym sposobem i dobrze znam tez organizm choc wiadomo ze organizm to nie zegar :) no ale tak wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnansndnnan
a skąd wiesz że to było 3 dni przed owulacją???? Robiłaś test owulacyjny???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnansndnnan
3 dni to trochę za długo jak dla plemników.........2 dni prrzeżyją ale 3 to już chyba raczej nie.........no ale może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
No wlasnie, chodzi mi o to ile najbezpieczniej przed owulacja sie kochac zeby zwiekszyc szanse na dziewczynke. U mnie owulacja przypada na 13 lub 14 dzien cyklu. na 100% nie moge obstawic ktory dzien. Czyli kochajac sie 11 dnia cyklu szanse beda na dziewczynke, albo na nic? Czy zaryzykowac 12 dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnansndnnan
Ja też mam cykle 30-31 dniowe i sex był 14 dnia cyklu....ale kiedy zaszłam to nie wiem, bo nie wiem kiedy owu była....podejrzewam że 2 dni póżniej bo będzie córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe bardzo oo
chyba wazne zeby bylo zdrowe a nie jaka płec i ze wogle moze byc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Ja mam cykle 28-30 dni, ostatnio z ciekawosci zrobilam testy owulacyjne. Pozytywny raz wyszedl w 12dc, raz w 13dc i znow 12dc. Czyli cos kolo 13/14dc pewnie dochodzi do owulacji, myslicie ze 11dc to dobry dzien na strzal w dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnansndnnan
ja bym 12 dc celowała.....a ilu dniowe masz cykle??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
No oczywiscie ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe i bede kochac czy to bedzie corka czy syn, ale jak moge sobie na ktoras plec zwiekszyc szanse bawiac sie w obliczenia i liczyc na moje niezawodne szczescie, to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni przed owulacja
nnnnansndnnan 3 dni to trochę za długo jak dla plemników.........2 dni prrzeżyją ale 3 to już chyba raczej nie.........no ale może się mylę No wlasnie tez tak myslalam ze te 3 dni choc mogly nawet byc te 2 dni nigdy nie wiadomo kiedy owulacja wystapi , ale tez bylam sceptycznie nastawiona ze wogole nie zajde , bo jak to 1 raz takich staran i w ciazy? no ale sie udalo i dziewczynka :) [zgłoś do usunięcia] taka jedna29 No wlasnie, chodzi mi o to ile najbezpieczniej przed owulacja sie kochac zeby zwiekszyc szanse na dziewczynke. U mnie owulacja przypada na 13 lub 14 dzien cyklu. na 100% nie moge obstawic ktory dzien. Czyli kochajac sie 11 dnia cyklu szanse beda na dziewczynke, albo na nic? Czy zaryzykowac 12 dzien? zaryzykuj 10-11 a z tym 12 to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira 32
W prawy górny róg strzelajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Ostatnie miala 27,27,28, ale wczesniej zdarzalo sie i po 30 dni. Teraz ostatnie4 cykle to bylo 28,27,27,28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe bardzo oo
nnnnansndnnan przeciez napisala ze 28-29 niem umiesz czytac? nie koniecznie kumpela kochala sie 13 dni miala owulke poterdzoina testami a ma dziewczynke to nie zlaezy od tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni przed owulacja
ja radze tak 2 dni przed niby ta planowana owulacja a co bedzie to bedzie zycze w kazdym razie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Aha i jesli to pomaga to w 12 i 13 dniu mam zazwyczaj wiecej sluzu plodnego, 14 juz pomalu susza, natomiast 10 i 11 dzien to taki pol na pol...wodnisto ciagnacy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni przed owulacja
wlasnie z tym sluzem to mnie tez tak w bambuko robil bo wlasnie ja zaszlam na tym wodnistym nie byl ciagnacy sie , wiec moze masz podobnie jak u mnie bo mi si etez pozniej pojawia ten ciagnacy wiec juz masz trik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denny Ro
Do nnnnansndnnan plemniki mogą spokojniej żyć nawet do 8 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnansndnnan
długość życia plemnika zależy od kondycji faceta i od warunków w pochwie i jajowodach.... u jednej plemnik przeżyje max 24 godz a u jednej 2 dni. To chyba indywidualne, ale lepiej trochę póżniej strzelać wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnansndnnan
Co 8 dni???!!!!! Skąd takie dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
też czytałam, że plemniki potrafią żyć z tydzień, ale to zależy pewnie czyje:) autorko poobserwuj swoje cykle - ze dwa, trzy, pomierz temp. pozapisuj śluz i zrób testy owulacyjne i wtedy próbuj... myśmy skończyli starania 3 dni przed domniemaną owulacją (miałam wtedy nieregularne cykle) i się udało - ale 'dopiero' za trzecim razem, bo w dwóch poprzednich miesiącach kończyliśmy 4 dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Pozniej to masz na mysli 12dc? No to ja juz sama nie wiem. U mnie tak 10 i 11 dzien ten wodnisty sluz, nie zostawiajacy sladu na bieliznie tylko mokre plamki, nie klei sie, nie ciagnie sie, nic. Poprostu wodnisty :) i pozniej 2 dni leciutko ciagnacego sie i koniec. No nie wiem, sprobuje w kolejnym cyklu 12dc - zobaczymy czy sie uda i jak sie uda co bedzie. Troche sie boje ze bedzie chlopak, moze jednak 11dc? Bo przeciez jesli test owulacyjny wychodzi w 12dc pozytywny to z instrukcji pisze ze od tego czasu przez najblizsze 12 do 36h dojdzie do owulacji (prawdopodobnie), wiec moze to nawet byc na 3g po tescie, a moze to byc tez na 36h po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alx 33
ja mam chłopca,zaszłam w 7 dniu cyklu,zaraz po okresie,czyli przed owulacją,cykle mam krutkie co 24,25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×