Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buuu :(

Karmienie-wypiłam sok pomaranczowy+grejp. co robic?

Polecane posty

Gość buuu :(

Wypiłam wycisniety sok z pomaranczy i grejpfruta. Po jakim czasie bedzie on w moim mleku? Moj brzdąc ma 10dni!!! Jakos z zapomnienia, poł szklanki wypiłam. Odciagnąc mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama29-2010
moim zdaniem nic bedzie dzieciaczkowi :) to wiitaminy nie trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co????
!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładnie myslisz
o dziecku widze,masakara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu :(
byli goscie, szklanki na stole i chwyciłam sok mojego 3 letniego synka.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa
Chcesz zabić swoje dziecko??? :O Palucha do japy i rzygaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkljkjl
buu nie sluchaj sie tych wariatek:) nic dziecku nie bedzie:) najwyzej moze dostac lekkiej wyspki ktora i tak zniknie na drugi dzien, a dla waszej informacji, moja siostra rodzila w Hiszpanii, gdzie wrecz zaleca sie picie soku pomaranczowego, alergia moze wystapic ale nie musi:) karmie piersia i jem wszystko, procz fytek i burgerow, i mojej 2 miesiecznej coreczce nic nie jest, nigdy nie miala kolki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmiłam dziecko piersią długo, ale nie słyszłam o tym że nie można pić soku pomarańczowego. Piłam jeszcze w szpitalu po porodzie, mąż mi świeżo wyciśnięty przynosił. a dlaczego nie można pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic się nie martw!!!!!!!
Ja urodziłam w czerwcu i zaraz po wyjściu ze szpitala najadłam się truskawek, dziecku oczywiście nic nie było. Nie wiem czemu niektóre matki jedzą tylko kurczaka i marchewkę. Jak dziecko nie ma kolek, nic mu nie dolega to możesz jeść wszystko poza ostrymi i wzdymającymi, bo Tobie samej może być po tym gorzej. Po teście truskawkowym zaczęłam jeść wszystkie owoce, cytrusy i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzcie wszystko i pijcie ,bez alkoholi w duzych ilościach oczywiście :) . im wcześniej dzieciak przyzwyczai sie do normalnych rzeczy (pomijam kwestie "pasionych owoców i warzyw' . wszystko jak najbardziej naturalne , nie Chiny itp.) tym mniej alergii będzie . pieprzenie , nie jedz tego ,tamtego . i jak dzieciak zacznie sam i będzie miał do wyboru , to będzie tylko piers z kurczaka i suchy chleb . nie dajcie sie dziewczyny . Stara zasada , jak sie dziecko bawi ,to sie musi ubrudzić . i przyzwyczaić do bakterii.im bardziej je izolujemy od normalności ,tym bardziej potem reaguje alergicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany...ja nie jestem na żadnej diecie i od powrotu z dzieckiem do domu jem normalnie (schabowe, ruskie, spaghetti, lazagne, ogórkowa, raz w tygodniu chińszczak) i nigdy nic mojemu małemu nie było, żadnych kolek, bólów brzuszka nic...nie sądzę żeby po soku coś mu się stało...aha, w szpitalu jadłam już mandarynki, na początek jedna na dzień, żeby sprawdzić czy jest ok, ale nic sie działo więc też obecnie jem normalnie owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×