Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zrozpaczonaa.

Wrastające włoski.

Polecane posty

Gość dorissskowa
To ja polecam wam w takim razie w cec-efekt.pl zabieg depilacji. IPL - 49 pln -bez konieczności robienia 12 zabiegów by pozbyć się owłosienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon 15-115 SPA
Podczas wrastających włosków polecamy stosować spray Lycon tuż po depilacji. Hamuje wrastanie się włosków, nawilża skóre oraz łagodzi grożnie wyglądające czerwone plamki. Preparat do kupienia w naszym salonie :) Zapraszamy na bezpłatne konsultacje 15-115 SPA Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinnnka2
Ja polecam Wam ten salon jesli chodzi o stolice http://www.elite.waw.pl/ Wiadomo ze kazda z nas w krótkim czasie chce sie pozbyc problemów z wrastajacymi włoskami a tu taki zabieg mozna własnie wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wrastającymi włoskami można skończyć!!!!! Geneza mojego problemu siega 13 lat wstecz. Pamiętam, kiedy jako 17 latka kupiłam sobie depilator elektryczny brauna. Byłam wówczas zasascynowana reklamami tego produktu, po prostu marzyłam o tym, żeby mieć piękne, gładkie nogi. Tym bardziej, że włosy mam gęste, choc nie jestem brunetką, i rosna dość szybko. Muszę golić nogi codzienniem wtedy też tak było. Na początku i przez wiele lat byłam nawet zadowolona z efektu. Problem powstał jakieś 3 lata temu, kiedy włosy zaczeły wrastać. Nie wiem, czym to było spowodowane. W kazdym razie, powoli, stopniowo moje nogi zaczeły pokrywać się ciemnymi wypukłymi krostami zawierającymi poskrecane włosy. Wyciskałam, wydłubywałam. Niektóre były tak długie, że aż dziwne. W końcu miałam tak zorane łydki, że już nie nadawały sie do pokazania nawet w rajstopach. W listopadzie tantego roku powiedziałam sobie dość. Muszę zmienić sposób metode depilacji. Golenie było dla mnie uciążliwe, bo musiałam o tym pamietać codziennie. Postanowiłam spróbować depilacji laserowej. Przygotowałam nogi przez kolejne dwa miesiące tj. całkowice odstawiłam depilator i przeszłam na golenie. W tym czasie dalej namiętnie wyciskając włosy. Mój facet pytał mnie, co mnie tak gryzie po nogach w środku zimy;-). Zabieg miałam pod koniec stycznia - łydki i kolana, bo na udach zbyt jasne i delikatne wlosy dla lasera. Przez kilka tygodni nie było śladu po włosach. Później stopniowo, jeden po drugim wychodziły. Dalej wyciskałam wrastające włosy. Nie wiem, skąd ich tyle się tam wzięło. Na kolejny zabieg miałam iść w lipcu, ponieważ między 1 a 2 musi upłynąć około pół roku ( w tym czasie następuje pełen cykl rozwoju włosa od cebulki ). Było słońce, nogi opaliłam, więc zabieg nie był wykonany. Od maja do lipca stosowałam krem pilarix, który zwiera w sobie mocznik. Mocznik ma za zadanie dobrze nawilżyć. Zdecydowałam się na ten krem, poniewaz wyczytałam, że wrastające włosy powodowane są twardym, wysuszonym naskórkiem, dla którego zwykłe balsamy są niewystarczające. Po tym czasie zauważyłam, że włoski mniej wrastają. Dziś jest grudzień tj. rok i 1 miesiąc od odstawienie depilatora. Nogi są zagojone, są delikatne przebrawienia, ale mam nadzieję, że tego lata, już nie będę musiała chodzić w spodniach. Nie ma już potrzeby żadnego wyciskania. W styczniu idę na ponowny zabieg depilacji laserowej. Ponieważ nawet, gdy włosy odrastają, to sa zupełnie inne. Zatem wszystkie panie mające problem z wrastającymi włosami - zmiana metody depilacji na laserową, krem pilarix i po roku, dwóch nogi znów są ozdobą. Uff, ale się rozpisałam !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo czytalam o kremie pilarix, jednak mi nie pomógł na wrastające włoski, za to ostatnio kosmetyczka poleciła mi krem Bump Eraiser i niesamowicie działa...praktycznie nie mam już problemu z podrażnioną skórą po goleniu a wrastających włosków jest już coraz mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda834
Ja miałam taki problem jeszcze kilka miesiecy temu. Koleżanka podsuneła mi ten kosmetyk - http://xurl.pl/dvfD . Zaczęłam go używać po każdej depilacji i faktycznie tewraz ten bolesny i nieestetyczny kłopot mam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7799
A może tak EPIL XPRESS CARE LOTION PŁYN DO REDUKCJI WŁOSÓW, jesli ktoś zainteresowany to proszę napisać na mój email magdusia7799@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tylko epilacja się sprawdziła i przyniosła pożądany efekt, gładkie nogi bez włosków :) Robiłam zabieg w klinice Krajewski, warto iść do profesjonalistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michna13

na wrastające włoski pomoże jedynie depilacja i tutaj polecam depilacje laserem diodowym bo jest bardzo skuteczna 😉 sama byłam w SC Beauty Clinic na tym zabiegu i sobie chwalę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brenda

A u mnie problem z wrastającymi włoskami skończył się, kiedy zaczęłam używam kremu do depilacji. Mam taki z Veet, 3 minutowy - dodatkowo nawilża, bo w składzie ma masło shea. Fajnie się sprawdza, włoski odrastają po jakichś 6-7 dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita89

Czy on się nadaje do wrażliwej skóry? U mnie nie dość, że skóra wrażliwa, to jeszcze wrastające włoski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmiana depilacji to chyba w tym przypadku najbardziej właściwe rozwiązanie, przy goleniu maszynką niestety mogą potem włoski źle rosnąć, ja tak miałam i potem mi zaczął wrastać włosek, zrobił się czyrak z tego... najlepiej chyba dobrym kremem do depilacji jeśli nie chce się iść na zabieg, i tak jak ktoś wspomniał peelingi kawowe + kremy z mocznikiem, na taki profesjonalny peeling można iść też do jakiegoś salony kosmetycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×