Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madafakajkhasluiv

do duupy

Polecane posty

Gość madafakajkhasluiv

patrzac z perpektywy czasu moje życie jest do dupy i bez sensu, same ograniczenia ludzie myślą tylko o sobie sami egoiści, nawet matka jest wredna, brat ciupie przy kompie i jedyne słowa jakie od niego słysze to ze internet mu ścinam. Chce cofnać czas, poszłam do beznadziejnej szkoły, urwał mi sie kontakt z przyjaciołką, nie mam znajomych a nawet jak wyjde do ludzi to nie umiem sie dogadać. od kąd sie przeprowadziłam te 3 lata temu na przedmieścia tak zauważyłam jakby ktoś ze mnie życie wypuścił, zawsze byłam żywiołowa, pełna energii spontaniczna szalona, wszędzie sżłam sama po swojemu i byłam wzorem do nasladowania, teraz spedzam czas na rozmyślaniu o życiu i wizjach do zdjeć fot. a najbardziej mnie dobija to że mam zajebiste pomysły a nie stać mnie na aparat. i jak tu kurde zyć jak nic nie można zrobic, nic kompletnie mnie nie cieszy, jakby życie było za mgłą i przechodziło obok mnie. nawet faceta nie moge sobie znaleźć, myslałam ze ja sie zakocham to przejdzie ale ja nic nie czuje, do żadnego spotykam sie z niejednym i nic, zero on widać chce czegoś wiecej a ja nic nie czuje, czekam aż to sie rozwinie aż sie lepiej poznamy moze go pokocham. I tak mi mija życie, jedno wielkie niespełnienie, nie ta szkoła, nie ci ludzie, kasy w tej zasranej Polsce nie ma, szaro, pada desz, zimno i zero perspektyw na przyszłość, a rodziców to tak jakbym nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×