Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna z Lublina

Poszukuję pracy... W linku moje CV i zdjęcie...

Polecane posty

kochanie - zrelaksuj sie;-)) wez gleboki oddech, bo ci fetysz zdolnosc percepcji zakloca;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech twarrdy
Asiu, uderzaj do centrum ksiegowego tepsy w Lublinie. Poszukaj, na pewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Ręce mi opadły - czy jest to forum dla niewyżytych seksualnie maniaków czy też dla chorych psychicznie chcących wylać swoje żale... Ktoś kto pisze takie odpowiedzi do postów napewno musi mieć coś z głową... Nawet ja bym takiego czegoś nie wymysliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf 23490
najbardziej śmieszą mnie wypowiedzi: nie mam słów:/ - jeżeli rzeczywiście pracujesz w HR to wpisujesz się dokładnie w tą "branżę" hehehhehe. To w nawiasach to nie żadne branże tylko działy. Zapewne są one z jakiegoś formularza wyboru na stronie która generuje layout cv. Po co się zatem tego czepiać? Layout nawet czytelny, dorobek może nie imponujący ale wygląda rzetelnie i na odpowiednie stanowiska to cv jak najbardziej się nadaje. Przecież tu nie chodzi o doradzenie o karierze! Umieszczenie oceny z obrony świadczy o szczerości. Może nie jest to dobre posunięcie ale nie jest też negatywne! Wywaliłbym tylko zdjęcie, bo jest źle zrobione. Przecież po prostu może być bez zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Do autora wpisu powyżej : czy zdajesz sobie sprawę że ubliżanie nawet w internecie to przestępstwo zgodnie z przepisami prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman z Pleszewic
Głos rozsądku - post powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
no proszę i zniknęły wulgarne wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
No cieszę się bardzo że zniknęły - może dlatego też, że zainterweniowałam w redakcji kafeterii... No tak zostałam zrugana i obrażona - i raczej już więcej tu się nie pojawię z takim poważnym tematem jak poszukiwanie pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Och to straszne co napisałeś, chyba się załamię i pochlastam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krado
Asiu nie przejmuj się wypowiedziami , głowa do góry , trzymam kciuki żebyś znalazła pracę , nie sądziłem że ludzie są tak zawistni ale w końcu tacy jesteśmy my- Polacy , zamiast jeden dugiemu pomóc to człowiek człowiekowi wilkiem , nie mam żadnych znajomości ani nie ten kraniec polski ale wierzę że ktoś ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Matko, jak autorka postu nie może znaleźć pracy z takim doświadczeniem, to co ja mam zrobić? Tylko się pochlastać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
No cóż - trzeba szukać i dostosować się do wymagań pracodawców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zamknęli mnie w więzieniu
i piszę z pierdla . Wikidajło siorbiesz pisiora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Ponad 800 wyświetleń mojego profilu na otopraca.pl i co ? i nic? wiem głupio robie - ale jestem zdesperowana - więć jak tu udziela się jakiś pracodawca to proszę o kontakt na nr 784949600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno brak mi słow
Jestem z twojego województwa i sledze ten watek tak z ciekawosci. Zamiast siedizec na kafe to rusz sznowny tylek i pochodz po firmach, powysylaj cv, a nie ty na kafe szukasz pracy??????????Zaden szanujacy ani porzadny pracodawca nie szuka ludzi do pracy poprzez jakies fora, wez troche pomysl co ty z siebie robisz?Tylko posmiewisko, nie pisze ci zeby cie zdołowac czy ci dowalic ale uswiadomic ze robisz pastiz z siebie. Napisz do redakcji kafe niech usuna ten twoj post.... bo az mi cie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Och kobietko - siedzę od dwóch dni dopiero na kafeterii bo chora troche jestem... Myślisz że nie robię tego co napisałam? Owszem... robie... Łaże na rozmowy, wysyłam CV... Nie ucz ojca dzieci robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna a za robotę
obkorujesz mi pal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko
Nie przejmuj się, tymi w większości bezużytecznymi i zapewne powstającymi z chęci poniżania kogoś uwagami. Zapewne ci ludzie sami są poniżani w swojej pracy i lepiej im się robi jak mogą sobie tu "ulżyć". A tym bijącym pianę pseudospecjalistom można pogratulowac taktu i wyczucia sytuacji. Niestety, ułamek tego to konstruktywne uwagi. Przypomne co poniektórym, że jesli wpisujecie znajomość jakiegoś języka -to warto podać jakiś certyfikat który to uwiarygodni. Generalnie o pracę ciężko teraz, ale i o dobrego pracownika też. Przy czym pojęcie dobry można rozumieć na wiele sposobów, bo każde satnowisko jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno na kafe nikt
ci pracy nie da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko posmiewisko z siebie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie jak tak!!!
zadzwonia. z burdelu. glosujcie na pruska i szukajcie pracy wiecznie!!! ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Ha ha ale się uśmiałam aż mnie brzuch boli... a tak poza tym - ludzie ogarnijcie się - bo Wasze żenujące są te wypowiedzi... Kto jak kto - ale ja z siebie pośmiewiska nie robię - tylko Wy - marnym poziomem wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze robisz
tutaj nikt sie nie podpoisal i nikt nie wie kto kim jest a ty fote wstawilas i to jeszcze jaka ale mniejsza z tym, wez dziewczyno gdybys miala troche oleju w glowie to na kafe pracy bys nie szukala, gdzie jak gdzie ale nie tu. TU NIE ZAGLADA ZADEN POWAZNY PRACODAWCA. No chyba ze jak ktos ju napisal do np; burdelu...;( ogarnij sie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Ech szkoda słów... Z mojej strony to była też lekka prowokacja... no ale cóż - ludzie łykną wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie jak tak!!!
kopa w d**e i zagranice wypie***j. w tym kraju nie ma przyszlosci. niedlugo wracam do mojego domu. do norwegii. kasa za dlubanie w nosie. tam to sie ludzi traktuje. jak ludzi. nie to co tutaj. jak ktos nie chce niech sobie siedzi i marudzi jak to pracy nie ma i wybiera tych popaprancow. wracam na stale(o ile wroce) jak mi emeryturka zacznie leciec. Yo wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a gdzie w Lublinie mieszkasz??? Bo ja mam rodzinke w tym mieście mogę popytać o pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Flesz80 - wysłałam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
Jednak nie wysłałam - bo doszła do mnei informacja zwrotna o złym adresie... Mieszkam niedaleko Plazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znasz takie osiedle jak LSM ? Ja tam mam rodzinke. moj mail julka23@autograf.pl na tego napewno dojdzie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna z Lublina
już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×