Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna z Lublina

Poszukuję pracy... W linku moje CV i zdjęcie...

Polecane posty

Gość nie mam słów:/
no tak..zapomnialam,ze oczekiwalas super propozycji zawodowych po wklejeniu tego linka:O wysil sie kobieto i sklec ten swoj zyciorys jeszcze raz zeby chociaz w minimalnym stopniu przypominał taki profesjonalny:Obo jak na razie marnie to widze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AUTORKI!!!
Hmm, masz doświadczenie zawodowe i to jest Twój duży plus. Praktyki, staże - to też ok. Fotka jak fotka, wygląd jest bardzo ważny, ale liczy się schludność itp. bo przecież nie musisz być modelką, więc tu też wypadasz dobrze. Jedyny minus - znajomość języków w stopniu podstawowym, dziś to niestety duży minus. Ja mam co prawda małe doświadczenie zawodowe, za to świetnie znam język angielski i trochę niemieckiego, ale jak mi pójdzie z szukaniem pracy, to nie wiem, dopiero startuję. Mieszkałam 3 lata za granicą i boję się trochę naszego polskiego rynku pracy :( Życzę Ci powodzenia, bo masz z czym startować, ja mam co prawda parę ukończonych kursów i wyższe wykształcenie prawnicze, ale to tyle :( Nigdy nie pracowałam w tych zawodach, a moim marzeniem jest praca w sądzie, jak będzie - okaże się. Jeszcze raz życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam słów:/
uporczywy koklusz...:) napisałam swoje uwagi i co dostałam w odpowiedzi?? "Panie nie mam słów - to pochwal się Pan gdzie Pan pracuje i pokaż swoje CV... " sorry,ale z jakiej paczki mam tu udzielac wskazówek osobie srednio, albo wcale nimi nie zainteresowanej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Nie było tak od razu napisać?? Tylko najpierw atak a potem dopiero jakaś rada ? Najpierw lepiej zgnoić człowieka niż mu troche pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AUTORKI!!!
Doczytałam że miałaś ocenę dostateczną z obrony, nie wiem po co to wpisałaś, zupełnie niepotrzebnie, nikt nie musi o tym wiedzieć, a jeśli to napisałaś, to zwracasz na to uwagę, a to nie jest zbyt dobra ocena z pracy magisterskiej, w końcu każdy pisze ją na temat który sam sobie wybrał. Ja mam ocenę dobry plus i szczerze mówiąc wstydzę się jej, nerwy mnie zjadły, bo temat znałam znakomicie i uważam tą oceną za moją porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Wersja papierowa mojego CV wygląda zupełnie inaczej - to jest tylko profil zrobiony mający na celu podgląd dla przyszłego pracodawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam słów:/
OK, wiec jeszcze raz...tylko skup sie:O 1. zmien zdjecie 2. usun te branze w nawiasach 3.stanowisko-tak jak na swiadectwie pracy, nie zaden "pracownik" 4.zakres obowiazków w maksimum 5,6 podpuktach pisanych w bezokolicznikach 5.usun te punkty ktore potencjalnemu pracodawcy nic nie mowia " wypadki przy pracy", "dyscyplina" itp 6. usun ocene z obrony,nikogo ona nie intersuje,robi tym przypadku wieej szkody niz pozytku cdn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Dziękuję - miło naprawdę że mimo wszystko ktoś próbuje pomóc... a może Pani nie mam słów - jak poprawie CV to gdzieś je Pani dalej przekaże? To takie moje małe zapytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam słów:/
7.edycia video-inne...o co kaman:O nie musisz rozbijac całej tej informatyki na takie szczegóły 8.dodaj punkt z dodatkowymi informacjami typu prawo jazdy,dodatkowe kursy i szkolenia 9.zainteresowania-wbrew pozorom wielu pracodawców o tym rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Niestety - branże w nawiasach nei są moim wymysłem - przy tworzeniu swojego profilu są obowiązkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam słów:/
:) sorry ze tak naskoczyłam na Ciebie ale wkurza mnie taka indolencja w zakresie wlasnego interesu jakim jest praca zawodowa:D mieszkam na Sląsku wiec chyba region nie ten ale jesli cos Ci moge poradzic to szukaj na infopraca.pl, zamiesc tam tez CV,do tego pracuj.pl i gazeta/praca..to najlepsze serwisy z praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Region - rozważam wyprowadzkę do małopolskiego lub śląskiego... Bo tu w Lublinie i okolicach raczej nic nie znajdę... Warszawa też odpada... Wkurza mnie to miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
OK dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Takie emocje jakie wystąpiły na początku mojej dyskusji w pewnym sensie nie są pożądane we wzajemnych relacjach... Sama na własnej skórze się o tym przekonałam i to nie raz... cóż poradzić - chyba do końca nie przemyślałam decyzji iż tutaj mogę zamieścić swoje CV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam słów ---widzę że się ogarnęłaś:) i widzisz jak chcesz to pomożesz:) [ale zdania co do HR owych małp nie zmienię :classic_cool: ] to teraz działania należą do Joanny, albo to spieprzysz, albo pójdziesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Raczej nie spieprze - bo jakby nie było nikt nie chce siedzieć na tyłku... Jestem osobą dla której stagnacja życiowa jest zabójcza... Więc trzeba ruszyć mocno do przodu (jak lokomotywa Kolei Niemieckich) aby się rozwijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman z Pleszewic
