Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość w jej umyśle myśli krążą

Choc jestem brzydka i tępa, chce przystojnego i mądrego.

Polecane posty

Gość w jej umyśle myśli krążą

Przyznam się do czegoś, choc jestem brzydka, nieciekawa, lekko tępa, mająca problemy w nawiązywaniu kontaktów z ludzmi to chciałabym żeby zainteresowal się mną przystojny, pewny siebie, szarmancki mężczyzna. Nigdy nie byłam w żadnym związku, nie mam znajomoch, wolny czas spędzam sama, przed tv, komputerem, na rowerze...itp. Żyje w sposób ktory mnie nie zadawala, jestem po prostu nieszczęśliwa. Chcialabym robic mnóstwo ciekawych rzeczy ale z powodu kompleksów, nieśmiałości, braku odwagii, swojej głupoty nic nie robie, tylko trwam w tym stanie 20 kilka lat i cierpie. Czasem nachodzą mnie dziwne myśli, mam wtedy ochote zrobic coś szalonego, ostatnio np. zapragnełam sponsoringu - wiem, ze to głupie, co pisze ale takie uczucią mną targają. Chcialabym zeby zainteresowal sie mną sponsor, oczywiście przystojny, zamożny, kulturalny.....To wszystko może się wydawac śmieszne i niedorzeczne ale takie nachodzą mnie myśli. Zdaje sobie przecież sprawe, ze nigdy zaden atrakcyjny i fajny facet nie zwróci na mnie uwagi, bo w niczym mu nie dorównam. Szczera jestem, mozecie mnie pokrytykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×