Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka jedna29

Jak "strzelic" na dziewczynke?

Polecane posty

Gość taka jedna29
Czy moga sie wypowiedzec jakies mamy dziewczynek? Kiedy "robily" kochane coreczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Tyle tu staraczek i mam a nikt sie nie moze wypowiedziec? Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnansndnnan
no ja 14 dc przy 30-31 dc. więc tak 2 dni przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe wiec podnosze, prosze o odpowiedzi. Ja nie mam dzieci, ale w sumie tez zawsze marzyla mi sie pierwsza cora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
Kochałam się z mężem tuż po okresie - w 9. dniu cyklu, więc przed owulacją (cykle miałam ostatnio tylko 21 -dniowe) i ponoć ma byc chłopak (rodzę za 3 tygodnie) - więc chyba nie tak łatwo zaplanować dziewczynkę przy zapłodnieniu przed owulacją. Natura płata figle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to naprawde natura Ci niespodzianke zdzialala :) Czy ktos jeszcze moze sie wypowiedziec? :) Interesujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakma
ja też kochałam się gdzieś w 10-11 dniu cyklu; owulacje miałam gdzieś ok 16 dnia i mimo wszystko bedzie chłopak; albo mi isę coś poprzestawiało po wakacjach albo mój chłop ma tylko Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
dzieki dziewczyny, prosze piszcie jeszcze :) Ja chce coreczke!!!! Jak tu na nia strzelic? Czy ktos ma corke i wiedzial kiedy strzelal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... JA obie tuz przed owulacja..Druga miala byc upragnionym chlopcem ale sie o jeden dzien "walnelam" w obliczeniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna-jest tutaj topik pt Chinski kalendarz plci wiem ze wiekszosc sie sprawdza mnie i moim znajomym,moze sprobuj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
polecam stronkę piekiełko pl. powiem na sobie ze zadziałało:) chcielismy miec córke bo synka już mamy i udało sie dzis byłam na usg bedzie córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
dzieki, sprawdzalam siebie w tym kalendarzu, kolezanki i cala moja rodzine. Na 10 sprawdzanych dzieci tylko 1 sie sprawdzilo, wiec nie wierze w takie cuda. Wierze natomiast w to ze plemik meski jest silniejszy ale krocej zyje, zenski wolniejszy ale przezyc moze dluzej tylko ile to jest te dluzej? A Ty powiedz kiedy to "strzelalas" na tego chlopca ktory okazal sie dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
a chińskiego kalendarza powinnam miec dwie dziewczynki, a mam parkę, więc w niego nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
kijevnba - a wiesz moze jak ta dziewczynka powstala? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna u mnie obie sie sprawdzily w tym kalendarzu,wiekszej liczbie znajomych tez,wiec mysle ze warto tak sobie wzpomoc.. Ja dowiedzialam sie ze dziewczynka w 22 tc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Ok, ale czy w jakis dzien cyklu szczegolnie ja planowalas? Czy poprostu na zywiol i wyszla dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Piszesz ze tuz przed owulacja ale sie walnelas w obliczeniach, to znaczy kiedy w koncu byl szczesliwy strzal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
wiem autorko - napisałam Ci to na poprzedniej stronie o 18 28:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Aha, no tak, przepraszam. 3 dni przed owulacja. a jaki wtedy mialas sluz? ladny jak jajo kurze czy moze wodnisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
nie pamiętam:( bo śluz w ogóle olałam, polegałam na obliczeniach i 'szczęsciu' (i na wrózbie, która mi wiele lat wczesniej zrobiła kuzynka, że będę miała najpierw chlopca, a potem dziewczynkę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze "kulo" mnie w 14 dniu cyklu i sluz sie zmienial..nigdy tego nie sprawdzalam bo zaszlam dwa razy za 1 razem ;) wiec obylo sie bez testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
czyli mozna przyjac ze owulacje mialas 14dnia cyklu? i strzal dzien przed dal Ci dziewczynke? Kurcze to ja juz sama nic z tego nie wiem. Niby wszedzie pisza ze na dziewczynke to tak 3 albo 2 dni przed. Dzien przed i dzien owulacji to na chlopca. Prosze, niech jeszcze sie ktos wypowie, moze jakies dziewczyny ktore spodziewaja sie corek i zawziecie sie staraly i wiedza kiedy padly strzaly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca!!!!
u nas ma byc dziewczynka, celowalismy w 12,13 i 14 (tylko rano) dniach cyklu, mam cykle 28dniowe. chcialam chlopca... ;) zerknij na strone http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266471&start=2400 tam Gosia73 wylicza kiedy jest najwieksza szansa na okreslona plec wedlug 4 metod. to moze pomoc. osobiscie uwazam ze w wiekszosci przypadkow dziewczynka wychodzi od czasu po miesaiczce do 1 dnia przed owulacja wlacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Dzieki za stronke, ale ja jakos nie wierze w te chinskie kalendarze :/ kto jeszcze trafil w dziewczynke i wie jak? w jaki dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori9
nam wyszla dziewczynka juz po owulacji,takze niewiem czemu wszyscy pisza ze przed trzeba dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×