pikna dziewczyna :D no i doświadczenie ma... kto zatrudni tą dziewczyne będzie miał ode mnie piwo hehehehhe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, przepraszam ja jestem powazna osoba;-))) Co za koszmarne podejscie - kolezanka poprosila o opinie a nie ocene swojej urody, z tego co zrocumialam oferte kieruje do przyszlych pracodawcow a nie na tynek matrymonialny, co nie? Wedlug mnie,w cv bym kilka rzeczy poprawila , ale ogolnie jest oki, przejrzyste itp. Uwazam natomiast, ze w zlym miejscu je publikujesz bo na kafe nie zagldaja pracodawcy/Hry - no chyba ze maja problemy natury osobistej;-) sprobuj moze na goldenline.pl - znam osby do ktorych sami zglosili sie rektuterzy i praca, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wpisu powyzej - chcesz porozmawiac podszywie bez wlasnej tozsamosci, nawet wirutualnej, ze mna o wyrafinowanych i nietuzinkowych zachowaniach seksualnych? bardzo chetnie pokonwesruje - na odpowiednim topiku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
i znowu jakiś podszyw... niezłą zabawę ktoś ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
ROR dzięki za rade... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgjdg
O rany, rany, co prawda nie czytalam cv ale juz odrazu moge powiedziec, ze: Jezeli dodajesz zdjecie, to musza byc pokazane twoje oczy ! To cholernie istotne ! Nie moze byc tak, ze ty patrzysz w bok, czy przyslaniasz cala twarz wlosami, juz lepiej nie dodawaj zdjecia w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
OK nei ma sprawy już zmieniam :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce byc zlosliwa ale .... chyba niewiele masz w glowie i doswiadczeniu - skonczylas beznadziejna szkole, z kierunkiem ktory tak naprawde jest 'piepszeniem o niczym', nawet nie zrobilas magistra. Jezykow obcych nie znasz (bo co to za poziom podstawowy?), a te wstawki o obsludze outlooka (zaawansowany wowww) i thunderbirda sa po prostu smieszne bo to sa programiki, ktore 10 latek potrafi obslugiwac i ich obslugi mozna sie nauczyc w 10 minut. To tak jakbys napisala ze umiesz obslugiwac gg na poziomie podstawowym. No litosci. Do tego wszystkiego zdjecie jest zupelnie nieprofesjonalne, to jest cv a nie facebook - zdjecie powinno pokazywac twoja twarz, powinno byc jasne i wyrazne a nie kawalek wlosow zrobiony komorka w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Ciekawe ile Ty umiesz? Większość użytkowników Internetu potrafi tylko kłapać swoimi paszczami - tak naprawdę nie ujawnią tego co potrafią i czego nie potrafią... Ciężko się przyznać do tego no nie... Ja zdobyłam się na odwagę, nie przekoloryzowałam, nic sobie nie dodałam... Więc wkurza mnie takie ocenianie ludzi - poza tym - nie znasz nie oceniaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moja droga skonczylam dwa kierunki studiow (techniczne), znam dwa jezyki obce (oba biegle). Co do obslugi komputera to jednym z moich kierunkow jest informatyka wiec nie musze chyba nic wiecej mowic. Zreszta nie musze sie tlumaczyc, pisze tylko po to zeby nie bylo ze jestem internetowym trollem ktory gowno wie gowno umie siedzi przed komputerem i pluje jadem. Napisalam Ci szczerze co mysle, moze troche za ostro ale taka jest prawda. Gdybym byla pracodawca to wysmialabym Twoje CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie przekoloryzowałam" - i tu jest błąd! może to źle zabrzmi, ale CV to jest narzędzie, aby się dobrze sprzedac. nikt nie mówi o tym żeby kłamac i wymyślac niestworzone rzeczy, ale chodzi tu o przedstawienie faktów w jak najbardziej korzystnym świetle, aby potencjalny pracodawca zainteresował się twoją osobą i zaprosił na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Lolavie - dziękuje za szczerość... Przynajmniej wiem gdzie popełniłam błąd i jak mogę go poprawić... Na dziś koniec dyskusji - od jutra ostre poszukiwanie pracy... Pozdrawiam wszsytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" do ROR och,och...nie zesraj sie " a dlaczego nie?;-) ja rozumiem ze ludzie maja rozne fetysze - natomiast upraszam o zadawanie odpowiednich pytan w odpoweidnich miejscach;-) widze ze moj metabolizm zainteresowale jakiegos malego fetyszyste ze tak skompli o info w tej kwestii;-)) moze seks by cie ciut srelakoswal, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×